Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.008
Proszę Kmic to rozesłaliście wszystkim - co sugeruje, że w zasadzie jest taniej

Może to brzmieć skomplikowanie, ale dzięki temu będziemy pewni, że nikt nie straci na tej zmianie – to dla nas bardzo ważne! Tak naprawdę niektórzy nawet zyskają dodatkowy dzień.

lol... tutaj się kłania umiejętność czytania ze zrozumieniem - to było podsumowanie do systemu przeliczania obecnych punktów na nowe (czyli mnożenie przez 46, zaokrąglanie do pełnej dziesiątki) - i tutaj słowa te są w pełni uzasadnione - nikt kto kupił już premium nie będzie poszkodowany.

To znaczy kmic ,że takie polecenia przyszło z samej góry ? Innogames z siedzibą w niemczech zarządziło taką zmianę ? Ciekawi mnie to xdd

No oczywiście... No ale to chyba jest oczywiste?

U nich nic nie uległo zmianie . W żadnym innym kraju nie ma wzmianki o wzroście cen pp .

A konkretnie - jest w każdym. Pogratulować argumentu z komosu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser59924

Guest
Kmic trzymaj może się zasad forum i nie pisz 3 postów pod sobą, czy może one Ciebie nie obowiązują?...
I mam tylko nadzieję, że jest to żart primaaprilisowy :D
btw na wszystkich wersjach to wklepali :p
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.008
Kmic pozwól że nie odniosę się do tej wypowiedzi, ale zacytuje ją żebyś wiedział ze do ciebie kieruje te słowa. Tak czarno na bialym.

Dam ci moze moje konto jak bede mial ponad 300 wiosek (moze 350) i nie bede mial KP.

Idę o 200 zł, że nie dasz rady utrzymać konta na pełnych obrotach tak jak na KP, przez miesiac.
Chodzi mi tu nie tylko o wybijanie monet co jest pracochlonne, ale Wbijać kliny, farmić, przetrzymac kilka set/tysiecy ataków, rekrutować 10 różnych odmian defa i ofa, a to wszystko bez Grup (Mozliwosc KP)

Jesli ci sie to uda, to chyle czolo, i wtedy powiem ze bez KP da sie grac, jesli jednak nie dasz rady, wtedy powiesz na FO w dziale zaebiście wazne ze 80% graczy na FO miala racje ;)

Ty muj miszczu

??? nie bardzo wiem o czym do mnie mówisz... oczywiście że nie dam rady utrzymać konta ani na pełnych ani na połowicznych obrotach... ani przez miesiąc ani przez tydzień... ani z KP ani bez niego... bo nie będę miał czasu się na nie logować...
Ale nie mam za bardzo pomysłu czego dotyczyła Twoja wypowiedź i co niby chciałeś ją udowodnić...
 

DeletedUser

Guest
Ja się lekko wypowiem na ten temat.

Odnośnie Punktów Premium, osoby co odpowiadają za podniesienie cen myśląc że zyski będą większe, mogą ponieść w tym zakresie straszną porażkę,
Jest w tym kierunku kilka ważnych współczynników, które za to odpowiadają ale ja się postaram wytłumaczyć to najłatwiej jak tylko można

- czasami lepiej mieć stawkę mniejszą niżeli wyższą. Są to małe prawa rynku.

Jak jest coś tańsze to jest więcej chętnych.

Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie ale liczę się z tym że stawka tutaj została podniesiona za dużo !!!

Nie liczą się z tym że:
* nawet jak odpadnie z każdego świata po 10-20 najlepszych osób bo to one utrzymują tą grę i Ci co mają od 2 mln w górę, bo jak wiadome po mimo tych paru zł więcej ktoś nie będzie w stanie mieć pieniędzy na Punkty Premium, to nie liczcie na to że będą grali bez bo jest to nie realne.
* zawsze mogą wskoczyć na ich wioski inni gracze, którzy podzielą się ich wioskami, ale tu wyjdzie ta sama zasada, nowi właściciele będą mieli więcej wiosek z czym utrudni się im utrzymywanie i rozbudowa tych wiosek i albo zakupią Punkty Premium lub będą starali się grać bez. Ale jak będzie na froncie i będzie otrzymywał codziennie śmieszne 50 off-ów to będzie musiał bardzo dbać o to by mur-y odbudować i utrzymać się na mapie.
* A teraz jest to mało ważne ale tyczy się tego: gracze co mają do 0-500k Pkt za tą starą stawkę mogli sobie spokojnie doładować i bez problemy grać, mając teraz taki wydatek w tym zakresie odpadnie ich najwięcej.

Ja osobiście mam pieniądze i po mimo że mnie nikt nie namawia kupuję Punkty Premium ale teraz się muszę bardzo zastanowić nad dalszą grą, albo będę się musiał rozmieścić w takich rejonach gdzie mnie nie będą atakować i będę mógł grać bez Premium lub skończyć z grą, bo prawda jest bardzo prosta i trzeba się z tym pogodzić <jak ktoś ma np 2 mln i chce wojować to bez Premium ma po grane.>

Alcabon a teraz do tego Pana/i Bardzo Ciekawa wypowiedź, ale sądzę że po mimo tak wyręczającej wypowiedzi dużo z niej nie wyciągnąłem, dla mnie ona się okaże jasna po wprowadzeniu nowych zasad płatności za Punkty Premium. Czy wyjdzie to na lepsze czy na gorsze.

Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat nie zmuszam tutaj nikogo do niczego itp.

Pozdrawiam.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.008
A może tak tańszym sposobem jest kupno premium za euro ? tzn jak ?
a wiec zmieniasz kraj przy wyborze PP na Niemcy tam za 50 pp jest 20 euro aktualnie czyli 20*4 - 80 zł oszczędzasz jakoś ponad 16 zł czy to może inaczej liczone ?

Dokładnie tak. Jeśli posiadasz możliwość płacenia w euro (czyli korzystasz z paypal lub posiadasz konto walutowe) to jak najbardziej możesz z tej możliwości korzystać.
 

DeletedUser

Guest
Są wzmianki, zresztą były tu przytaczane wiadomości grupowe z plemion chociażby angielskich..
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli to by była prawda to by napisali to na stronie głównej tak jak u nas. Dziwne, że właśnie TYLKO U NAS znajduje się taki komunikat. Nie obchodzi mnie co będzie - i tak kończę grę bo nie dam rady tak dużego konta utrzymać, a nie będę kupował KP na zapas tylko dlatego, że się będzie opłacać jak nie wiem ile będę grał...
 

DeletedUser8099

Guest
??? nie bardzo wiem o czym do mnie mówisz... oczywiście że nie dam rady utrzymać konta ani na pełnych ani na połowicznych obrotach... ani przez miesiąc ani przez tydzień... ani z KP ani bez niego... bo nie będę miał czasu się na nie logować...
Ale nie mam za bardzo pomysłu czego dotyczyła Twoja wypowiedź i co niby chciałeś ją udowodnić...

to, że argumenty typu "da się grać bez premium przy XXX wioskach" to argumenty wzięte z tylnej części ciała i traktowanie nas jak idiotów :> Równie dobrze mogę napisać, że można się przemieszczać samochodem nie używając paliwa(pchając go albo robiąc dziurę w podłodze i zachrzaniając jak Flinstonowie).
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.008
Kmic trzymaj może się zasad forum i nie pisz 3 postów pod sobą, czy może one Ciebie nie obowiązują?...
I mam tylko nadzieję, że jest to żart primaaprilisowy :D
btw na wszystkich wersjach to wklepali :p

Moja wina, przyznaję :) na uprawiedliwienie dodam, że odpisywałem co parę minut (przeglądając kolejne posty) i spodziewałem się, że w międzyczasie ktoś się wstrzeli między moje posty... a wy jak na złość zwolniliście z pisaniem :)
 

DeletedUser

Guest
Właśnie o tym mówie. Nie czytałem forum tylko strony główne. A tak ważne informacje powinny być tam umieszczane - tak jak u nas.
Poczekam do jutra ... Wybaczcie, ale jestem zmęczony. Za dużo na raz :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobra ludziska, ja już kończę swoją polemikę na ten temat i Wam też radzę to zrobić..

Nie wskóramy nic, "nasi" administratorzy zrobili to co kazał im wydawca (jeśli można to tak nazwać), czyli InnoGames i nie wiadomo jakie petycje byśmy pisali to nic nie zmienimy. Ja osobiście nie mam zamiaru tracić na takie coś nerwów, a i mam ważniejsze sprawy niż napisanie: "podwyższka/adminia/szkopy są beee, kończę grę", lub czytanie takich bzdur.

Jeśli chcecie zakończyć grę - zróbcie to, jeśli nie macie zamiaru płacić - nie płaćcie, jeśli macie konkretne pytania - zadajcie je, ale naprawdę skończmy z tymi głupotami, bo wszystkie argumenty już się powtarzają, każdy został odparty (a to już z jakim wynikiem poddaję indywidualnej ocenie) i nic więcej zrobić nie możemy.

Po prostu to nie zależy od naszych administratorów gry, a tym bardziej od nas. Nie chcesz grać - łaski bez..

Pozdrawiam wszystkich z dylematem jak i czy w ogóle grać dalej.. ;)
 

DeletedUser

Guest
A może tak tańszym sposobem jest kupno premium za euro ? tzn jak ?
a wiec zmieniasz kraj przy wyborze PP na Niemcy tam za 50 pp jest 20 euro aktualnie czyli 20*4 - 80 zł oszczędzasz jakoś ponad 16 zł czy to może inaczej liczone ?

W paypal troszkę wyżej wychodzi niż oficjalny kurs ale nie tyle co zdziercy w banku chcą za przewalutowanie.

"...Jak firma PayPal oblicza kurs wymiany walut i gdzie w witrynie PayPal mogę go sprawdzić?

Question :
Answer :
Dwa razy dziennie do naszego systemu przekazywana jest informacja o oferowanej stawce hurtowej. Do stawki tej dodawana jest marża w wysokości 2,5%. Na tej podstawie określany jest detaliczny kurs wymiany stosowany w przypadku transakcji w systemie PayPal, obejmujących wymianę walut. Kurs ten może różnić się od kursów podawanych w gazetach, portalach internetowych czy telewizji... "
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
"nasi" administratorzy zrobili to co kazał im wydawca (jeśli można to tak nazwać), czyli InnoGames i nie wiadomo jakie petycje byśmy pisali to nic nie zmienimy.
Wasze głosy niezadowolenia zostały naturalnie przekazane osobom decyzyjnym w tej kwestii :)

laptopy,telewizory LCD sa coraz lepsze ale i tansze,ich producenjci maja gorszych fachowcow od cen niz wy?
Materiały tanieją, wobec tego sprzęt jest coraz bardziej dostępny. Natomiast trudno mówić o czymś takim w kontekście gry internetowej.
 

DeletedUser

Guest
pytanie do administracji

czy bedzie mozna tak jak teraz przeslac sobie punkty na zastepstwa? jezeli nie to ja nie widze przyszlosci plemion w polsce
 
Status
Zamknięty.
Do góry