Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
borowik nie pajacuj, bo to info z waszej rady

No proszę.
Jeszcze 3 dni temu pisałeś, że w Peee traktują Cię jak pachoła i jesteś nic nieznaczący, bo nie jesteś rdzennym graczem.
A dziś już masz wgląd do największych tajemnic Pee.
Ba, nawet przyszedłeś na FO publicznie wszystkim wyznać, że macie info z rady Key.
Myślałem, że takie źródło informacji raczej się ukrywa.

Nom, nieźle bajerujesz ale się trochę pomotałeś.

--

@g3rb3r

96901c28214a7f43befe53941ef03890.jpg
 

DeletedUser209423

Guest
Wiecie, że gdyby Pee rzeczywiście miało wgląd do rady Key (prawdopodobieństwo 0.0001%) i pachoł @pepovskyyy jakimś cudem takie info miał a teraz je wydał na FO....to właśnie by dostał lote z plemienia heh
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
PANOWIE NAJWIĘKSZA AKCJA SERWERA JUTRO, GENERAŁ CZTEROGWIAZDKOWY KANARINIOS U STERU, 100% AKTYWNOŚCI BĘDZIE Z PIERDOLNIĘCIEM NIEZNANYM PLEMIONOM JAK mAG CZY KEY

JUTRO +60 ALBO KASUJE KONTO NA FO, ITS HAPPENING MORDY! :)


NIKT NIE WYSŁAŁ NA TYM SERWERZE TYLE ROZKAZÓW NA ŻADNĄ AKCJE I NIKT NIE WYŚLE DO NASZEJ NASTĘPNEJ HEHE
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
PANOWIE NAJWIĘKSZA AKCJA SERWERA JUTRO, GENERAŁ CZTEROGWIAZDKOWY KANARINIOS U STERU, 100% AKTYWNOŚCI BĘDZIE Z PIERDOLNIĘCIEM NIEZNANYM PLEMIONOM JAK mAG CZY KEY

JUTRO +60 ALBO KASUJE KONTO NA FO, ITS HAPPENING MORDY! :)


NIKT NIE WYSŁAŁ NA TYM SERWERZE TYLE ROZKAZÓW NA ŻADNĄ AKCJE I NIKT NIE WYŚLE DO NASZEJ NASTĘPNEJ HEHE
Jak będzie +60 to odpuszczam chujrielowi na Fo przez tydzień.
 

daronono

Miecznik
Wynik reakcji
113
Moi drodzy ktoś kiedyś kogoś musi przełamać, MAG zakurwiło w Mniam +2, pe w key + 8, key w P +ileś tam zburzonych zagrod bo po chuj przejmować. Jak tak te fronty będą się przełamywać to świat będzie trwał 10 lat xd
 

DeletedUser209423

Guest
Ty to jednak jestes glupi xD

Radny key mi napisał, ze maja za duzo offow i sie przerabiaja na deff xD

Aha
Dlatego napisałeś 'info z waszej rady' zamiast 'wasz radny pisał'

Jednak to nie ja jestem głupi

--

@TOCZEKs mega ciekawe info z tym rankingiem, nie spojrzałem.
Doszedł drugi front, kilka małych wypadów i Pee leci na pysk.
Piękne
 
Do góry