rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
61
Nie jestem żadnym pionasem gram sam dla siebie i nie słucham się nikogo :) to, że raz czy dwa z nim zagrałem nie oznacza, że jestem kimś na posyłki :) jestem neutralny nie jestem po żadnej ze stron w skrócie rupta co chceta hah
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
59.447
W takim razie dostałem złe informacje, zwracam honor :)
Dobrze, że to sprosowaliśmy teraz a nie po ewentualnych atakach :p


W sumie śmiesznie bo teraz na szybkich są 3(4) grupy
Pionasy losera
Ekipa Berbecia
Zagraniczni
I Ceiterowcy (jesli jeszcze graja)
 
Wynik reakcji
61
W takim razie dostałem złe informacje, zwracam honor :)
Dobrze, że to sprosowaliśmy teraz a nie po ewentualnych atakach :p


W sumie śmiesznie bo teraz na szybkich są 3(4) grupy
Pionasy losera
Ekipa Berbecia
Zagraniczni
I Ceiterowcy (jesli jeszcze graja)
Ja się do żadnej nie zaliczam raczej z każdym mogę się dogadać na rundę w formie sojuszu jak ktoś chce i tyle jak ktoś będzie mnie atakował zapamiętam go i już zostanie wrogiem i tyle w temacie. Najbardziej nie cierpię mieczyka to jest dno społeczne ten koleś mi tylko nie pasuje tu
 
Wynik reakcji
59.447
Ja się do żadnej nie zaliczam raczej z każdym mogę się dogadać na rundę w formie sojuszu jak ktoś chce i tyle jak ktoś będzie mnie atakował zapamiętam go i już zostanie wrogiem i tyle w temacie. Najbardziej nie cierpię mieczyka to jest dno społeczne ten koleś mi tylko nie pasuje tu
mieczykk w pionasach jest
ale nie wbija ostatnio na rundki :(
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Widzicie i tutaj robi się takie coś. Ludzie którzy potrafią grać grają taktycznie jak skatek. Znam jego grę wiem jak gra. Ludzie którzy nic nigdy nie osiągnęli wchodzą na rundę puszcza offa i idą mamy przykłady takich graczy
Boh czy Marcelek czy Krzysiek. Wbijcie na rundę sami a randomy was zjedzą. Wiecie dlaczego ? Bo brakuje Wam do skatka. Co za filozofia wejsc na rundę zrobić offa i walnąć jak ma się wywalone? Czy na tym ta gra polega ? Doskonale wiemy że z kilkoma wsiami szans z żadnym z nas nie macie. Chyba że macie boty do fejkow to co innego.

Dodam że każdego atakuje cię ode mnie wiecie dlaczego? Bo to poprostu śmietanka szybkich i legendy same w sobie macie szczęście że oni jeszcze grają gdyby nie tacy ludzie gra by nie istniała. Cieszcie że że macie zaszczyt widzieć jak grają/ gramy. Cieszcię się tym.
 
Do góry