Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
za fakt uwazam to co jest oficjalnie oferowane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a jest to między innymi "bycie częścią plemiona team" i nauka pracy w zespole. nie ma nawet bonów na 2forU w maczku a co dopiero mowy o wynagrodzeniu czy opcjach pozyskania jakiegokolwiek.

No ale nie porównuj oferty na bycie modem, do bycie na górze drabinki plemion.
A poza tym w cholerę z tym. Najważniejsze, że wykonują swoją pracę tak dupnie, że gorzej się nie da
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
No ale nie porównuj oferty na bycie modem, do bycie na górze drabinki plemion.
A poza tym w cholerę z tym. Najważniejsze, że wykonują swoją pracę tak dupnie, że gorzej się nie da
z tego co pamiętam to droga na górę zwykle biegła od dołu. ale masz rację, nieważne.
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Śmierdzi na tym forum taką padliną, że już lepiej nogi mojego przyjaciela @BambusKFC wąchać

haha, widzę mordeczko, że dalej walczysz z tą wredną babką lateralis. Ale to nic, najważniejsze że marne jutro zostało skasowane, reszta się nie liczy.

odbiegając od tematu..co tam chaoski kombinujecie, bo powoli się podniecamy tymi krzyżykami, chyba na rekord idziecie :)
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.392
Napewno z takim skutkiem że tego się nie spodziewaliście ;) bo macie jeden front więc cały potencjał idzie na nas dodatkowo na naszych plecach macie wege które gra pod was i oddaje łatwe wioski o które my się musimy bić ;p więc mając do wyboru odbijanie się od was jak od ściany (bo przypominam że bijecie się z nami tylko więc def stoi na naszym froncie ) a bicie wege na naszych plecach chyba naturalnym było że tam się najpierw skupimy ;p licząc na to że ktoś wkoncu zacznie was atakować a nie się tylko przyglądać ;) bo mam wrażenie że nikt w waszym kierunku nie chce zrobić żadnego kroku bo się zwyczajnie boją co dla mnie jest głupie bo i tak wkoncu do tego dojdzie prędzej czy później
Ja ogólnie już nie sypiam nocami ze strachu, że defensywa Mniam to tylko taka dywersja xD
Btw no faktycznie bardzo się od was odbijamy, tylko ponad 200 wsi na minus jesteście ^^
1670040400013.png

Wbij diode Key i sie smiej xD
Nie jest sojusznikiem z tego co wiem to jest pon, pomagamy im bo walczą z naszym wrogiem i wykazują chęci współpracy.
Walczą bo chcą nie namawiałem nikogo. Nie czaje o co ci chodzi z tymi przytykami o zasty przecież nikt nie ukrywa, że pomagamy jak chlopaki chca isc na browara albo odpocząć. Chyba ze ukrywamy no to tak nie jest ;)
To wy tam jednak gracie zasty? Też miałem wrażenie że to ukrywacie, średnio mi się chce teraz szukać przez ostatnie kilkanąscie stron, więc zostawmy to na stwierdzeniu że "mam wrażenie".
No i chłopaczyna wam zdaje się wbił diodę (nawet pamiętam że o tym wspomnieliście) ale Kanar uważa że jak nie wali do tego konia jako radny P! to jest od was lepszy moralnie albo coś w ten deseń
wreszcie kulturalna wypowiedz plejersow, no poza szeryfem
A nie wróc, to raczej bardziej SPEEDowiec, juz nie dziwne :)
Ze mnie też w sumie żaden Pedals, ot jeden świat tu gram. Raczej kolejny start gdzie indziej będzie :*
Atmosfera w P! o dziwo całkiem w porządku, polecam
 

Deleted User - 849095943

Guest
BEKE MAM JAK JAKIŚ PSEUDO POPRAWNY POLITYCZNIE KIEP Z P TYPU KANAR PRZYCHODZI TU PISAĆ O SZACUNKU DO MNIAM BO SIE DZIELNIE BRONIĄ XDDD

NA GRUPIE KAŻDY Z TYCH PSEUDO PAJACÓW PISZĄ ZE MNIAM TO GOWNO I GRAJĄ JAK ZWYKLE PIZDY A TU NAGLE PISZĄ ZE DOBRZE SIĘ BRONIĄ BLA BLA

PEWNIE PLAYERKI CHCĄ ABY MNIAM SIĘ PODDAŁO JAK BĘDĄ DLA NICH MILI I SZYBCIEJ WIOSECZKI ZGARNĄŁ BO BEZ REKRUTACJI IM NIE IDZIE

ZALSONE ZACHOWANIE A MNIAM TO NAJWIĘKSZE GOWNO Z 170 ŚWIATA JEŚLI CHODZI O PLEMIONA KTÓRE ZOSTAŁY
 

DeletedUser209423

Guest
@BNK KRUL oczywiście jak zawsze w punkt. Kanar to młody komuch, fałszywy do bólu.
Zakała plemion, której trzeba się pozbyć jak Jutra

A te Mniam to totalni nieudacznicy pokroju Jutra. Kto w Mniam grywa, ten w cyrku się nie śmieje.
 

DeletedUser209423

Guest
Kto z Blackiem zadziera, kończy jak Jutrzarska cholera.
Kanar jesteś na mojej krótkiej liście wrogów.
 

DeletedUser209423

Guest
Używa botów, zakazanych skryptów i pasie się darmami wszędzie gdzie gra i jeszcze pyskuje na forum.
To poczekaj cholero. Oni mnie banują tylko na FO, w grze konta pozostają aktywne. Już ja będę pilnował Twojej uczciwości. Będziesz najuczciwszym kanarem w tej grze.
 

DeletedUser209423

Guest
Gdzie kapuje? Tlukli to sie rodzice po lbie jak zobaczyli, ze niefortunnie gumka pekla.

No i brawo.
Nie dość, że merytorycznie klapa przez cały okres na forum, to teraz jeszcze w prywatę uderzamy.
@Lateralis, to jak, tak można pisać nie? Jedynie słowo nieudacznik zabronione.

Nie martw się kanar, ja w ten deseń Ci nie odpowiem, bo jestem człowiekiem kulturalnym.
Ja jedynie będę dbał, żebyś oszuście grał uczciwie jak nigdy.
 
Do góry