Zmiany na świecie 42 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Uważam że obozy wojskowe były dobrym pomysłem. :p. Tylko jest paru napinaczy którym to się nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
Wprawdzie nie gram na świecie 42, ale podobnie myślę, ze te obozy okazały sie niewypałem (powiedzmy to sobie szczerze). Poza tym jakoś dziwnie mi się kojarzyły z tymi koncentracyjnymi. ;)

Nie jestem za bardzo na bieżąco, ale mam takie pytanie, jakie konkretnie urozmaicenia miały one wprowadzić? Według mnie bowiem, jeśli chcemy coś urozmaicić, to musimy wiedzieć, jaki konkretnie element chcemy poprawić, by uatrakcyjnić rozgrywkę i w jakim wymiarze. To tyle z mojej strony. ;)

Uważam że obozy wojskowe były dobrym pomysłem. :p. Tylko jest paru napinaczy którym to się nie podoba.
może jakieś uzasadnienie tej tezy?.. :D
 

DeletedUser

Guest
Było to kolejne bezsensowne urozmaicenie plemion. I po co..? Może lepiej się skupić na walorach gry a nie na takich pierdołach.
 

DeletedUser

Guest
Było to kolejne bezsensowne urozmaicenie plemion. I po co..? Może lepiej się skupić na walorach gry a nie na takich pierdołach.
To wybierz inny świat ;)

Strategia i jeszcze raz strategia. Dobry strateg potrafi to dobrze wykorzystać :rolleyes:. Jestem za zostawieniem . Ale wprowadzeniem paru zmian odnośnie obozów. 1.powinna być możliwość wysłania całej ilości wojska .2. Całym wojem może sterować tylko założyciel. Nie właściciel.3.usunąć limit czasowy. :p
 

DeletedUser

Guest
#6

Ja uważam, że obozy były bardzo dobrym pomysłem, i nie zgadzam się z ich usunięciem. Można by je tylko udoskonalic i zrobic tak że wysłane armie się łączą. I mozemy dowolnie wybierac ile offa wysylamy. To bylby HIT :D
 

DeletedUser

Guest
To wybierz inny świat ;)

Strategia i jeszcze raz strategia. Dobry strateg potrafi to dobrze wykorzystać :rolleyes:. Jestem za zostawieniem . Ale wprowadzeniem paru zmian odnośnie obozów. 1.powinna być możliwość wysłania całej ilości wojska .2. Całym wojem może sterować tylko założyciel. Nie właściciel.3.usunąć limit czasowy. :p

Ciekawe.. nie gram na nim ale zapewne pojawiły by się na innych światach. A po drugie dobry strateg nie potrzebuje obozów wojskowych.
 

DeletedUser143415

Guest
To wybierz inny świat ;)

Strategia i jeszcze raz strategia. Dobry strateg potrafi to dobrze wykorzystać :rolleyes:. Jestem za zostawieniem . Ale wprowadzeniem paru zmian odnośnie obozów. 1.powinna być możliwość wysłania całej ilości wojska .2. Całym wojem może sterować tylko założyciel. Nie właściciel.3.usunąć limit czasowy. :p


Obozy były dobre dla atakującego jeśli się umiał nimi posługiwać jednak trudno się przed nimi bronić.
Po dodaniu Twoich "super" zmian, obrona przed obozem graniczyłaby z cudem :D Może przemyśl sobie jeszcze raz to co napisałeś ^^
 

DeletedUser

Guest
Nie,po co zmiany ?
Kurde z obozów na ciachałem tyle wiosek,w sumie to atakuje zawsze z obozu.
Zdarzało się kilka buguów ale to 1/500 !!
postawiłem z 15 obozów jak nie mniej...i nie został rozwiązany z nie wiadomo jakich przyczyn,albo rozwalony zwiadem jak się zdarzało...
 

DeletedUser

Guest
Obozy to bardzo dobra sprawa, wraz z ich usunięciem świat 42 straci sporo... może jeszcze odwola support tą decyzje...
 

DeletedUser121580

Guest
Jestem przeciw usuwaniu ich z gry. Na początku myślałem, że tylko pogorszą grę, ale jednak wprowadzały pewne ugodnienia. Zgadzam się z Alex'em , obozy powinny zostać, tylko trzeba wprowadzić pewne zmiany.
 

DeletedUser

Guest
[Nie]stety nie miałem okazji przetestować zbyt długo działania obozów - miałem z nim styczność zaledwie parę dni. Jednak to doświadczenie i znajomość zdań graczy na jego temat faktycznie można uznać, że niezbyt się sprawdziły. Do gry można co jakiś czas dodawać tego typu nowości, w końcu zależy nam także na urozmaiceniu światów.

Ten pomysł się nie sprawdził, cóż, mówi się trudno. Ważne, że administracja potrafi się przyznać do błędu (choć tak bym tego nie nazwał..) i zlikwidować coś, co nie działa prawidłowo. Za to plusik ode mnie ;)

@Edit: Myślę, że jeśli gracze 42s uznają, że obozy powinny zostać to można to rozważyć. W końcu mogli z nimi wiązać jakieś plany, zalogowali się na ten świat m.in. po to, by zobaczyć czy pomysł się sprawdzi. Można już go nie wprowadzać na nowe serwery, ale tam gdzie jest - niech zostanie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie rozumiem po co usuwać coś, mogliście chociarz wysłac na prv ankiete do graczy i głosowanie by rozsądziło czy mają zostać czy byc usunięte, troche to mnie poirytowało że koniec z obozami bo świat straci na tym dużo w końcu zacząłem na 42 tylko dla obozów....
 

DeletedUser

Guest
Obozy były dobre dla atakującego jeśli się umiał nimi posługiwać jednak trudno się przed nimi bronić.
Po dodaniu Twoich "super" zmian, obrona przed obozem graniczyłaby z cudem :D Może przemyśl sobie jeszcze raz to co napisałeś ^^
Zawsze byłem za usunięciem wszystkich "bonusów" dla obrońcy. W stylu przedmioty dla rycerza.
Najlepszą obroną jest atak ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja sądze że obóz był dobrym pomysłem tylko niewiele plemion go zrobiło i nie wiedziało jak działa ten obóz dlatego trzeba jeszcze poczekać żeby obozy wojskowe sie rozkręcił
 

DeletedUser150539

Guest
Jak dla mnie te obozy są w porządku i też wolał bym żeby zostały :)
 

DeletedUser

Guest
Ja gram na 42 dośc już sporo ;) i uważam że wielkim błędem jest zabieranie obozów, bo to pewnego rodzaju fajna nowość która na ten świat przyciągneła sporo liczbę graczy, gdy znikną obozy wiele osób straci chęci do gry tutaj m.in ja

więc prosze support o przemyslanie jeszcze raz tej decyzji oraz zrobienie ankiety wśród graczy np top800 świata 42 (bądz wszystkich) i ów ankieta wyłoni czy chcemy aby obozy zostały czy też chcemy je skasować.. napewno większość będzie za obozami z tego co widze... więc prosze ja i nietylko support o ankiete...
 

DeletedUser

Guest
No więc po pierwsze nie rozumiem wypowiedzi osób które nie grają na tym świecie i nie mają pojęcia o zastosowaniu obozów. Owszem są one ułatwieniem dla agresora i utrudnieniem dla obrońcuy ale czy sporym utrudniniem?
Nie, ponieważ w chwili powstania obozu zanim wojska agresora do niego dojdą jest sporo czasu aby się uzbroić i obstawić (ewentualnie próbować obóz zniszczyć)
Jest to mniej więcej taki sam czas jak na przygotowanie się ataków które idą powiedzmy 20h a przecież czy z obozu czy z wosek można synchro zrobić bez problemu (na wysłanie z wiosek trzeba częściej siedzieć w grze) do tego umiejętność wbijania klinów.
Ktoś może nap[isać ze z obozu można każdą wieś zaatakować - owszem - ale z wiosek także + fejki i jeszcze większy kłopo się rodzi:)
mam nadzieje ze obozy pozostaną.
pozdrawiam

E: z tego co pamiętam jedyne konkretne narzekania na obozy były ze strony nie grających już Neitona i Akhala:) którzy to sądami support straszyli czy czymś w tym stylu:D
również proponuję ankietę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Słuchajcie, po co płakać nad rozlanym mlekiem?
Decyzja administracji raczej się nie zmieni.
A tak jak Bryfft napisał, szykują się zmiany, fajne zmiany :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry