Zmiany na świecie 42 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Widzę bany się posypały...
Powiem tak,obozy dają ogromne możliwości taktyczne,pozwalają oszczędzać czas i wojsko.
Gdy gracz przy wielu wioskach,nie zauważy takowego obozu w 35 min nie zrobi nic,absolutnie nic...
do tego z obozu nie trzeba słać dobrego synchro,dla tego też atakuję z obozów bo internet nie daje mi możliwości wykorzystania pełnego motoru gry.
Także wymyśiłem sporo sztuczek z obozami,i nawet taktykę oraz dobre rozmieszczanie obozów,co dezorientuje całkowicie wroga :D
Szkoda że obozy zostaną usunięte,mam nadzieje że zostanie wprowadzona jakaś inna zmianka,oby na pozytyw.
Obozy żegnajcie !! <beczy>
Może uda mi się strzelić akcję z obozu ;)
 

DeletedUser125521

Guest
wg mnie NIE MOŻNA ZMIENIAĆ REGUŁ GRY w trakcie jej trwania. Gracze świadomie wybrali ten świat, komu się nie podoba, może zrezygnować - ma mnóstwo innych światów do wyboru.
Gdyby to był jedyny świat - trudno wszyscy podlegają zmianom, ale przecież to jest tylko jeden w wielu !!!

"jeszcze się taki nie urodził, kto by każdemu dogodził"
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Obozy były ok no ale najłatwiej usunąć jeśli się nie umie naprawić błędu a tych co krytykują taką decyzję zbanować co pewnie i mie czeka...Gratulacje
 

DeletedUser

Guest
wg mnie NIE MOŻNA ZMIENIAĆ REGUŁ GRY w trakcie jej trwania. Gracze świadomie wybrali ten świat, komu się nie podoba, może zrezygnować - ma mnóstwo innych światów do wyboru.
Gdyby to był jedyny świat - trudno wszyscy podlegają zmianom, ale przecież to jest tylko jeden w wielu !!!

W 100% się zgadzam!!!
skandalem jest, że zachęca się ludzi do grania na danym świeci funkcjonalnością, dość atrakcyjną, którą się później wycofuje. Takie działanie jest nawet jest sprzeczne z prawem konsumenta i można byłoby poszarpać z firmą IG za coś takiego. Ale w sumie szkoda czasu. Gryzł ich pies!

Co do samych obozów. Bardzo dobry pomysł zwłaszcza na tę fazę gry gdy już nie ma barbórek i leszczy do przejmowania, a na świecie pozostali jedynie zaawansowani gracze. Taka faza jeszcze na s42 nie wystąpiła. Świat ma prędkość 1, barbórki rozwijają się do 1,5k punktów. Nawet nie było szansy dobrze przetestować obozów.

Zatem musiały być naprawdę solidne bugi w sofcie obozów, skoro zostały zdjęte.

Dobrze, że chociaż z wyprzedzeniem to zrobili. Ale uzasadnienie dali po wuju! :)

Było nie było bardzo zawiodłem się na firmie IG, o czym firma IG za chwilę się przekona jak będzie sprawdzać przychody w swoim budżecie :)
 
Wynik reakcji
551
Myślę że jeden światek i kilka premek mniej nie robi im różnicy:p

Może w ramach rekompensaty suporcik nam barbórki to 3k co najmniej rozwinie?;p

I zastanawia mnie w jaki sposób monety będą zwracane. jaki będzie tego przelicznik na gracza? po równo na każdego? czy jak?

Moim zdaniem powinna też być opcja udostępniona przekazywania monet między graczami co by trochę grę urozmaiciło:p
 

DeletedUser37348

Guest
W Plemię -> Członkowie masz napisane kto ile monet dał do obozu, podejrzewam że właśnie stąd będzie wiadomo ile oddać ;)
 

DeletedUser138730

Guest
W Plemię -> Członkowie masz napisane kto ile monet dał do obozu, podejrzewam że właśnie stąd będzie wiadomo ile oddać ;)

Wielu także oddało menety w innym plemieniu, a po jakimś czasie z Niego odeszło, lub też plemie rozwiązano.
 

DeletedUser79177

Guest
Czekamy na te zmiany... od dłuższego czasu miałem się zapytać "z czym się je" obozy i znów obudziłem się z ręką w nocniku:/
Gra z kościołami jakoś mi nie podpasowała, ale obozy nęciły mnie nowymi możliwościami w ustaleniu taktyki gry...
Szkoda mi, że interesująca innowacja tak od razu idzie do kosza
 

DeletedUser146915

Guest
Dobrze, że podano prawdziwy powód likwidacji obozów, to znaczy nazbyt duże obciążenie serwerów.
Uważam, że obozy były "przekombinowane" i nie najlepiej zrealizowane. Ważniejsza jest stabilność gry niż "kwiatki do kożuszka".

Zaproponowałem coś zamiast obozów, czyli wprowadzenie możliwości zakładania nowych wiosek od zera w wybranym i wolnym punkcie mapy w tym wątku. Uważam, że byłaby to znakomita opcja bez przewracania serwerów, ale oczywiście nie jestem nieomylny :)
 

DeletedUser135398

Guest
jak dla mnie, to obozy mogły zostać :D i popieram kakashiego... przynajmniej do 2500 barbki odblokować:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry