Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
Moj bulwa jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy bic mAG ? Bo front otwieramy :) ja ze tak. Poszedl do BNK i mowi turas chcesz jednom wioske ? On ze tak bulwa na to Aha wszyscy bijemy mAG ;) poczym poszedł do MNIAM wzial od nich ich offy daje kanarowi i mowi masz kanar rozpisz akcje na te kurwy bo sezon truskawkowy sie zaczyna ;) hehehe ( dmuchaj chce wioseczke , mniam mniam ) ;)
 

Deleted User - 849095943

Guest
Moj bulwa jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy bic mAG ? Bo front otwieramy :) ja ze tak. Poszedl do BNK i mowi turas chcesz jednom wioske ? On ze tak bulwa na to Aha wszyscy bijemy mAG ;) poczym poszedł do MNIAM wzial od nich ich offy daje kanarowi i mowi masz kanar rozpisz akcje na te kurwy bo sezon truskawkowy sie zaczyna ;) hehehe ( dmuchaj chce wioseczke , mniam mniam ) ;)
HUSQA ODSTAW TE BENZO JUŻ PLIS
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Poziom? W sensie, że pisze posty na leżąco?

I edit. Dodam trochę mocy temu wpisowi co następuje:

Ahahahaha
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Pisać co się myśli a poziom to dwie różne sprawy, Konon też mówi co myśli, chyba nikt o poziom go nie oskarżał. Choć nic nie mam do tego człowieka.

Prawda raczej trzyma się z dala od dupy, przynajmniej niektóre prawdy.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Jest poziom. Utkaj łeb, zamknij mordę, spaślaku etc. Musiałbym polatać po wpisach ONEGO żeby jeszcze coś dopisać, ale mi się nie chce.
Poziom pełną gębą.

Napisz po prostu, że go lubisz i finito :D Nie mieszaj do tego poziomów.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Jest poziom. Utkaj łeb, zamknij mordę, spaślaku etc. Musiałbym polatać po wpisach ONEGO żeby jeszcze coś dopisać, ale mi się nie chce.
Poziom pełną gębą.

Napisz po prostu, że go lubisz i finito :D Nie mieszaj do tego poziomów.
ONI BLACKOWI LIŻĄ DUPE BO JAKO JEDYNY SIĘ STAWIA ZA ICH GOWNIANA KOALICJĄ, DO BLACKA NIC NIE MAM OGÓLNIE BO ZABAWNY JEST ALE TE LIZODUPY Z mAG I kEY SĄ ŻENUJĄCE
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
ONI BLACKOWI LIŻĄ DUPE BO JAKO JEDYNY SIĘ STAWIA ZA ICH GOWNIANA KOALICJĄ, DO BLACKA NIC NIE MAM OGÓLNIE BO ZABAWNY JEST ALE TE LIZODUPY Z mAG I kEY SĄ ŻENUJĄCE
a co lepsze oni myślą ze on tak powaznie, a on tylko zmienia targety dla atencji HAHHA z kwiatka na kwiatek raz liże dupe potem się spierdala do tych samych ludzi byle było o czym pisać
 
Do góry