rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
Nie no bawi mnie, że @The Champion Is Here mówi coś o kosach i honorze. Chłop jako koalicjant jedyne co robił, to dostawał oklep od eNPeków i sabotował swojego sojusznika, żeby przypadkiem nie był za mocny. Potem jak przeciwnik się poddał, to zdecydował się zrobić kosę i dostał w cymbał. Na kolejnym świecie wbił na jakieś konto i znowu dostał w cymbał. Teraz próbuje trzeci raz. Na forum zwykłych światów się nie wypowiada, bo jest tam już dość rozpoznawalnym memem.
Nadal pracujesz na tym parkingu przy galerii Mokotów?
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Nie no bawi mnie, że @The Champion Is Here mówi coś o kosach i honorze. Chłop jako koalicjant jedyne co robił, to dostawał oklep od eNPeków i sabotował swojego sojusznika, żeby przypadkiem nie był za mocny. Potem jak przeciwnik się poddał, to zdecydował się zrobić kosę i dostał w cymbał. Na kolejnym świecie wbił na jakieś konto i znowu dostał w cymbał. Teraz próbuje trzeci raz. Na forum zwykłych światów się nie wypowiada, bo jest tam już dość rozpoznawalnym memem.

Małpa już Ci mówiłem że Twoje miejsce w honolulu.
To SP ,a nie wolne Światy
 

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
View attachment 35883

View attachment 35884
View attachment 35885

View attachment 35886
jak nie atakwoac w tej grze.. @*Skatek* oficjalnie jestes najwiekszym zerem polskich szybkich hahahahahha ESSA
Przecież poczytaj swoje posty z ostatniego czasu ze deffem grają nobby czym zagrałeś deffem wbiłem na runde bo myślałem ze się powalimy offem na offa a tu co jak mnie zobaczyłeś strach cię obleciał zacząłeś deffa klepać duża klasa duża klasa
 
Wynik reakcji
59.447
Przecież poczytaj swoje posty z ostatniego czasu ze deffem grają nobby czym zagrałeś deffem wbiłem na runde bo myślałem ze się powalimy offem na offa a tu co jak mnie zobaczyłeś strach cię obleciał zacząłeś deffa klepać duża klasa duża klasa
of na ofa keidy ochronka ci schodzi minute po mnie? xDD rozpykalem cie taktycznie, warzywko :)
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
sprzedasz mi te kliny twojego autorstwa plz
Proszę cię wbijasz z innych nickow i walisz ludzi z przyczaiki to co to za sztuka jak kiedyś wbijesz ze swojego to nic nie ugrasz zreszta ile razy wchodziłeś kiedy ostatni raz coś ugrałes od siebie daj sobie spokój bo każdy z nas może wejść z jakiegoś noname i walić was ale po co my się nie chowamy i nie musimy uciekać się do waszych sztuczek tchórze
 
Wynik reakcji
46.368
Screenshot 2022-03-18 at 13-26-16 Wioska jan266 (507 501) - Plemiona - Szybkie.png


ezzz zatecki rozjechany po czym zamienił się w barbę, żebym nie mógł go przejąć xD zero honoru zwykly polaczek ja to jak przegrywam czasami na rumuńskich SP to normalnie oddaje wiochy i gratuluję zwycięzcom, a nie zamieniam się w barbę jak pionek bez honoru XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
of na ofa keidy ochronka ci schodzi minute po mnie? xDD rozpykalem cie taktycznie, warzywko :)
Haha ochronka przypomnij sobie jak ty wbiles specjalnie po mnie żeby mieć ochronę 3 minuty dłużej , skoro jesteś taki kozak to ochrona nie ma nic do znaczenia bo po ataku na gracza ochrona automatycznie znika , tchórz i tyle
 
Wynik reakcji
59.447
Haha ochronka przypomnij sobie jak ty wbiles specjalnie po mnie żeby mieć ochronę 3 minuty dłużej , skoro jesteś taki kozak to ochrona nie ma nic do znaczenia bo po ataku na gracza ochrona automatycznie znika , tchórz i tyle
Jak w ciebie wjechalem to straciles cale wojsko i przestales grac
ty we mnie wjechales tak, ze mimo tego, ze bylem w kotle w centrum mapy skonczylem na 3 miejscu
 

Zatecky piwo

Pikinier
Wynik reakcji
10
Barca ? Kiedy 1 vs 1 ?? Berbec jak dostał to płakał przepraszał prosił o wybaczenie A Ty smiesz mówić że przegrałem hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry