Zmiany na świecie 42 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Słuchajcie, po co płakać nad rozlanym mlekiem?
Decyzja administracji raczej się nie zmieni.
A tak jak Bryfft napisał, szykują się zmiany, fajne zmiany :)

Fajne miały być obozy no i są, póki nie będziemy wiedzieć jakie to zmiany (z resztą nawet jak już wejdą w życie) będziemy to komentować tak jak te z obozami czyli jedni dobrze drudzy źle:p
 

DeletedUser

Guest
przecież większość graczy s42 chce aby obozu zostały ? nie rozumiem tej decyzji gdyz support nie gra na 42 /? mimo kilku błędów większosci sie podoba...

p.s co do zmian odnosza sie one do nowego świata który ma powstać czy 42 w ramach rekompensaty za usuwanie obozów ?
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Osobiście mam konto na s42.
A co do zmian - jak powiemy teraz, nie będzie niespodzianki :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
prosze support o przemyslanie jeszcze raz tej decyzji oraz zrobienie ankiety wśród graczy np top800 świata 42 (bądz wszystkich) i ów ankieta wyłoni czy chcemy aby obozy zostały czy też chcemy je skasować..

Niestety nie jest to kwestia nadająca się do ankiety. Rezygnacja z obozów jest decyzją firmy InnoGames i dotyczy wszystkich wersji językowych gry. I choćby nawet w ankiecie 101% głosów było przeciwnych, to niestety nie ma to w tej chwili najmniejszego znaczenia, bo decyzja w tej kwestii nie ulegnie zmianie.
Ale tak jak napisał Bryfft - trwają intensywne prace nad paroma innymi projektami, które powinny wnieść niemało nowinek do gry...
 

DeletedUser120045

Guest
jednak chciałbym, aby te obozy zostały przynajmniej do czasu wprowadzenia tych fajnych zmian.
zaczeliśmy na świecie z obozami i zmiany powinny być konsultowane z graczami.
myślę, że najlepszym wyjściem jest przeprowadzenie ankiety. najlepiej wśród aktywnych graczy którzy mieli z nimi do czynienia.

obozy to fajna rzecz. mimo błędów które przydażały sie co jakiś czas myślę, że dużo urozmaicały nam grę na świecie.
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Potwierdza się moja teza o umiejętnościach czytania ze zrozumieniem.

Kmic napisał wyraźnie: ankieta nic by nie dała, decyzja nie wyszła od nas.
 

DeletedUser120045

Guest
przeczytałem tylko pierwsza stronę potem gdzies poszedłem i teraz skończyłęm pisac post :)
 

DeletedUser

Guest
Nie usuwajcie obozów!

Dawały świetne możliwości. Proponuję tylko zdjąć ograniczenie czasowe obozu (albo je wydłużyć) i jedziemy! To jest świetne narzędzie, którego nie było czasu dobrze wykorzystać - zaawansowana gra to wtedy, kiedy przestaje się rozbierać własne wioski (kończących, wakacyjnych itd), a to dopiero teraz następuje.
 

DeletedUser

Guest
obozy

obozy są absolutnym hitem
to nie tylko rewelacja, ale wręcz rewolucja - co najciekawsze obóz pozwala zrealizować główny zamysł gry, czyli wspólną grę plemienia;
daje ogromne mozliwości taktyczne, co powoduje że zwiększa szanse graczy myślących i potrafiących dobrze organizować zarówno siebie jak i plemię;

ja gram TYLKO obozami - mozna sprawdzić z jakim skutkiem;

mógłbym napisać o kilku rodzajach taktyki które wymysliłem , ale porad udzielam odpłatnie :)

usunięcie obozów zuboży rozgrywkę, to będzie KATASTROFA

da się coś z tym jeszcze zrobić?

admini - zapraszam na prywatną pogawędkę jeżeli będziecie zainteresowani - napiszcie do mnie a podam wam prywatnego maila
 

DeletedUser143313

Guest
Uważam, że obozy wojskowe urozmaicają i ułatwiają rozrywkę. Wiele razy korzystałem z nich.

Moim zdaniem Ci którzy uważają obozy za niewypał, nie potrafili po prostu korzystać z możliwości jakie one nam dają.

To nie tylko moje zdanie... Tak więc zwracam się do Administracji by rozważyła Nasze zdanie.


Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Niestety nie jest to kwestia nadająca się do ankiety. Rezygnacja z obozów jest decyzją firmy InnoGames i dotyczy wszystkich wersji językowych gry. I choćby nawet w ankiecie 101% głosów było przeciwnych, to niestety nie ma to w tej chwili najmniejszego znaczenia, bo decyzja w tej kwestii nie ulegnie zmianie.
Ale tak jak napisał Bryfft - trwają intensywne prace nad paroma innymi projektami, które powinny wnieść niemało nowinek do gry...

więc to tak, trzeba było odrazu napisać w pierwszym poście że to decyzja firmy a nie wasza to nie było by tej dyskusji...
 

DeletedUser

Guest
też się zastanawiam po co w takim razie ta dyskusja:)

nie pozostaje mi nic innego ja zaproponować graczom dla których ten świat nie jest pierwszym powrót do starego typu ataków o ile ktoś się za bardzo przyzwyczaił do ataków z obozów:)
 

DeletedUser

Guest
OlciQ i tak nas nie pocieszysz :(
Nie rozumiem po co takie kabarety gracie...
Gracze 42 trzeba zjednoczyć się i napisać petycję !
 

DeletedUser

Guest
kurcze wielu graczy gra dlatego ze sa obozy i maja zostac usuniete...

Totalne przegiecie co jak co to my gramy na s42 wielu kupuje kp i obozy maja zostac usuniete hello to gracze powinni decydowac bo oni graja a nie ze administracja dała ciała i nieumie naprawic błedow.

Prawda jest taka ze niemacie pomysłu na naprawe obozow i chcecie je usunac.


niepozostaje nam nic jak olac ten swiat i po jaka cholere napisaliscie:

PS Zapraszamy do dyskusji na temat zmian.



Wielu graczy pokonczy gre....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150558

Guest
Moim zdanie obozy były całkiem ok. Można by wprowadzić w nich kilka zmian np. możliwość umieszczenia w obozie większej liczby armii i żeby wojsko po wykonaniu ataku nie wracało od razu do wioski tylko do obozu
 

DeletedUser149473

Guest
ja właśnie zacząłem grać na ś42 dla obozów-.- a tu sie okazuje że mają być zlikwidowane-.-
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Powtórzę raz jeszcze:
decyzję podjęła niemiecka firma InnoGames. Naszym zadaniem jest przekazanie jej Wam, co też właśnie uczyniliśmy.
Po co ten dział? Bo w Polsce panuje wolność wypowiedzi, a Wasze opinie na temat obozów mogą się przydać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry