Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Skoro P! Sie skompromitowalo podbijajac te marne 10 wsi, to co zrobilo key podbijajac 0?

No i Ty nadal jesteś na tyle tępy, że nie rozumiesz co ja piszę?
Czy ja podważam ile wsi wpadło? Czy ja dyskutuje ze statystykami?
Ja jedynie jako boczny obserwator wypowiadam się na temat efektów. Jestem bardziej wiarygodny niż Ty, tępa dzida, bo po pierwsze nie masz rozumu, a po drugie Ty grasz po jednej ze stron, ja nie.
Więc kto jest bardziej wiarygodny? Czyja ocena?

10 wsi to jest totalna żenada, po tym jak tutaj stroszyliście piórka. Ładnie wam Key je przycina.
Po tym wszystkim jak siebie przedstawiacie i opowiadacie o swoich sukcesach, to jedyną szansą na obronę dobrego imienia, jest dziś najmniej +50 wiosek.
Trochę zabraknie, nie?
 

DeletedUser209423

Guest
P to "marka" wygrywająca kilka światów, Key to plemię, które dopiero uczy się akcje tworzyć. Dlatego po P się więcej spodziewa i oczekuje niż po Key

To jest proste jak budowa cepa.

Aktywność tych miernot dziś od rana i ta propaganda wielkiego zwycięstwa, już samo to wskazuje jak się zagubili.

Key piękna obrona!!
Wielkie gratulacje!
Przyjąć tyle ciosów z darm i z takim efektem. Coś pięknego.

Na pewno w ofensywie coś do poprawy jest, ale defensywa hula
 

DeletedUser209423

Guest
No tak i to że wygraliśmy x światów dodaje naszym offom boosta i w dwie akcje mamy połamać plemię które ma tyle samo wsi i brak frontu od dłuższego czasu xD

Toż to wy szczekaliście jakim gówno plemieniem jest Key.
To co, jednak kłamaliście?
A może jednak pisaliście to co myślicie a teraz następuje brutalna weryfikacja?

Nie, nie tyle samo wsi. Skończ łgarzu. Macie około 2k wsi więcej, plus z 2-3k więcej zeżartych już darm. A w tym czasie Key musiało o swoje wioski ciężko walczyć.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ja jedynie jako boczny obserwator wypowiadam się na temat efektów. Jestem bardziej wiarygodny niż Ty, tępa dzida, bo po pierwsze nie masz rozumu, a po drugie Ty grasz po jednej ze stron, ja nie.
Więc kto jest bardziej wiarygodny? Czyja ocena?
ale ty nie grasz, nie umiesz grać i pojęcia o gierce nie masz, więc jaka wiarygodność?

to tak jakbym wypowiadał się na temat chińskiego baletu i upierał się przy tym, że moje oceny są rzetelne, bo nie uprawiam tej dyscypliny.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.469
@Bl-ack Sno-w czemu Cię tak boli moja przyjaźń i adoracja? Czemu się tak obawiasz nieuchronnego zwycięstwa P! na tym świecie? :(
Ponadto jedno pytanko do poinformowanych, offy z Vege albo Mniam leciały na akcję dzisiaj?
 

Deleted User - 8687748

Guest
No tak i to że wygraliśmy x światów dodaje naszym offom boosta i w dwie akcje mamy połamać plemię które ma tyle samo wsi i brak frontu od dłuższego czasu xD

Boosta offom nie daje, ale jaranie się mając 30 lat, że się jest mądrzejszym od 6-latka to xD Poczytaj posty kolegów Strzelec, podczas pierwszej akcji Key na Was chcieliście się zesrać, że pewnie po pierwszej akcji od Was zejdą. Po pierwszej akcji od Was chcieliście się zesrać, że takie nooby z powodu sieczki wojska jaką im zrobiliście. Sami sobie pompujecie ego, a później się dziwicie podobnymi wpisami. Już kiedyś napisałem w sytuacji Mag-Uwu, że mogą zjechać Uwu, ale to 1600 szlacht mniej i tego nie zrobią w chwilę. Dlatego tym bardziej nie liczę, że Wy zjecie Key w chwilę. Mam tylko nadzieję, że poszło wytyczne w Magach o zrobieniu 300 katasow w deffowkach i w styczniu glina zyska na wartości
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w czemu Cię tak boli moja przyjaźń i adoracja? Czemu się tak obawiasz nieuchronnego zwycięstwa P! na tym świecie? :(
Ponadto jedno pytanko do poinformowanych, offy z Vege albo Mniam leciały na akcję dzisiaj?

Nieuchronnego zwycięstwa heh
Wiesz, że nawet jak wygracie, to już niczego nie udowodnicie?
Bo wy nie umiecie wygrać walką na froncie a cwaniactwem, komibnatorstwem i poddanśtwem. Nie ma plemienia przed którym byście nie klęknęli.
Jutro też wygrywało i co z tego? Zbudowali markę o której tyle piszecie?

--

Jakie znaczenie ma czy leciało z Mniam lub Vege cokolwiek? Jakie?
Liczy się potencjał jakim dysponujesz a nie kto wysłał. To może zróbmy śledztwo ilu graczy Key i z którego członu coś wysyłało.

--

@Sayyid miło, że wpadłeś wyłudzaczu zast.
Jak widzisz do pieczenia narazie bardzo daleko, narazie drę łacha z waszej wielkiej akcji. W zasadzie usuńcie info o tym ile ataków puściliście, bo to was dobija
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209423

Guest
Ja pragnę zwrócić wszystkim państwu uwagę na jedną sprawę.
My mówimy o sytuacji, gdy Peee grające ze sobą któryś świat, wali dużo większym potencjałem w nowy twór Key.
Z tak żenującym efektem.

Co będzie, gdy z drugiej strony pierdykną w nich Magi?

Czuć zapach padliny Peee
 

daronono

Miecznik
Wynik reakcji
113
Toż to wy szczekaliście jakim gówno plemieniem jest Key.
To co, jednak kłamaliście?
A może jednak pisaliście to co myślicie a teraz następuje brutalna weryfikacja?

Nie, nie tyle samo wsi. Skończ łgarzu. Macie około 2k wsi więcej, plus z 2-3k więcej zeżartych już darm. A w tym czasie Key musiało o swoje wioski ciężko walczyć.
1672400879861.png
W chuj ciężka ta walka
 

DeletedUser209423

Guest
będą CZARY i MAGIA

Ojj zordon zordon
Zlewam Cię hmmm chyba już 5 raz z rzędu.
Celowo omijałem Twoje wypierdy, a Ty się pocisz jak przy wrzucaniu węgla.
Daj żyć.
Mam koło dupy Twoje teksty. Próbowałem z Tobą rozmawiać, ale nie okazałeś się godny. Próbujesz marnymi tekstami nie rozmawiać, a upokarzać innych. Jesteś zgorzkniały, więc zwyczajnie see you later misiaczku.
Zacznij zachowywać się jak dorosły facet, to pogadamy.
 
Wynik reakcji
325
Wy akurat @z0rd najbardziej aktywujcie się w dniu akcji. Po co Key ma siedzieć skoro w tym czasie broni akcji? Nie rozumiem Waszego podejścia, serrio.

Większość z Was, ale nie tylko wchodzi na FO zeby pisać jakieś głupoty oderwane od rzeczywistości.

Piszecie najpierw ze akcja na 50 wsi, przejmujecie 10 i nagle się okazuje ze tak miało być. Od początku taki był plan. Ja wiem do czego jest FO i mam to w dupie, ale potem zarzucacie innym ze robią to samo :)

Z każda Wasza akcja radzimy sobie lepiej, ja osobiście z większością ludzi w Key nawet nie grałem wcześniej.
 
Do góry