Najnowsze treści autorstwa daronono

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bez takich do mojego coopa
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Moi drodzy ktoś kiedyś kogoś musi przełamać, MAG zakurwiło w Mniam +2, pe w key + 8, key w P +ileś tam zburzonych zagrod bo po chuj przejmować. Jak tak te fronty będą się przełamywać to świat będzie trwał 10 lat xd
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Potężne MNIAM w ofensywie.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Weryfikowanie jest subiektywne. Zobacz jak zweryfikowałaś blacka a jak go zweryfikował BNK ;p
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A z innej strony blaczku, nie usprawiedliwiam, nie wciągajcie mnie w te gierki ALE teoria: żyje w wolnym kraju mam prawo szanować i nie szanować kogo chce jest poprawna?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    i to jest jedyna szansa aby okazać szacunek kobiecie. Jeśli znam kobiete, której chętnie bym zajebał sztachetą w łeb bo zwyczajnie na to zasłużyła to od razu oznacza, że jestem damskim bokserem? Jeśli znam kobiete, która obciągnie za race fajek i mówię o niej "dziwka" znaczy, że nie szanuje...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wypisujesz do mnie po 2:00 w nocy po tym jak wysłałem na Ciebie kilka ataków to czego się spodziewasz? Widzisz ta gra na tym polega, a nie na samym klikaniu budynków po burzeniu Bez odbioru
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dlaczego niby?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Chyba każdy pisze zgodnie z tym co myśli? :)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    serwer to by siadł jakby key wyszło +1 dziś, byś się brandzlował przez reszte swojego nudnego życia
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Teraz pytanie całkiem serio bo każdą akcje tak tłumaczycie. Czemu nie wlecicie w nas tak porządnie? Innego frontu nie macie
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    W chuj ciężka ta walka
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Tygrysku moi przodkowie Twoimi świniom dupe czyścili
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @BNK KRUL PEDALS PLUJE SNOW ZLIZUJE
Do góry