Najnowsze treści autorstwa *Skatek*

  1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Haha ochronka przypomnij sobie jak ty wbiles specjalnie po mnie żeby mieć ochronę 3 minuty dłużej , skoro jesteś taki kozak to ochrona nie ma nic do znaczenia bo po ataku na gracza ochrona automatycznie znika , tchórz i tyle
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Proszę cię wbijasz z innych nickow i walisz ludzi z przyczaiki to co to za sztuka jak kiedyś wbijesz ze swojego to nic nie ugrasz zreszta ile razy wchodziłeś kiedy ostatni raz coś ugrałes od siebie daj sobie spokój bo każdy z nas może wejść z jakiegoś noname i walić was ale po co my się nie...
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Przecież poczytaj swoje posty z ostatniego czasu ze deffem grają nobby czym zagrałeś deffem wbiłem na runde bo myślałem ze się powalimy offem na offa a tu co jak mnie zobaczyłeś strach cię obleciał zacząłeś deffa klepać duża klasa duża klasa
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Pochowani chłopie ja nie gram bo czasu nie mam zreszta wystarczy spojrzeć na aktywność w szybkich na tw ze gram miesiąc dwa a później 5-6 nie gram ale wrócę nic się nie bój wtedy ty się będziesz chował
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jak widać od was tez grają reszty nawet nie robiłem nie ma sensu z 0 punktów dodawać
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    W załączonych sc widać poziom grania jak ze tej pięknej ekipy która niszczy wszystkich masz racje ginewra wyzej nawet od was Jedyny który przetrwał bo reszta ma 0 punktów od was tak ze getto rozjechał was sam cała wasza 4 wiec skończcie zasyfiac forum i lizać dupe ceiterowi który ostatnia runde...
  7. Jak bym miał taki ryj jak ty to bym sam siebie wyzywał

    Jak bym miał taki ryj jak ty to bym sam siebie wyzywał
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Słabo policzyłeś psiocho z 10 Fajnie poczytać wasze wypociny, wy sami sobie lajkujecie posty psiocha prostemu a prosty psioszcze
  9. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czekam na Ciebie tylko z jakiego nicku będziesz. Bo znam tylko 3 akurat ty z tych to reprezentujesz jeszcze poziom nawet sam bo tamte patałachy to nawet sami nie zaczynaja grać
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja wiem czy codziennie przeważnie jak mam chwile czasu, mam tylko jeden nick , i nie nastlam bo nie mam powodów
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nie boje się ale chorobowe mi się skończyło a następne biorę 24 marca wiec od 24 marca czekam na was , teraz jak będę wbijał to raczej na godzinę dwie wiec możecie burzyć do woli Już tak wam na mózgi siadło widzę ze wszędzie mnie widzicie , tylko jest problem bo nie gram , ale jak już tak się...
  12. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Mnie jedziecie w 3 to fakt , Bo jak ostatnio berbeć wbił sam i mnie zobaczył to nawet nie zaczął się budować bo wiedział ze nie ma sensu
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Haha nie gram od 2 Dni bo nie mam czasu ale masz chłopie wyobraźnie Nawet widzę ze na nocnej mnie pojechałeś chociaż mnie nie było , No nic prowokuj dalej może kiedyś Ci się uda coś ugrać Wystarczy spojrzeć na tw , gdzie jestem ja a gdzie ty buziaki
  14. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    To pokaz ten raport z ubicia 350lk jeszcze jak byś mógł ? Żegnam
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    No nie rozbiles mnie bo dalej miałem 350 lk a ty bez wojska byłeś i gdyby nie twój koledzy to dalej nie było by o czym pisać , ale tak ty i twoje 1-1 może zagramy na przejęcie ? Bez twoich dupofajwk ?
Do góry