rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
61
A co mnie wasze problemy obchodzą typie

Nie znam tego skatka to co będę się wypowiadał ja nie wiem jak on gra i szczerze wali mnie to jak każdy z was gra pajace siedzicie i gracie jak dzieci w plemiona, grozicie temu getto a on ciągle jest w top 1 przestańcie gadać tylko działajcie
 
Wynik reakcji
59.447
Nie znam tego skatka to co będę się wypowiadał ja nie wiem jak on gra i szczerze wali mnie to jak każdy z was gra pajace siedzicie i gracie jak dzieci w plemiona, grozicie temu getto a on ciągle jest w top 1 przestańcie gadać tylko działajcie
ty czytasz posty w tym temacie? getto jak nas widzi to wypisuje po polowie serwera o sojusz + czesto gra z abismanem, ego sums deus i timetobebash. Na starcie maja przewage + on jest uzalezniony jak go zjedziemy to sie odradza caly czas
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Ja urlop wziąłem i gram 24 na dobę :) ale skratek akurat teraz boi się wbijać :)
Nie boje się ale chorobowe mi się skończyło a następne biorę 24 marca wiec od 24 marca czekam na was , teraz jak będę wbijał to raczej na godzinę dwie wiec możecie burzyć do woli

kolejnda latwa rundka, sratek juz chyba nigdy nie wygraxdd
Już tak wam na mózgi siadło widzę ze wszędzie mnie widzicie , tylko jest problem bo nie gram , ale jak już tak się mną zachwycacie to miłego tasowania do mojego nicku

Widzę, ze jestem szkalowany, a moje posty sa usuwane, halo czy ja mam zachować się jak moje poprzednie wcielenie @detox-112?
a druga sprawa, nie widziałem nikogo na rundach jak jesteśmy oprócz potężnego i odważnego gotena, moje serce jest z twoja psychika. NEVER GIVE UP
Moja psychika nie ma się co martwić , jeszcze nie widziałem żeby się ktoś gra przejmował , przecież jak by mi bardzo zależało to założył bym nowe konto i po problemie ale po co przynajmniej mam zabawe i ubaw po pachy jak burzycie niby moich kolegów gdzie nikogo nie znam z tych graczy , ten Krzysiu niby jest bity przez 5 osób Haha ale chłop ma wyobraźnie to raczej wam psychika siada skoro naprawdę wszędzie mie widzicie , proponuje mój nick żeby każdy z was sobie na czole zrobił tatuaż będziecie widzieć mnie wsEdzie
 
Wynik reakcji
46.371
Nie boje się ale chorobowe mi się skończyło a następne biorę 24 marca wiec od 24 marca czekam na was , teraz jak będę wbijał to raczej na godzinę dwie wiec możecie burzyć do woli


Już tak wam na mózgi siadło widzę ze wszędzie mnie widzicie , tylko jest problem bo nie gram , ale jak już tak się mną zachwycacie to miłego tasowania do mojego nicku


Moja psychika nie ma się co martwić , jeszcze nie widziałem żeby się ktoś gra przejmował , przecież jak by mi bardzo zależało to założył bym nowe konto i po problemie ale po co przynajmniej mam zabawe i ubaw po pachy jak burzycie niby moich kolegów gdzie nikogo nie znam z tych graczy , ten Krzysiu niby jest bity przez 5 osób Haha ale chłop ma wyobraźnie to raczej wam psychika siada skoro naprawdę wszędzie mie widzicie , proponuje mój nick żeby każdy z was sobie na czole zrobił tatuaż będziecie widzieć mnie wsEdzie


Niby nie przejmujesz się grą, a odpisujesz nam codziennie na fo :) ja jestem uzależniony od tej gry i chociaż otwarcie to przyznaję, a ty uzależniony wbijasz z różnych nicków, nasylasz na mnie kolegów a udajesz że nie przejmujesz się grą :) żałosny jesteś i dlatego katasy w ciebie wlatują potraktuj to jako lekcję pokory :)
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Niby nie przejmujesz się grą, a odpisujesz nam codziennie na fo :) ja jestem uzależniony od tej gry i chociaż otwarcie to przyznaję, a ty uzależniony wbijasz z różnych nicków, nasylasz na mnie kolegów a udajesz że nie przejmujesz się grą :) żałosny jesteś i dlatego katasy w ciebie wlatują potraktuj to jako lekcję pokory :)
Ja wiem czy codziennie przeważnie jak mam chwile czasu, mam tylko jeden nick , i nie nastlam bo nie mam powodów
 
Ostatnia edycja:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Wszystkie Niki inne niż mój to nie ja jak coś. Typu losser loser one czy inne gówienka . Walcie ich na ryj. Pozdrawiam swój kumpli
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Jak ktoś chętny zobaczyć jak gra ego sum deus zapraszam pw po SS bardziej frajerskiej zagrywki nie widziałem dogadał sie z koleszką zeby umówił sie ze mna na wspólna gre po czym wbija mi kose i nagle karety od tego frajera haha mam SS z rozmowy z tym typkiem i ss dogrywanych karet przez tego pizdusia :)
 
Do góry