Świat 55 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bryfft pisał, że nowe światy będą wychodziły ze sporą częstotliwością z warunkami zwycięstwa. Jednakże i tak możemy się cieszyć, że administracja poszła na takie ustępstwo, jakim jest włączenie wyboru kierunków po 3 dniach. Zgodnie z zapowiedzią nowe światy miały być tego pozbawione, co według mnie jest absolutną abstrakcją.
Także zostało kilka dni, schładzać browarki i ruszać:)
 

DeletedUser21561

Guest
Łeeee, choroba pośpieszyliście się za bardzo. W takim razie na pewno nie zagram - internet będę miał dopiero za minimum 3 tygodnie :]
W takim razie witaj świecie 56... Mam nadzieje że moja ekipa mnie za to nie zatłucze. Ale, jest i dobra strona - zwiększa się szansa na to że s56 będzie klasyczny.
 

DeletedUser

Guest
Szkoda Nutzz, rozgrywka z twoją ekipą była by o wiele ciekawsza.
I nie napinać się tutaj.
 

DeletedUser

Guest
mnie również razi warunek zwycięstwa bez obrazy ale bez sensu każdy chce pograć;/
 
Wynik reakcji
1.062
Pomijając fakt że jestem przeciwnikiem ograniczenia farmienia ...

To ustawienia są całkiem przyzwoite dla mnie ... godzące prędkość 1.6 z ograniczeniem farmienia bo chyba taki był plan....

Co do komend z milisekundami ... myślę że to krok na przód ... a nie 2 kroki w tył ... Obrońca będzie musiał się wykazać sprytem by powalić agresora :)

No fakt faktem ale zapomniałbym o prędkości jednostek ... głupia sprawa ... NiePodobaMiSieTo!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Ale agresor będzie miał łatwiej w starciu z obrońcą:)
Paradoksalne rozwiązanie.
 

DeletedUser

Guest
lepiej atakować niż bronić ja do tego nie jestem przyzwyczajony na początku gry :/
 

DeletedUser146728

Guest
A ja mam pytanie, po wakacjach miał być świat dla po graczy, to ten ? :cool:
Śmieszne :D
Brak ms ? Porażka.
Wiadomo, że noob i tak synchra nie wyśle ani klina nie wbije więc ms powinny być, żeby pro gracze mogli walczyć na równi a nie ktoś wyrwie 4 grube koniec -.-

PRO gracze ? nie rozśmieszaj mnie , na polskich plemionach jest ich może z 5 ..
 
Wynik reakcji
1.062
Powiem tak osobiście zastąpił bym ograniczenie farmienia ... czym?

Dla mnie farmienie powinno być ale przez 90 dni ... potem powinno się aktywować ograniczenie ...
 

DeletedUser

Guest
lepiej atakować niż bronić ja do tego nie jestem przyzwyczajony na początku gry :/

Łatwo to stwierdzić, większość zaawansowanych graczy stawia na atak przynajmniej w początkowej fazie rozgrywki. Jednakże jeżeli zaatakuje cię jakiś no-life, który ma kilka deffówek to co wtedy? Nie zrobisz kontry bo ma po kilka k pika i miecza we wiosce. Trzeba mądrze wojskiem rozporządzać, aby nie dać się takowemu zjeść na samym początku gry.
 

DeletedUser

Guest
nie jestem doświadczonym graczem ale sobie radze :) czyli co na początku mieszać wojo
 

DeletedUser140914

Guest
A ja mam pytanie, po wakacjach miał być świat dla po graczy, to ten ? :cool:
Śmieszne :D
Brak ms ? Porażka.
Wiadomo, że noob i tak synchra nie wyśle ani klina nie wbije więc ms powinny być, żeby pro gracze mogli walczyć na równi a nie ktoś wyrwie 4 grube koniec -.-

da się w takie coś wstawiać kliny, a skoro macie się za pro to róbcie to z utrudnieniem nie widząc ich :D

To już nawet nie chodzi tylko o limit farmienia. Specyfikacja świata skopana po całości. Ograniczenia handlu, ograniczenie farmienia, ograniczenie ms, ograniczenie wsparcia. Teraz rozumie dlaczego świat ma warunki zakończenia. Za rok będzie świecił pustkami. Nie będzie sensu aby zabierał miejsce na dysku serwera.

I dobrze że są ograniczenia potem gracie z 'kumplami' i robicie te przesyłki, deffówki itp itd a tak przynajmniej będzie spokój i bez zbędnego faworyzowania graczy
w dodatku niech wprowadzą zakaz opuszczania plemienia i w ogóle będzie super:) po potem tylko ludzie skaczą po plemionach za deffem co mija się z celem, albo zmiana plemienia raz na 2 miesiące :D

świat nie będzie świecił pustkami, bo przy ograniczeniu farmienia wcale nie jest tak łatwo 'nazbierać' punkty

moim zdaniem świat powinien być jeszcze bardziej rygorystyczny :cool:
 

DeletedUser

Guest
Mam swoją sprawdzoną i wypróbowaną taktykę dotycząca początkowej fazy gry:)
 

DeletedUser

Guest
świat według mnie spoko nie ma się co czepiać chociaż nie będzie napinki takiej a szybkość 1.6 dziękuję wam za to :D
super pro farmerzy nie mają co tu szukać :D
jak ktoś startuje od razu i szuka plemienia będzie u mnie takie :)
ja old i 40 osób już na start jest więc zapraszam :D
 

DeletedUser152632

Guest
Jedyne co mi się podoba w tych ustawieniach to oferty na rynku 1;1 < - - - BRAVO Bryfft za ten krok ;)
Styl 4,0 - - - > OK, damy RaJdee!!
Brak milisec - no trochę zaboli na pewno ;/ ochrona znacznie utrudniona - choć i tak obrońca zawsze miał gorzej - spory błąd..
Wybór kierunków - hmm multikonto'ciarze zrobią najwyżej więcej kont . .
Jedynie ten limit farmienia Mnie strasznie nie pokoi i przez niego odechciewa mi się grać ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry