Cykl forum vs Repka 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser169458

Guest
Jak mi ubiją offa,to disturbia pyta czy może mnie przejąć,a Tomek pyta o czas na kontrę i pomaga ;)

Taka różnica.

Po pierwsze. Chodziło Ci o rundę, na której robiłeś same eko, i nawet wojska nie miałeś. A ja wtedy rozbiłem na kimś wojsko, i offa miałem ledwo ledwo. więc chcąc nie chcąc, bym Ci nie pomógł.
2ga róźnica, że meff jest lepszy pod każdym względem ode mnie :)

a i taka infomracja.
Na repke jestem za słaby, gdyż dostałem bana na forum, beka.
pozdrawiam ;)
 

DeletedUser172015

Guest
Po pierwsze. Chodziło Ci o rundę, na której robiłeś same eko, i nawet wojska nie miałeś. A ja wtedy rozbiłem na kimś wojsko, i offa miałem ledwo ledwo. więc chcąc nie chcąc, bym Ci nie pomógł.
2ga róźnica, że meff jest lepszy pod każdym względem ode mnie :)

a i taka infomracja.
Na repke jestem za słaby, gdyż dostałem bana na forum, beka.
pozdrawiam ;)

dobrze ze chociaz szczery jestes
 

DeletedUser146505

Guest
Troche się chcesz wyróżnic,przegramy to nie jest nic trudnogo i dziwnego.Łatwo też niebedzie wam,a ten mecz jest tylko do wyłonięcia nowych graczy.Tak jak hacker napisał.

a czemu ty tak to piszess jakbyś miał zagrać w meczu?
 

DeletedUser167160

Guest
Coma bez przesady, obelgi zupelnie na poziomie podstawowki... Shandalar gra tylko pod innym nickiem
 

DeletedUser169406

Guest
Runda bedzie zamknieta tylko Ci co beda grać beda mogli wejsc;p
 

DeletedUser146505

Guest
dzisiaj poinformuje resztę o rundach i kiedy wbić i gdzie

na stary ts nie wbijamy bo mi dali vipa admina i takie

jak zapomną o tym wbije
 

DeletedUser146505

Guest
mnie chyba w treningu jak i meczu nie będzie
wczoraj wieczorem padła mi dźwiękowa dzisiaj rano sieciowa a chwilę temu płyta główna więc jak nie naprawię to nie zagram
 

DeletedUser153359

Guest
Spokojnie Pedro nic sie nie stalo napewno znajdziemy kogos na twoje miejsce zagrasz nastepnym razem ^_^
 

DeletedUser169406

Guest
mnie chyba w treningu jak i meczu nie będzie
wczoraj wieczorem padła mi dźwiękowa dzisiaj rano sieciowa a chwilę temu płyta główna więc jak nie naprawię to nie zagram

A ja czekam na procka spalił sie mieli w tym tygodniu dowieśc i moze w poniedziałek bedzie;p bo jestem na lapku ale tu mikro nie działa.I na treningu moge bez ts zagrac najwyzej;/ ale to do kitu było by
 
Status
Zamknięty.
Do góry