Polaczenie kont

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14218
  • Data rozpoczęcia

Zaglosuj w sprawie ponizszej propozycji przekazywania wsi.


  • W sumie głosujących
    413
Status
Zamknięty.

DeletedUser30901

Guest
Pomysl dobry ale hmm..., faktycznie moze byc taka sytuacja, ze gracz ktory ma duzo znajomych i dostanie od nich konta bedzie kontrolowal np 10 kontynentow, tylko czy ktos by chcial miec 3000 wsi i nie moc przejmowac nowych, tylko albo sie bronic albo atakowac bez przejmowania? Gdyby byl np jakis limit przekazanych wiosek, np dostac w miesiacu mozna max 50 wsi i juz byloby lepiej. Problem z graczami konczacymi jest, ja np czesto musze wybierac miedzy atakowaniem wroga, a przejmowaniem barbarow i jak skoncze przejmowac i juz mam zamiar zabeirac sie za wroga to ktos inny konczy... Wiadomo, ze przejmowanie barbarow jest latwiejsze niz wrogich dlatego czesto jest tak, ze gracz ktory najwiecej robi dla plemienia, atakuje wroga, zabiera mu wioski, gnebi i dreczy sasiadow w ktoryms momencie popatrzy na mape i zobaczy ze jakies noobki ktore caly czas leca na "farcie" i tylko rozbieraja ludzi z plemienia maja duzo wiecej pkt niz on i co robi? albo sam olewa wroga i plemie tylko rozbiera barbary, albo konczy gre uznajac ze to nie ma sensu.
 

DeletedUser14218

Guest
ad KorraGhan

Jedno pytanie z realnego punktu widzenia. Liczę na szczerą odpowiedź. Czy byłbyś wstanie opanować 4000 wiosek. Dostaniesz kilka/kilkanaście konto i co.. Czy będziesz to chciał robić..? A druga rzecz, piszesz że koczę grę. Musze ze względu znudzenia się graniem na s24. Ale nie o tym rzecz. podajesz na razie jeden swój przykład. Jak ty grasz i co ty robisz. Popatrz, światów jest 34 plus classic i SP. Mnie osobiście nie satysfakcjonuje dostanie 400 wioch za free.


Napisalem wyraznie ze propozycja nie jest adresowana do kazdego swiata, tylko do tych zaawansowanych. gdzie gra 600-2500 osób. Gdzie rozgrywka opiera sie o troche inne rzeczy, techniki, taktyki i wartosci niz na swiatach gdzie jest wiecej graczy... Twe plemie liczy góra kilkadziesiat osób, wiekszosc znajomych nawet nie chce slyszec gdy im proponujesz konto do gry, bo oni juz sobie dali z tym spokój albo nigdy nie byli fanami i tej gry nie lubia w tobie najbardziej, wtedy ciezko o gracza na wakat. Ta propozycja to taki element walki z nudnym rozbieraniem kont wlasnych wspólplemienców, gdzie kazdy jest duzy a szlachty brakuje od dawna...
Widocznie tak zaawansowanie nie grales i nie wiesz w czym ból. Mam konto 900 wiosek, czesto zdarza jeszcze miec zastepstwo, wielokrotnie mialem pod reka kilka tysiecy wiosek (18-28 mln w popie) i dawalem rade. A nie jestem jeszcze najwiekszym swirusem tej gry, znam lepszych. Wiec da rade miec 4k wsi, mniej zachodu z lataniem po kontach, wiadomo kto gra, wiecej ofów lata po swiecie. Slowem jest zabawa w dobrym wymiarze...
 

DeletedUser

Guest
Przejmujesz 50 wsi od gracza czyli musisz nadrobić 50 szlachciców dziennie bez farmienia można zrobić od 1.5 do 2 szlachcica :p To se policz ile ci potem dni zabierze odbudowa :) Około miesiąca :) Ale z tego wynika skoro jest ograniczenie o którym mówisz to nie mogę przekazać konta mając 51 wiosek :p
Co do twoje wypowiedzi o sensie ci powiem że tacy gracze według mnie są potrzebni :) Dzięki takim farmojadom gracze którzy są aktywni mogą walczyć nie przejmując się tymi co kończą. A to co ty popierasz by spowodowało że każdy by szedł w przejmowanie kont...
Prosty przykład :) Na 24 świecie czy coś takiego jak to w większości nowych światów bywa na początku był popsuty ranking punktowy :) Grałem se normalnie przez tydzień aż tu nagle pojawił się ranking. Aż się zdziwiłem bo byłem Top 1 świata :p Ale przez ile przez dzień bo odrazu jak się pojawił ranking wszyscy polecieli w punkty żeby się podlansować :p i to samo będzie czekało tą propozycję :)
Argument twórcy tematu że och ach on jest super bo atakuje graczy większych od siebie :p No super tylko jak takiemu przybędzie 400 wiosek i zacznie we wszystkich robić deff to ty szybciej się zestarzejesz niż mu większość z nich zabierzesz :)

Yahoo Serious a ja ci napisałem też dokładnie żebyś se przeczytał podobny temat i zobaczył co napisały władze plemion :) Że na takim etapie gry nie będą wprowadzane zmiany które mają dotyczyć tylko wybranych światów ;) Czytanie i szukanie nie boli ;)

Ps. Skoro Ciebie tak boli zjadanie współplemieńców a proponujesz przekazanie konta na takich samych zasadach co danie konta to co za problem z korzystania z opcji która już jest w grze? Według mnie powinno się usprawnić i ułatwić oddawanie kont. A nie wprowadzać takie buble prawne jak ta propozycja. Skoro osoba ma czas wysłać meila z przekazaniem konta to czemu nie może takiego wysłać z oddaniem konta? Powiem ci czemu bo se dostajesz od takiej osoby pasy do meila( które są lawinowo robione jedynie po to żeby założyć konto na plemionach) i do konta idziesz se do kumpla i sam przekazujesz sobie te wioski bo po co ktoś ma na nich grać skoro mogą być moje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14218

Guest
Pomysl dobry ale hmm..., faktycznie moze byc taka sytuacja, ze gracz ktory ma duzo znajomych i dostanie od nich konta bedzie kontrolowal np 10 kontynentow, tylko czy ktos by chcial miec 3000 wsi i nie moc przejmowac nowych, tylko albo sie bronic albo atakowac bez przejmowania? Gdyby byl np jakis limit przekazanych wiosek, np dostac w miesiacu mozna max 50 wsi i juz byloby lepiej. Problem z graczami konczacymi jest, ja np czesto musze wybierac miedzy atakowaniem wroga, a przejmowaniem barbarow i jak skoncze przejmowac i juz mam zamiar zabeirac sie za wroga to ktos inny konczy... Wiadomo, ze przejmowanie barbarow jest latwiejsze niz wrogich dlatego czesto jest tak, ze gracz ktory najwiecej robi dla plemienia, atakuje wroga, zabiera mu wioski, gnebi i dreczy sasiadow w ktoryms momencie popatrzy na mape i zobaczy ze jakies noobki ktore caly czas leca na "farcie" i tylko rozbieraja ludzi z plemienia maja duzo wiecej pkt niz on i co robi? albo sam olewa wroga i plemie tylko rozbiera barbary, albo konczy gre uznajac ze to nie ma sensu.

To jest dobra wypowiedz. Zauwaz ze obie strony musza sie zgodzic. Wiec ten bioracy wie co i jak - jesli nie chce to nie wezmie i mozna wykorzystac inny sposób na koniec gry. Nic na sile - jest to mozliwosc, urozmaicenie, czasem wygoda z punktu widzenia plemienia. Masz wiecej wsi ale za to placisz swoja cene. Na innym swiecie od roku jestem oddalony od frontu o cale kontynenty co nie przeszkadza mi pomagac ofem czy defem kolegom z frontu na drugim koncu plemienia. Zbieram wioski konczacych lub inne przypadkowe, ale charakteru gry zmieniac nie chce, zakonczyc tez nie mam powodów tam. By otrzymac w ten sposób gre jakos inwestujesz, nie otrzyma w ten sposób ktos nieznany wiosek, nie po tylu miesiacach gry. Propozycja moze dzialac maly gracz duzemu lub duzy malemu. Wolnosc wyboru!

Pamietajcie, ze rózni sa gracze na swiecie, a to tylko próba walki z problemem jaki boryka znane mi plemiona.

Yahoo Serious a ja ci napisałem też dokładnie żebyś se przeczytał podobny temat i zobaczył co napisały władze plemion :) Że na takim etapie gry nie będą wprowadzane zmiany które mają dotyczyć tylko wybranych światów ;) Czytanie i szukanie nie boli ;)

A gdzie ja napisalem ze innowacja ma dotyczyc tylko starych swiatów? Ja napisalem ze warunkiem dostepu do innowacji jest warunek stazyzny swiata. Nie napisalem, ze nie powinien byc implenentowany na classicu czy swiatach z kosciolem. Wiec tu sie mylisz. Propozycja powinna byc dostepna dla wszystkich swiatów ale tylko niektóre zaczna jej uzywac teraz, inne za pare miesiecy a najnowsze za 1-2 lata. Prosze wiec nie naciagaj wypowiedzi. Propozycja spelnia wszelkie wymogi - jest moja trzecia.

Nie chce limitów wioskowych, limitem ma byc wyobraznia graczy i ich mozliwosci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30901

Guest
Jesli bedziesz wmieniac surocwe to spokojnie dziennie masz monety na 2 grubych 2x30(po tyle dni mniej wiecej maja miesiace)=60 wiec masz 10 grubych na przejmowanie innych, to juz cos ;] Ale z ta opcja to by trzeba bylo dzielic konta pomiedzy kilku graczy i oczywiscie nie musi byc to 50, tak tylko napisalem. Jest kilku graczy w kazdym plemieniu ktorzy marnuja sie kiszac sie w srodku plemienia, wiadomo ze przenosiny na front to dlugi proces, bo jesli swiat ma ponad rok to zeby sprawnie wlaczyc to trzeba miec z 10 wiosek off bezposrednio przy wrogu i 10 def, to minimum, ze w razie co operowa tym, a jesli byla by mozliwosc dostania 50 wsi na froncie w kilka chwil, oszczedziloby to czas.
 

DeletedUser

Guest
Tak i będziemy se tak skakać wioskami... Aj nie chce mi się siedzieć na tym froncie chcesz 10 wiosek z frontu :)? Oj no pewnie :p
Wy tu już takie pomysły walicie że szok tylko żeby to przepchać xD Ale na szczęście takich głupot nie wprowadzają więc wracam do nauki zamiast marnować czas na osoby które nawet na mój główny zarzut nie umiały odpowiedzieć.
 

DeletedUser30901

Guest
Wilczeq - nie potrafisz normalnie rozmawiac z ludzmi, ja nie napisalem, ze to jest dobry pomysl i ze sie z tym w 100% zgadzam, a ty nie podajac konkretncyh powodow pisziesz nie i wszystko na nie, nawet pewnie tego nei czytasz. A moze sam jestes na jakims swiecie takim graczem, ktory tylko barbary i potem pisziesz do innych ktorzy walcza o towja ****, co tak malo wiosek maja?
"Tak i będziemy se tak skakać wioskami... Aj nie chce mi się siedzieć na tym froncie chcesz 10 wiosek z frontu ? Oj no pewnie :p"
Za takie cos powinno sie od razu dawac bana, ale my polacy tak mamy, zawze znajdzie sie jakis czlowiek ktory jest anty. Czy ty umiesz czlowieku czytac? To dotyczy graczy konczacych gre, jest to alternatywa. Mozesz skasowac konto i niech sie bawia w przejmowanie twoich wiosek, albo oddajesz choćby czesc kumplowi lub komus kto chce sie przeniesc na front, koniec i kropka.
 

DeletedUser

Guest
Wilczeq - nie potrafisz normalnie rozmawiac z ludzmi, ja nie napisalem, ze to jest dobry pomysl i ze sie z tym w 100% zgadzam, a ty nie podajac konkretncyh powodow pisziesz nie i wszystko na nie, nawet pewnie tego nei czytasz. A moze sam jestes na jakims swiecie takim graczem, ktory tylko barbary i potem pisziesz do innych ktorzy walcza o towja ****, co tak malo wiosek maja?
"Tak i będziemy se tak skakać wioskami... Aj nie chce mi się siedzieć na tym froncie chcesz 10 wiosek z frontu ? Oj no pewnie :p"
Za takie cos powinno sie od razu dawac bana, ale my polacy tak mamy, zawze znajdzie sie jakis czlowiek ktory jest anty. Czy ty umiesz czlowieku czytac? To dotyczy graczy konczacych gre, jest to alternatywa. Mozesz skasowac konto i niech sie bawia w przejmowanie twoich wiosek, albo oddajesz choćby czesc kumplowi lub komus kto chce sie przeniesc na front, koniec i kropka.

Kolejna osoba która nie umie czytać... 3 razy już to samo pisałem niedługo mnie tu o spamowanie oskarżą... może mam ci przesłać na pw żebyś przeczytał?
A to było dobre xD Ty ja kończę grę więc dam ci 50 wiosek a resztę dam jemu :p A no i jeszcze 5 dam tamtemu :) No i po 1 dla każdego członka plemienia... no weźcie nie żartujcie...
No przecież pisałem że przez 3 miechy byłem jak warzywko to chyba wiem jak fajnie się gra w takim stanie :p A na innym świecie założyłem konto i też tylko przejmować będę barb :) i będę wnerwiał takie spinki na morale które akurat tam są stałe :) Bo tylko po to tam gram hehe

Masz alternatywę :) Przekazać komuś konto tyle samo to zajmuje co wasza propozycja :) Trudne?
 

DeletedUser30901

Guest
Idz lepiej spac bo coraz bardziej sie osmieszasz. Oddac konto mozna tylko komus kto w plemiona nie gra. W moim otoczeniu nie spotkalem sie z przypadkiem osoby ktora by to zrobila, dlaczego?Bo nikt nie chce oddac konta komus kto nie ma pojecia o grze, a malo jest takich raczy ktorzy grali w plemiona dlugo i chcą grac znowu na czyims koncie.
 

DeletedUser

Guest
Idz lepiej spac bo coraz bardziej sie osmieszasz. Oddac konto mozna tylko komus kto w plemiona nie gra. W moim otoczeniu nie spotkalem sie z przypadkiem osoby ktora by to zrobila, dlaczego?Bo nikt nie chce oddac konta komus kto nie ma pojecia o grze, a malo jest takich raczy ktorzy grali w plemiona dlugo i chcą grac znowu na czyims koncie.

hehehehe a kto ci tego zabrania xD No właśnie ktoś tu się ośmiesza :p Nie można przekazać konta dla osoby która już gra na danym świecie. A nie że nie możesz dać konta dla osoby która gra gdziekolwiek... Ludzie czytanie regulaminu nie boli...

Prościej ci napisze bo widzę że masz problemy :)
Jeżeli grasz na świecie 18 a ktoś ci proponuje że przekaże ci konto z 19 to możesz je wziąć bez problemu nie mógłbyś natomiast gdyby ci z 18 ktoś proponował konto.

Ps. Takie pytanko ile wy macie lat xD?
Ps2. Coraz bardziej się uświadamiam że wy te konta dostaliście od kogoś i to pewnie nawet bez użycia oficjalnej procedury... Jak to już wcześniej pisałem kolejna perełka co się chwali osiągnięciami i punktami a na drugi dzień pyta czym lepiej atakować pikami czy mieczami...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14218

Guest
Wilczeq odleciales od tematu...

Jeszcze raz przeczytalem twoje wypowiedzi (wszystkie!) - boisz sie ze ta propozycja zrobi wielkie konta po kilka tysiecy wiosek - wow! juz sie boje:eek:

Tak na prawde skora Rady maja dostep do wielu kont to czemu tak trudno zbudowac mega konto? Bo szlachta? Nic z tego, to jest bzdura! Tak na prawde to plemie ma klopot nielada gdy ma stracic 1k wioch def. A to czesta sytuacja gdy trzeba kilku graczy zaplecza rozebrac. Bo plemie ma klopot gdy konto frontowe trzeba rozebrac, szczególnie gdy sie okaze ze to jednak wróg ma wiecej szlachty niz my. A w szarych nikt nie zawiadomi ze jedzie wrogi of do wioski. Cafac wsparcie? To wtedy wezma prawie jak za darmo, no wiec trzeba nowa granice i front budowac, ile wojska i czasu natracic przy tym by to jakos wygladalo a wróg nie zaszedl za daleko. A tak z moja propozycja wsio jest dostepne i nic tylko robic to co najlepsze - bic wroga.
Jesli jakis wódz/radny wykorzysta swoja wiedze i zbuduje sobie takie konto to on moze zaatakowac niewielu, ale wielu moze go zaatakowac, poza tym ze nie musi znac sasiedztwa wszystkich miejsc gdzie ma nowe wioski. Bez doswiadczenia taki moloch moze miec wiecej trudnosci niz przecietny gracz pod jego ostrzalem (morale!) Poza tym obronic sie i jeszcze pozniej kopopac wiekszemu = bezcenne. Bedzie mniej zastów i kont-widm. Gra bedzie bardziej autentyczna. Moze tego sie boisz? Moze ty na zastepstwach powciskales im zacznij od nowa i dlatego tyle barbarzynek wokól ciebie zawsze? Skoro grasz na kazdym swiecie od 11 w góre to zapytam na 14 pod ta sama?

hehehehe a kto ci tego zabrania xD No właśnie ktoś tu się ośmiesza :p Nie można przekazać konta dla osoby która już gra na danym świecie. A nie że nie możesz dać konta dla osoby która gra gdziekolwiek... Ludzie czytanie regulaminu nie boli...

Prościej ci napisze bo widzę że masz problemy :)
Jeżeli grasz na świecie 18 a ktoś ci proponuje że przekaże ci konto z 19 to możesz je wziąć bez problemu nie mógłbyś natomiast gdyby ci z 18 ktoś proponował konto.

Ps. Takie pytanko ile wy macie lat xD?
Ps2. Coraz bardziej się uświadamiam że wy te konta dostaliście od kogoś i to pewnie nawet bez użycia oficjalnej procedury... Jak to już wcześniej pisałem kolejna perełka co się chwali osiągnięciami i punktami a na drugi dzień pyta czym lepiej atakować pikami czy mieczami...

Wiem jak dziala procedura przekazywania konta, dwa razy tego doswiadczylem, oddajac swoje konto by móc wziac inne na tym samym swiecie. Wiec banialuki opowiadasz!
Mam lat odpowiednio za to ty mi sie wydajesz sprawiac wrazenie madrzejszego niz jestes (chocby ten wpis o zastepswie w temacie obok).
Kiedys nie bylo procedury - pamietaj o tym równiez! Dlatego gram na dwóch swiatach pod róznym nickiem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Po pierwsze proszę mi odpowiedzieć na ten zarzut.

Mówicie że to by ułatwiło życie graczom bo by nie musieli tyle siedzieć i zjadać wioski po współplemieńcach. Ci którzy by nie zjadali tych wiosek tylko odrazu je pochłaniali byli by happy i mieli by więcej werwy do gry
No tak tylko długo by się ta werwa utrzymała jak przez rok by musieli siedzieć i bić monety i modlić się o to żeby kolejna osoba nie zakończyła gry? Przez ten czas byś nie mógł przejąć wioski bo byś był na debecie. Ludzie w końcu by przestali bić monety i jedynie czekali aż ktoś zakończy grę i tak wzbogacali się punktowo. Po pewnym czasie walka straciła by sens bo po co wysyłać offy jak nikt nie ma szlachty żeby cokolwiek przejąć.... Światy by umierały a gra traciła by sens.

Skoro mówisz o światach co mają rok lub 2 to co ty tu o morale walisz... Przybędzie ci milion wow strasznie spadną morale... jak na około masz samych milionerków...

Pisałem że grałem a nie że nadal gram widać jak czytasz :) Wybiórczo :p

Mówisz cały czas o tym że fajnie pokonać większego a ja ci znowu to samo napisze bo masz z tym problemy :)
Jak se dostanie 500 wiosek od tak i zacznie w nich robić deffa to ty się szybciej posikasz niż przejmiesz choćby połowę wiosek które dostał...

Piszesz że będzie mniej zastów :) No spoko piszesz że lepiej samemu wchłonąć niż ma się zrobić wysepka barb... ale cały czas pisze to niech przekaże komuś konto skoro miał by czas na przekazanie ci wiosek to konta komuś nie mógł by przekazać... Pokazanie alternatywy nazywasz odejściem od tematu xD Gratuluję ;)

Kolejna ładna opcja zacznij od nowa na zaście nie możesz zrobić nie znając hasła a po kolejne to mając więcej niż jedną wioskę jest to niemożliwe :) Wiem bo sprawdzałem :p

Zasada jest prosta jeżeli chcesz grać to grasz i nie narzekasz że musisz sprzątać po graczach którzy zakończyli grę. Możesz przecież zostawić to innym zjadając tylko kilka zagrożonych wiosek.


Wiem jak dziala procedura przekazywania konta, dwa razy tego doswiadczylem, oddajac swoje konto by móc wziac inne na tym samym swiecie. Wiec banialuki opowiadasz!
Mam lat odpowiednio za to ty mi sie wydajesz sprawiac wrazenie madrzejszego niz jestes (chocby ten wpis o zastepswie w temacie obok).
Kiedys nie bylo procedury - pamietaj o tym równiez! Dlatego gram na dwóch swiatach pod róznym nickiem!

hehe i tu ładnie napisałeś właśnie o zastach nie czytając nawet propozycji... Czego mogę ci tylko pogratulować "ironia"
No to super ze wiesz o co w tym chodzi ale cytowałem twojego "kolegę".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14218

Guest
I znów malo wiesz...

Nie kazdy ma miliony - a wrogie plemiona potrafia byc wredne, po przejeciu konta czy jak w tej propozycji tylko wioski mozesz natrafic na rzeczy niekoniecznie po twojej mysli (malutkie konta na polu twego defa których zaatakowac nie mozesz) - nie wiesz ale swiaty maja rózne liczenie morali (stare swiaty czysto punktowe, nowsze bardziej skomplikowane).

Sadze ze byliby bardziej happy - przeciez nie wzialem tej propozycji z kosmosu tylko na podstawie obserwacji i wypowiedzi wielu graczy. Chyba nigdy nie trafiles na dobre plemie bo widze ze piszemy na biegunowym podejsciu do tematu czym plemie jest dla Ciebie jako gracza. Przez twoje wypowiedzi przebija fakt ze kazdego traktujesz jako dojna krowe, nie wazne po której stronie granicy jest. Ja mam inne spojrzenie na to zagadnienie, dla mnie to "organizacja", cos jednoczesnie magnetycznego w tej grze. Gre ma wygrac plemie - nie pojedynczy gracz na swiecie. W plemieniu mozna pelnic rózne role i miec z tego satysfakcje. A ta propozycje da rade w ten mechanizm wkomponowac. Poza tym ani razu chyba nie spojrzales na to z innej niz swoja perspektywy. Oderwij sie od swoich stereotypów, pomysl o swiecie pelnym ofów i defów gdzie niektórzy maja szlachte, inni maja klucze do wiosek wroga w postaci dziesiatek i setek ofów, gdzie zawsze cos sie moze zdarzyc, bo musi, nie ma barbarzynek, trzeba jechac na wroga, na zywego i aktywnego na swój sposób gracza. Gdzie trzeba wspolpracowac gadac i bic sie non stop prawie. To jest zabawa wlasnie, za tym tesknia ludzie tych najstarszych swiatów.
 

DeletedUser

Guest
A skąd takie wnioski wyciągasz xD Bo narazie to raczej o tobie można tak powiedzieć że dojnych krówek szukasz ;) Żeby ci za free wioski oddawały ;)
Akurat zawsze miałem takie szczęście że byłem w plemionach z czołówek światów na jakich grałem :)
A to najlepsze xD "Poza tym ani razu chyba nie spojrzales na to z innej niz swoja perspektywy" hehe i kto to mówi ;)
Właśnie ja myślę o innych nie to co ty ;) i jak widzę więcej widziałem niż ty :)

A ty nadał nie umiesz zaprzeczyć że konto można przekazać :) Ale jak już pisałem dojnych krówek ci się zachciewa i chodzenia na łatwiznę :) Właśnie na tym polega gra że czasami ma się z górki a czasami pod górkę :) A ty byś chciał tylko żeby ci wszyscy konta oddawali :)
Moralniak to dobra rzecz :) Ale jak jesteś zdeterminowany to możesz ładnie poprosić by ktoś z mniejszą ilością punktów ci wyczyścił delikwenta za co ty oczyścisz mu inne wioski :)
Masz lenia no spoko każdy ma :) Ale właśnie takie motywy jak kończenie gry przez innych stanowi urozmaicenie. Pewnie jak u wroga ktoś kończy to ty taki happy że szok :)
U mnie ostatnio 12 kont zrobiło się barb co spowodowało w późniejszym czasie rozpad plemienia top 3. Ja też słucham ludzi i wiem że szybciej by zakończyli grę niż siedzieli i monety bili żeby nadrobić te wasze debety... Bo wolą się podzielić wioskami po graczach którzy kończą a nie mają jak przekazać konta i przy okazji zjadać też wrogów niż siedzieć i bić monety...

Piszesz cały czas że przekazać konto może albo zrobić się barb... a oddać konta albo dać zasta żebyście mogli spokojnie rozebrać to już nie może? Takie głupoty piszesz że szok... Bo u was to odrazu albo by oddał wioski albo zrobił się barb... A innych opcji to już nie ma :) Gratuluję :)

Z tego wszystkiego zawsze za takimi opcjami są ludzie którzy nie lubią walczyć a jedynie bić monetki tacy moneciarze :) Tacy to by ci nerkę oddali za tą opcję ;) By nawet nie musieli wchodzić i bić monety by tylko brali konta od każdego xD A potem by z siebie alfy i omegi robili i składali propozycje światów dla doświadczonych graczy xD hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14218

Guest
A skąd takie wnioski wyciągasz xD Bo narazie to raczej o tobie można tak powiedzieć że dojnych krówek szukasz ;) Żeby ci za free wioski oddawały ;)
Akurat zawsze miałem takie szczęście że byłem w plemionach z czołówek światów na jakich grałem :)
A to najlepsze xD "Poza tym ani razu chyba nie spojrzales na to z innej niz swoja perspektywy" hehe i kto to mówi ;)
Właśnie ja myślę o innych nie to co ty ;) i jak widzę więcej widziałem niż ty :)

A ty nadał nie umiesz zaprzeczyć że konto można przekazać :) Ale jak już pisałem dojnych krówek ci się zachciewa i chodzenia na łatwiznę :) Właśnie na tym polega gra że czasami ma się z górki a czasami pod górkę :) A ty byś chciał tylko żeby ci wszyscy konta oddawali :)
Moralniak to dobra rzecz :) Ale jak jesteś zdeterminowany to możesz ładnie poprosić by ktoś z mniejszą ilością punktów ci wyczyścił delikwenta za co ty oczyścisz mu inne wioski :)
Masz lenia no spoko każdy ma :) Ale właśnie takie motywy jak kończenie gry przez innych stanowi urozmaicenie. Pewnie jak u wroga ktoś kończy to ty taki happy że szok :)
U mnie ostatnio 12 kont zrobiło się barb co spowodowało w późniejszym czasie rozpad plemienia top 3. Ja też słucham ludzi i wiem że szybciej by zakończyli grę niż siedzieli i monety bili żeby nadrobić te wasze debety... Bo wolą się podzielić wioskami po graczach którzy kończą a nie mają jak przekazać konta i przy okazji zjadać też wrogów niż siedzieć i bić monety...

Piszesz cały czas że przekazać konto może albo zrobić się barb... a oddać konta albo dać zasta żebyście mogli spokojnie rozebrać to już nie może? Takie głupoty piszesz że szok... Bo u was to odrazu albo by oddał wioski albo zrobił się barb... A innych opcji to już nie ma :) Gratuluję :)

Z tego wszystkiego zawsze za takimi opcjami są ludzie którzy nie lubią walczyć a jedynie bić monetki tacy moneciarze :) Tacy to by ci nerkę oddali za tą opcję ;) By nawet nie musieli wchodzić i bić monety by tylko brali konta od każdego xD A potem by z siebie alfy i omegi robili i składali propozycje światów dla doświadczonych graczy xD hehe

Taaa, jasne, nie chodzi mi o mnie tylko o plemie i wcale sie nie staram o wioski dla mnie bo nie chce i nie musze tak brac. Ja sie lubie bic i budowac. Wole nowa wies postawic od 50 pkt popa niz brac barby po koledze. Ale czasem bylem zmuszony. Piszesz o dwóch innych sposobach. No tak jak jest Was jeszcze setka w plemieniu to macie wiecej osób na znalezienie nowego czlonka wsród znajomych, ale jak jest juz 25-15 osób to sie robi problem wiekszy. Inna sprawa ze próbowalismy tak dzialac i na 7 prób w tym roku udaly sie tylko 2. W 4 przypadkach konto dostalo sie w rece wroga (po zastraszeniu), w jednym przypadku delikwent wcisnal "koniec gry" po 3 dniach posiadania konta (frontowego). Jak masz stare topowe plemie to ciezko o male konto zdolne atakowac graczy do 100k popa. Z drugiej strony nie przyjmniesz takiego do plemienia bo a) on juz Ciebie szarpal, b po drugie umozliwisz zycie szpiegowi jakim prawdopodobnie jest. Moja propozycja daje mozliwosc zachowania mocy wiosek w zaufanych rekach obecnych czlonków plemienia i przeznaczenia szlachty na dzialania zbrojne z wrogiem. Rozdawanie wiosek przerabialem w swojej historii ze 20 razy na zastepstwie. To wszystko sa problemy i stracony czas, latwiej i przyjemniej stukac monety ale bawic sie z wrogiem niz brac wsie od plemienia i nie miec defacto czym zdobyc wsi wroga... Czy musze sie powtarzac ze skorzysta z tego maly procent przypadków? A moze jak by nie bylo tylu barbów to zdobycie wsi wroga byloby trudniejsze, nie sadzisz? Wówczas wybicie debetu mogloby sie równac czasowi uplynnienia szlachciców, których miales do dyspozycji. To ty idziesz na latwizne biorac glównie barby - nie ja, ja chce sie stukac z wrogiem, zywym i nieprzewidywalnym przeciwnikiem. Nie zawsze dla siebie - nigdy nie pojechales dalej pomóc ofem sojusznikowi, nigdy nie rzucaliscie do boju tysiacami ofów i fejków w akcji plemiennej na raz. Oj przykro mi w takim razie. Walczylem z sukcesami z plemieniem TOP1 takich graczy jak ty, bylo ich 110 i byli 8 razy wieksi w popie niz moje plemie. Po 9 miesiacach zostala ich polowowa, dzis gra garstka. Dlaczego? Bo sie skonczyly barby i sukcesy - bo wróg naciskal ich a im sie nie wiodlo, bo tracili wiecej niz zyskiwali na tylach lub w centrum. My bici z poczatku zacisnelismy wargi i z garda wysoko zalozona zaczelismy im oddawac z czasem z nawiazka. Tak naprawde widze ze sie boisz, boisz sie gry, przeraza Ciebie to ze mialbys sie bic o kazda wioske, gdzie nie ma barbów, stref buforowych miedzy toba a wrogiem. Boisz sie konfrontacji ze trafisz na kogos kto gra lepiej, wedle Ciebie lepiej jak jest nudno, nie trzeba sie wysilac, zawsze ktos skonczy znudzony grac, a ty mimochodem cos do siebie przylaczysz, czasem cos zabierzesz wrogowi, a bo pewnie byl na chcrzcinach lub pogrzebie starej ciotki a czym doniósl szpieg na forum... Zastepca nie dopilnowal wiec masz wioske. Prawie darmo, ot 10-15 ofa, bo nikt nie dosylal wsparcia ani kontrowal... To wedle Ciebie jest najzajebistszy model gry, bo wróg ma tak daleko ze jak wyskoczysz na piwko z kumplem to jeszcze nie dojedzie do twej wioski, nawet jak pojedziesz na zakupy tygodniowe do Tesco to tez sie nic waznego nie wydarzy, u niego tez koncza gre, tez czesc ofów rozbita i szlachta chula po centrum plemienia po wsie na bezpieczny def... Szczesliwy ten który gra z toba na swiecie...

Strach, tchórzem jedzie z daleka ... taki pr0 gracz wychowany na barbach i frejkach jak ty tu stara sie robic za alfe i omege, bo tak jak jest to jest mu wygodnie, moze sie okazac ze umiejetnosci wytrenowane na barbach to jednak nie jest szczyt strategii... niech lepiej ta propozycje skrytykuje to moze nic sie nie zmieni i dalej bedzie po staremu, za daleko do wroga, ciagly rozrost o nowe wioski i jeszcze mozna mecz w TV obejrzec czasem... A tak to o mój boze - bardziej zgrane niz moje plemie po zawieruszcze personalnej okaze sie wyjatkowo silne, jeszcze miesiac temu byli zgraja w która ladowalem z kolega jak w maslo, mali, slabo zorganizowani, zawsze ktos nieobecny, a jak podnosili glowe to kilka zagród defa razem skupionych i delikwent tracil calego swego ofa, a teraz maja mniej graczy ale wiekszych. Zlozyli mi 50 ofów, szlachte i zabezpieczenie defa w pol minuty, a to byl fajny bunkierek jeszcze wczoraj. A jak strace jeszcze kilka to bedzie popelina na forum - mamusiu, kawy prosze, caly dzbanek - moze jak im ja troche poczyszcze to mi spokój dadza? Ze co? 58 of wchodzi do wioski i muru nie ruszyl, no przeciez puscilem je tylko z odleglosci 43h - a co to za skrzyzowane mieczyki? Co znowu mnie atakuja? Co ataki wchodza gdy jade do pracy/mam egzamin/pisze klasówke? A niech to! ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser90903

Guest
A skąd takie wnioski wyciągasz xD Bo narazie to raczej o tobie można tak powiedzieć że dojnych krówek szukasz ;) Żeby ci za free wioski oddawały ;)
Akurat zawsze miałem takie szczęście że byłem w plemionach z czołówek światów na jakich grałem :)
A to najlepsze xD "Poza tym ani razu chyba nie spojrzales na to z innej niz swoja perspektywy" hehe i kto to mówi ;)
Właśnie ja myślę o innych nie to co ty ;) i jak widzę więcej widziałem niż ty :)

A ty nadał nie umiesz zaprzeczyć że konto można przekazać :) Ale jak już pisałem dojnych krówek ci się zachciewa i chodzenia na łatwiznę :) Właśnie na tym polega gra że czasami ma się z górki a czasami pod górkę :) A ty byś chciał tylko żeby ci wszyscy konta oddawali :)
Moralniak to dobra rzecz :) Ale jak jesteś zdeterminowany to możesz ładnie poprosić by ktoś z mniejszą ilością punktów ci wyczyścił delikwenta za co ty oczyścisz mu inne wioski :)
Masz lenia no spoko każdy ma :) Ale właśnie takie motywy jak kończenie gry przez innych stanowi urozmaicenie. Pewnie jak u wroga ktoś kończy to ty taki happy że szok :)
U mnie ostatnio 12 kont zrobiło się barb co spowodowało w późniejszym czasie rozpad plemienia top 3. Ja też słucham ludzi i wiem że szybciej by zakończyli grę niż siedzieli i monety bili żeby nadrobić te wasze debety... Bo wolą się podzielić wioskami po graczach którzy kończą a nie mają jak przekazać konta i przy okazji zjadać też wrogów niż siedzieć i bić monety...

Piszesz cały czas że przekazać konto może albo zrobić się barb... a oddać konta albo dać zasta żebyście mogli spokojnie rozebrać to już nie może? Takie głupoty piszesz że szok... Bo u was to odrazu albo by oddał wioski albo zrobił się barb... A innych opcji to już nie ma :) Gratuluję :)

Z tego wszystkiego zawsze za takimi opcjami są ludzie którzy nie lubią walczyć a jedynie bić monetki tacy moneciarze :) Tacy to by ci nerkę oddali za tą opcję ;) By nawet nie musieli wchodzić i bić monety by tylko brali konta od każdego xD A potem by z siebie alfy i omegi robili i składali propozycje światów dla doświadczonych graczy xD hehe

Wilczeq skoro myślisz o innych czemu przebija z Ciebie taka samolubność? Jeśli ktoś ma wolę zgasić czy rozdać to jeśli pojawia się opcja że przekaże swoje posiadłości w ten sposob to jego wola tak? Co Tobie do tego że koleś 1000 wioch dostanie drugi 1000? Tnie po 5 zastępstw na raz ma może 2500 wioch do obrobienia i daje rade to na jednym swoim wymięknie? Poza tym jak już kolega założyciel napisał, spójrz na to ze strony plemienia a nie pojedynczego gracza. Skupienie wioch w pewnych rękach za pełnym przyzwoleniem kończących wyszłaby na dobre całemu plemieniu a wróg co na to? Niech sie boi, chyba że dbasz także o zdrowie emocjonalne wrogów :p

Co do oddawania konta masz już jakieś doświadczenia? Pewnie Tobie znalezienie kogoś odpowiedzialnego i chętnego siedzieć po 20h na dobe na koncie przy granicy przychodzi bez problemu, ale to też oferta dla tych którym limit potencjalnych chętnych sie wyczerpał lub zwyczajnie nie mają czasu szukać, a może sie nawet już na kogoś nacieli.

Cholerka i najlepsze :) Ta Twoja podnieta tym biciem monet. Zdaje sie że jesteś na bieżąco z grą. Co za problem wybić monety z 5 tysięcy wioch gdy posiada sie KP? Kto by oddał 300 wioch kolesiowi który zajmuje sie tylko biciem monet? To takie żałosne :) Grasz z kimś 2 lata a nawet go nie znasz, ale mimo to oddajesz mu swoje wiochy wychodzi na to że na straty :p Sądzę że każdy w sytuacji otrzymania takiego spadku czułby powinność ostrzejszej walki dla plemienia.

Kto tu jest Alfą i Omegą właśnie udowadniasz ;) Jesteś w tym świetny taki nieomylny ;)

Dalej uważam że to nie przejdzie :p Wilczeq zaraz udowodni nam wszystkim że nie umiemy czytać :)
 

DeletedUser

Guest
Strach, tchórzem jedzie z daleka ... taki pr0 gracz wychowany na barbach i frejkach jak ty tu stara sie robic za alfe i omege, bo tak jak jest to jest mu wygodnie, moze sie okazac ze umiejetnosci wytrenowane na barbach to jednak nie jest szczyt strategii... niech lepiej ta propozycje skrytykuje to moze nic sie nie zmieni i dalej bedzie po staremu, za daleko do wroga, ciagly rozrost o nowe wioski i jeszcze mozna mecz w TV obejrzec czasem... A tak to o mój boze - bardziej zgrane niz moje plemie po zawieruszcze personalnej okaze sie wyjatkowo silne, jeszcze miesiac temu byli zgraja w która ladowalem z kolega jak w maslo, mali, slabo zorganizowani, zawsze ktos nieobecny, a jak podnosili glowe to kilka zagród defa razem skupionych i delikwent tracil calego swego ofa, a teraz maja mniej graczy ale wiekszych. Zlozyli mi 50 ofów, szlachte i zabezpieczenie defa w pol minuty, a to byl fajny bunkierek jeszcze wczoraj. A jak strace jeszcze kilka to bedzie popelina na forum - mamusiu, kawy prosze, caly dzbanek - moze jak im ja troche poczyszcze to mi spokój dadza? Ze co? 58 of wchodzi do wioski i muru nie ruszyl, no przeciez puscilem je tylko z odleglosci 43h - a co to za skrzyzowane mieczyki? Co znowu mnie atakuja? Co ataki wchodza gdy jade do pracy/mam egzamin/pisze klasówke? A niech to! ...

Nice i znowu mówisz o sobie xD?
Jak narazie to ty chcesz sobie życie ułatwić i przenieść się do świata błogiego bicia monet bez problemu z wysyłaniem ataków :) Czasami tylko jak coś się będziesz musiał pobronić :) Ech żyć nie umierać :) Tylko takim życiem jeszcze więcej osób pójdzie se na emerytórke ;) Ale co ja mam pisać skoro i tak do Ciebie to nie dochodzi :) Piszesz że to nie dla ciebie taka opcja ale dla innych xD Ale sam wymyślasz wszystko żeby tylko ją przepchać :)
A twoi koledzy jeszcze proponują żeby kilka osób mogło grać na jednym koncie może jeszcze zaproponujecie boty bo potem konto w 2 dni może stać się takie duże że sam nie będziesz go ogarniał... Ale ja rozumiem mając sąsiada w tej samej sieci łączysz konto z kolegą bez problemu i zasówacie we 2 na jednym koncie... nie raz widziałem takich cwaniaków ale nie mając tej opcji poprostu zjadali jedno konto drugim. A potem takich 2 zasówa nonstop :) A ty żeby się bronić siedzisz 24 na dobę z zastępstwami :) Ja już widzę jak by to weszło w życie i rozochocone dzieci zaczęły by se konta oddawać a po kilku atakach wroga walnęły by focha i zrobiły się barb xD Tylko że w takim wypadku miał byś kilka razy więcej wiosek do zjadania ;)

A wy odrazu ze to pomoże dla plemienia i myśl o plemieniu a nie o graczach :) Bo ja mam dobre intencje to nikt nie może tego źle wykorzystać :) z takim rozumowaniem daleko zajdziecie ;)

To ja ci powiem dajmy wszystkim broń :)!! Ja bym w życiu nikogo nie zabił :) to napewno inni też by tego nie zrobią :D Mijają 2 dni i mamy setki ofiar a ty na to "ale to nie moja wina bo ja bym tak nie postąpił" hehe normalnie pogratulować wam :)

Absint piszesz o skupieniu wiosek w dobrych rękach no spoko pewnie o twoje ręce chodzi ;) Ale oczywiście ty nie myślisz samolubnie ;) Jak już wyżej pisałem pewnie według ciebie to tylko tacy aktywni dostawali wioski ;)? hehehe Oj to byś się zdziwił i potem by powstawały wyspy barb których ty nie będziesz mógł ani odbić ani przejąć od wroga bo będziesz w tym czasie debet odrabiał :)

A czy ja mówię że tak łatwo kogoś na konto znaleźć? Ja tylko mówię że masz taką opcję ;) Sam widziałem ludzi co wyzywali innych na forum że jak to mogli oni zrobić się barb zamiast konto komuś dać a po 2 miesiącach sami tak robili...

Cholerka i najlepsze Ta Twoja podnieta tym biciem monet. Zdaje sie że jesteś na bieżąco z grą. Co za problem wybić monety z 5 tysięcy wioch gdy posiada sie KP? Kto by oddał 300 wioch kolesiowi który zajmuje sie tylko biciem monet? To takie żałosne Grasz z kimś 2 lata a nawet go nie znasz, ale mimo to oddajesz mu swoje wiochy wychodzi na to że na straty Sądzę że każdy w sytuacji otrzymania takiego spadku czułby powinność ostrzejszej walki dla plemienia.
A to jest dobre o czym innym pisałem a ty mi tu takie teksty wwalasz xD Ja pisałem że po dostaniu takiego konta będziesz musiał nadrabiać te monetki żeby móc potem narobić szlachty i kogoś zaatakować :) A takie nadrabianie trochę zajmie i znając życie szybko ci się znudzi :) Ale wy znowu napiszecie że przecież można atakować i deffy wysyłać... No spoko konto dla statysty :) Bo sam udział w walce sprowadza się wtedy dla ciebie do wysyłania offów :) Nie przejmujesz wrogów a jedynie możesz se siedzieć na tyłach plemienia dumny że jesteś Top 1 świata i tylko czekać aż ko.lejna osoba zakończy grę :)

Nie muszę udowadniać skoro to widać jak na doni że nie umiesz :p
 

DeletedUser21198

Guest
eh, ludzie, na kredyt to można sobie wziąć telewizor, samochód, a nawet dom, ale wioski w Plemionach brane na kredyt to już jest przegięcie:D

trudno w ogóle polemizować z takim debetowym podejściem, a że kredyty normalnie trzeba spłacać i do tego z odsetkami to już nie wiecie...
 

DeletedUser30901

Guest
Wilczeq dlaczego pisziesz tak jakby to byl nakaz, to nie chodzi o to ze jak ktos skonczy gre to Ci wciska wioski i sie mecz NIE! Ty musisz wyrazic na to zgode, jak nie to nie. Jakie dzielenie konta pomiedzy graczy? Przecie my piszemy o wioskach nie o kontach.
 

DeletedUser14218

Guest
Wilczeq i bez tego widzialem takich co tylko wewnatrz plemienia stali i staty nabijali wedle Ciebie. A jak sie konczyly barby to jako wladze topowego plemienia nowe fuzje robili by dalej zbierac naiwniaków by za nich na froncie siedzieli a po znudzeniu lub niespelnieniu oczekiwan zjesc ich wioski mniejszym kosztem. Jednak wyczerpali mozliwosci fuzji, wróg zaczal sie dopominac o górke wiec górka zrezygnowala - ale gadali tak jak Ty i podobnie sie zachowywali.
Calosc traktowali jako splate ich staran jako wladz plemienia. Jak jednak nadeszly schody na ich wlasne konta - gdzie ktos odwazyl sie podniesc topór na niego - niemal bóstwo z TOP20 swiata, i to czasem skutecznie to nagle jedna po drugiej rezygnowali z gry, konta oddawali. Fajnie bylo jak mogli komus rzucic 100-200 ofa na wioski, ale nie fajnie jak jakies plemie im zaczelo rzucac. Bo to taaakie nuzace defa odbudowac, wysylac, mury reperowac, a jeszcze kolega skonczyl, zreszta 1/3 juz zmienila wlascicieli i nie ma tego klimatu... to nie dla mnie. Gdy im strach zajrzal w oczy ze jednak moga nie isc do przodu w obecnych warunkach to zawsze uzasadniali decyzje ze pora sie zegnac z bylejakiego powodu tylko by nie przyznac racji ze to wróg za twardy sie okazal.

Nie przecze ze sa rózni gracze, jedni bardziej indywialni, inni bardziej spoleczni - ty nalezysz do tej pierwszej grupy, ja do tej drugiej. Mam prawo zglaszac cos co wniesie wedle mnie wyzszy poziom rozgrywki. Ty nie musisz tej opcji uzywac - tak znam takich co nigdy miecznika, czy zwiadu nie zrektutowali, albo katapulty nie zbudowali, nikt ich do tego nie namówi. Ale jest to i element gry dla nich dostepny równiez. Dobrze podales jakas krytyke tej propozycji, dla mnie niewystarczajaca, zobaczmy co powiedza inni glosujacy. Ty graj po swojemu, a jak by to przeszlo nie musisz uzywac ani nikogo naklaniac. Udowodnisz wówczas moze lub nie która strona dalej potrafi zajechac. Badz twardy i skup sie by jakis swiat skonczyc lub dac sie pokonac w walce. Jak na razie widac jedynie z twoich wypowiedzi ze grac umiesz gdy poziom wokól ciebie nie jest wysoki.
Daj jednak spokój i pozwól zmienic poziom rozgrywki tam gdzie ludze chca w sposób w jaki to zglaszaja. Pozdrawiam wszystkich oddajacych glosy. I te na tak i te na nie i tych którym to obojetne. Za kazdy glos dziekuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry