Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
@daronono jak najbardziej.
Ja nie mówię, że ta zasada jest bezwzględna wobec każdej kobiety.
Tutaj poruszyłem temat pod kątem @Artemida i lewy X , która wyrażała swoją opinię, nikogo nie obrażała.
A wchodzi buc i nazywa ją szmatą i raczy wieloma epitetami.
 

daronono

Miecznik
Wynik reakcji
113
A z innej strony blaczku, nie usprawiedliwiam, nie wciągajcie mnie w te gierki ALE teoria: żyje w wolnym kraju mam prawo szanować i nie szanować kogo chce jest poprawna?
 

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
Nie do końca
Szanować powinno się każdego człowieka
To tak z domniemaniem niewinności,jest więc do wyroku zachowujemy.
Tutaj podobnie,szanujesz na starcie,pozniej oczywiscie można weryfikować
Tylko to też,kto jak weryfikuje:p
 

DeletedUser209423

Guest
A z innej strony blaczku, nie usprawiedliwiam, nie wciągajcie mnie w te gierki ALE teoria: żyje w wolnym kraju mam prawo szanować i nie szanować kogo chce jest poprawna?

Teoretycznie tak. Mądrze piszesz.

Praktycznie, jednak życie w danym kraju wiąże się z poszanowaniem zasad kultury, współżycia społecznego itd.
A nasza kultura jednak jakieś obwarowania ma i do czegoś zobowiązuje.

Dlatego my określamy się mianem cywilizowanej części świata, bez względu na to jak jest naprawdę:)

Ale to długi temat. Nie zgadzam się jednak na takie znieważanie kobiet jakie prezentuje tamten buc.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Łachudra jaka dzisiaj łaskawa. Definitywne rozstanie z BNK (na jakiś czas przynajmniej) i od razu uderza w koncyliacyjne tony. I ten ma rację, tamten również. Tyle mądrości zauważył i to nie swojego autorstwa (sic!) Równowaga musi zostać zachowana, a nóż widelec ktoś zauroczony tymi wpisami, będzie miał okazję zająć miejsce KRULA po JEGO prawicy :D
 

daronono

Miecznik
Wynik reakcji
113
Nie do końca
Szanować powinno się każdego człowieka
To tak z domniemaniem niewinności,jest więc do wyroku zachowujemy.
Tutaj podobnie,szanujesz na starcie,pozniej oczywiscie można weryfikować
Tylko to też,kto jak weryfikuje:p
Weryfikowanie jest subiektywne. Zobacz jak zweryfikowałaś blacka a jak go zweryfikował BNK ;p
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.468
akurat tak się składa że w gg-wp byłem współprowadzącym nie na jednym świecie tylko na kilku, mogę ci się na fb przypomniec kiepie ;)
a na 160 to fają się okazałeś konkretną ;)

Co ty chłopie pieprzysz w ogóle xD?
Zupełnie offtopic wtrąciłeś że masz coś wspólnego z najbardziej żałosnym "projektem" w tej grze od lat? Nie raz nie dwa ludzie chodzą po światach mając bekę z jutra czy bellum jako nędznych plemion, ale ggwp to jest dno na poziomie Evr czy co tam aszx chodzi i zakłada. Wstyd mi że dałem się oszukać w zagranie tam na 160, gdzie w tym kretowisku musiałem prowadzić cały zarząd za rączkę. Niestety i tak woleli nie słuchać ani mnie ani kilku nielicznych głosów rozsądku co to się i tak okazali kretami potem xD

Ale to jeszcze nie koniec, bo jakimś cudem udało im się wystartować na 170 gdzie to plemię było jeszcze ze 5 razy gorsze i obskoczyć spektakularny wpierdol dekady. Jeśli nie żartujesz i naprawdę masz z tym coś wspólnego, to ja Ci szczerze współczuję. Możesz do mnie napisać na fb to od razu się wyjaśni co z Ciebie za odklejeniec ;)
 

DeletedUser209423

Guest
Co ty chłopie pieprzysz w ogóle xD?
Zupełnie offtopic wtrąciłeś że masz coś wspólnego z najbardziej żałosnym "projektem" w tej grze od lat? Nie raz nie dwa ludzie chodzą po światach mając bekę z jutra czy bellum jako nędznych plemion, ale ggwp to jest dno na poziomie Evr czy co tam aszx chodzi i zakłada. Wstyd mi że dałem się oszukać w zagranie tam na 160, gdzie w tym kretowisku musiałem prowadzić cały zarząd za rączkę. Niestety i tak woleli nie słuchać ani mnie ani kilku nielicznych głosów rozsądku co to się i tak okazali kretami potem xD

Ale to jeszcze nie koniec, bo jakimś cudem udało im się wystartować na 170 gdzie to plemię było jeszcze ze 5 razy gorsze i obskoczyć spektakularny wpierdol dekady. Jeśli nie żartujesz i naprawdę masz z tym coś wspólnego, to ja Ci szczerze współczuję. Możesz do mnie napisać na fb to od razu się wyjaśni co z Ciebie za odklejeniec ;)

Szeryf jak się uniósł.
Ty śmiesz się wypowiadać o najbardziej żałosnych plemionach siedząc wygodnie dupskiem w Pee?
Oh Ty obłudniku i hipokryto

--

Przypomnijmy

Nędzna kreatura @BNK KRUL znieważa kobiety i atakuje ludziom rodziny!
Nie zapomnimy!
 
Wynik reakcji
73
myślę że większym wstydem jest granie w wojsenach niż za wyjebanie z głodów xd
Większym wstydem jest tylko strata wioski na rzecz magów. Nie obiecam, że nie stracę kolejnej, ale nastanie dzień gdy szale się odwrócą. Gdy Wy będziecie wybierać czy jechać na truskawki, czy na szparagi ja będę świętował ze swoimi współplemieńcami od których dzisiaj dostałem tak cenne wsparcie @Aegnor - to nas właśnie różni od plemion które wymieniłeś.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
@daronono jak najbardziej.
Ja nie mówię, że ta zasada jest bezwzględna wobec każdej kobiety.
Tutaj poruszyłem temat pod kątem @Artemida i lewy X , która wyrażała swoją opinię, nikogo nie obrażała.
A wchodzi buc i nazywa ją szmatą i raczy wieloma epitetami.

Ale z tego co widzę BNK jedzie ze wszystkimi równo. O ile argument o braku kultury ma uzasadnione podstawy o tyle wypominanie, że akurat kobitce się oberwało (I panny trzeba po rączkach całować) to mocno naciągane. Ja tam Artemidy nie znam ale bez przesady, że musi być pod jakimś parasolem ochronnym kultury tylko dlatego, że jest kobietą.

Jak wojna Magusów+Key na Pedalsów? Bo przez to jebanie się nawzajem od debili etc to ciężko się przebija :D
 
Wynik reakcji
325
A z innej strony blaczku, nie usprawiedliwiam, nie wciągajcie mnie w te gierki ALE teoria: żyje w wolnym kraju mam prawo szanować i nie szanować kogo chce jest poprawna?

Właśnie problem jest taki, ze nie masz prawa, bo zostaniesz śmiesznym homofobem xD kolega zwyzywał przeokrutnie transa w Katowicach, ale zasłużenie i dostał zawiasy xD bo wszystko pies słyszał.
 

DeletedUser209423

Guest
Ale z tego co widzę BNK jedzie ze wszystkimi równo. O ile argument o braku kultury ma uzasadnione podstawy o tyle wypominanie, że akurat kobitce się oberwało (I panny trzeba po rączkach całować) to mocno naciągane. Ja tam Artemidy nie znam ale bez przesady, że musi być pod jakimś parasolem ochronnym kultury tylko dlatego, że jest kobietą.

Jak wojna Magusów+Key na Pedalsów? Bo przez to je się nawzajem od debili etc to ciężko się przebija :D

Odrzucam argument, że obraża wszystkich.
To, że ktoś jest oblechem i chamem, nie usprawiedliwia.

--

Co do statów, Pee zaczynają chwiać się nogi. Dziś w łeb dostają
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Większym wstydem jest tylko strata wioski na rzecz magów. Nie obiecam, że nie stracę kolejnej, ale nastanie dzień gdy szale się odwrócą. Gdy Wy będziecie wybierać czy jechać na truskawki, czy na szparagi ja będę świętował ze swoimi współplemieńcami od których dzisiaj dostałem tak cenne wsparcie @Aegnor - to nas właśnie różni od plemion które wymieniłeś.

Mówi to gościu który zostawił konto, wrzucił wiecznego zasta i spierdolił przed marnymi pewniaczkami i atanda.

To przed magami spierdolisz 3 razy szybciej.
 

Deleted User - 849095943

Guest
1 DZIEŃ CHŁOP JEST FEJKOWANY I JUŻ PŁACZE NA FO XDDDDD PO TYGODNIU CHYBA DOŁĄCZYSZ DO HUJSQI W PSYCHIATRYKU
WOLE PŁAKAĆ NA FO ZE NIE UMIESZ FEJKOWAĆ NIŻ ZEBY MOJA MATKA PŁAKAŁA W PODUSZKE ŻE JEJ SYN JEST MANGOZJEBEM I WALI KONIA OD CHINSKICH BAJEK
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.468
Szeryf jak się uniósł.
Ty śmiesz się wypowiadać o najbardziej żałosnych plemionach siedząc wygodnie dupskiem w Pee?
Oh Ty obłudniku i hipokryto
No sorry, ale tłumacząc to na Twój język to wyobraź sobie że ktoś z dumą mówi że jest odpowiedzialny za starty Jutra na różnych światach. Też byś się uniósł pewnie xD
 
Do góry