rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.803
Nie wyślę tysiaka gościowi z gry którego nie znam, nie ważne czy jest administratorem gry czy kimkolwiek innym

Grę może nadzorować ale najważniejsze aby ekran z obu stron był nagrywany od początku do końca, jakieś przerwy oznaczają dyskwalifikacje

Kasa tylko i wyłącznie na konto fundacji, potwierdzenie wpłaty pokazujemy do 22 marca, tutaj na forum i wtedy możemy grać

odnośnie warunków co do ustawień rundy to sie zgadzam z twoimi
Jak znajdziesz taka fundacje do ktorej wyslesz pieniadze i pozniej Ci odesla to daj znac xD

Watpie,ze jakikolwiek Admin polasi sie na 2k zl wiec nie wiem po co takie cudowanie ;d albo szukasz juz wymowki ;)
 
Wynik reakcji
59.447
Ja jestem tylko ciekawy gdzie teraz np jest taki skatek HAHAHAHAHH
Tak się składa, że Skatek napisał do mnie na FO, że przeprasza za ataki i odszedł z teamu pionasów :) jak ładnie będzie grał na rundkach to kto wie, może za miesiąc będzie wygrywał rundki w plemieniu PIONY..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Proomyk

Chłop
Wynik reakcji
116
Panowie, Panie...
Wdech... Wydech... Wdech... Wydech...

Za każdym razem gdy chcecie coś tu napisać zróbcie proszę to proste ćwiczenie
Wdech... Wydech... Wdech... Wydech...

Skupcie się na oddechu a potem zastanówcie się co pomyśli o Was osoba, która będzie to czytać i czy warto robić z siebie głupka.

Aaa... Jeśli ktoś się jara tym, że mnie zjechał to sama przyznam - nie jest to nic trudnego, gdyż jestem beznadziejnym graczem.
 
Wynik reakcji
61
Panowie, Panie...
Wdech... Wydech... Wdech... Wydech...

Za każdym razem gdy chcecie coś tu napisać zróbcie proszę to proste ćwiczenie
Wdech... Wydech... Wdech... Wydech...

Skupcie się na oddechu a potem zastanówcie się co pomyśli o Was osoba, która będzie to czytać i czy warto robić z siebie głupka.

Aaa... Jeśli ktoś się jara tym, że mnie zjechał to sama przyznam - nie jest to nic trudnego, gdyż jestem beznadziejnym graczem.
Dobrze, że się przyznajesz do tego
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Ja jestem tylko ciekawy gdzie teraz np jest taki skatek HAHAHAHAHAHA

Pochowani siedzicie strach na rundke wejsc ewentualnie na 8 co nikt nie gra xDD
Pochowani chłopie ja nie gram bo czasu nie mam zreszta wystarczy spojrzeć na aktywność w szybkich na tw ze gram miesiąc dwa a później 5-6 nie gram ale wrócę nic się nie bój wtedy ty się będziesz chował
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
Pochowani chłopie ja nie gram bo czasu nie mam zreszta wystarczy spojrzeć na aktywność w szybkich na tw ze gram miesiąc dwa a później 5-6 nie gram ale wrócę nic się nie bój wtedy ty się będziesz chował
Ale co ja mam jakieś twstats pionasa sprawdzać, fakty są takie że lecisz na paru botach (jest nawet screen jak sie chwalisz ze kontre lk na lk ci na 200ms bocik dograł) a mimo tego boisz się wejść na ludzi co grają 100% czysto bez skryptów bez 10 maćków przydupasów. Loser tak samo, albo gra z całym serwerem na botach i łatwe top1 albo nie wbija. Szczury i tyle, pozdro.
Barca ?? Co to się stało jak sam wyszedłeś na runde ?
Z tego co wiem barca grał z telefonu jadąc samochodem i to sam bez sojuszy (ty nie wiesz co to bo zawsze sojki z calym swiatem a pozniej rapki jak ci parują całe zagrody bo klina nie umiesz xD)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
46.372
Oj nie cierpię bociarzy jeśli to prawda to nie recze za siebie

Kiedyś takich bociarzy się wyłapywalo i burzyło codziennie... Teraz są wychwalani i dobierają się w grupki... Takie wychowanie młodzieży teraz kiedyś za moich czasów nie do pomyślenia żeby bociarzw sobie grali normalnie ale my mieliśmy honor i zasady których dzisiejsze pokolenie nie ma
 
Wynik reakcji
61
Każdy Cię jedzie na Sp i Forum wczoraj też płacz silny bo AMI niby mnie na Cienie naslal :p wyles baranim głosem dziś też nie Boli Cię już dupa po tych przekopach na rundach?? AMI CIE ZJECHAL JAK PSA WCZORAJ :) i dziś też dupa rozjechana jak zaba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry