Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pokaż mi proszę paluszkiem, w którym miejscu napisałem że jest taniej. Bo n-ty raz czytam argument iż administracja robi z ludzi idiotów i pisze że jest taniej, gdy ja tymczasem nie napotkałem żadnej wiadomości w której byłaby taka informacja. Choć nie wykluczam że mogłem przegapić, z ręką na sercu przyznaję, że nie czytałem wszystkich blisko już 1000 postów w tym temacie...
Więc czy mógłby mi ktoś podesłać linka do tego?

Wybacz, ale ja czytając post bryffta na temat nowych cen KP - pierwsze co pomyślałem to to, że jest taniej dopiero, gdy poczytałem trochę innych postów od graczy którzy to przekalkulowali okazało się, że się myliłem. Nie jestem ekonomistą (prawdopodobnie jeszcze :D), a zwykłym uczniem gimnazjum - wbrew pozorom uważam, że jestem dość inteligentny, a jednak tekst był dla mnie trochę nie jasny...

"Może to brzmieć skomplikowanie, ale dzięki temu będziemy pewni, że nikt nie straci na tej zmianie – była to dla nas priorytetowa sprawa przy opracowywaniu zmian! Tak naprawdę niektórzy nawet zyskają dodatkowy dzień ."

Nikt nie straci ? Yhm. Niektórzy zyskają nowy dzień ? Ciekawe kto będzie kupował premium za 215 zł ?
 

DeletedUser

Guest
Pokaż mi proszę paluszkiem, w którym miejscu napisałem że jest taniej. Bo n-ty raz czytam argument iż administracja robi z ludzi idiotów i pisze że jest taniej, gdy ja tymczasem nie napotkałem żadnej wiadomości w której byłaby taka informacja. Choć nie wykluczam że mogłem przegapić, z ręką na sercu przyznaję, że nie czytałem wszystkich blisko już 1000 postów w tym temacie...
Więc czy mógłby mi ktoś podesłać linka do tego?

http://forum.plemiona.pl/showpost.php?p=817578&postcount=1

Drodzy Gracze,


Od 7 kwietnia zmieni się system Punktów Premium. Oto krótkie zestawienie:



Nowe Punkty Premium / Cena
60 Punktów Premium -> 10,99 PLN
200 Punktów Premium -> 17,99 PLN
600 Punktów Premium -> 45,99 PLN
1500 Punktów Premium -> 89,99 PLN
5000 Punktów Premium -> 215,99 PLN



Za 30 Punktów Premium można aktywować Konto Premium na 3 dni. Za 100 Punktów, dostajesz 14 dni. W praktyce oznacza to 30 tygodni Konta Premium za 89,99 zł.
Wyłączenie reklam staje się od teraz częścią Konta Premium. Będzie uruchamiane automatycznie, wraz z aktywacją KP, bez dodatkowych opłat.
Już posiadane Punkty Premium będą przeliczone na nowy system przez pomnożenie ich przez 46 i zaokrąglenie w górę do najbliższej liczby podzielnej przez 10. Może to brzmieć skomplikowanie, ale dzięki temu będziemy pewni, że nikt nie straci na tej zmianie – była to dla nas priorytetowa sprawa przy opracowywaniu zmian! Tak naprawdę niektórzy nawet zyskają dodatkowy dzień .

Przykłady:
- 1 stary Punkt Premium => 50 nowych PP, 3 dni => 3 dni + 20 punktów
- 5 starych PP => 230 punktów, 30 dni => 2*14+3=31 dni
- 50 starych PP => 2300 punktów, 300 dni => 23*14=322 dni

Jeżeli porównać nowe ceny ze starymi, można zauważyć, że podniesione zostały opłaty tylko za mniejszą ilość Punktów. Jest to spowodowane kosztami związanymi z prowizjami dla pośredników. Natomiast zakup 5000 Punktów Premium za jednym zamachem pozwoli kontynuować grę za tę samą cenę, co wcześniej. Najbardziej opłacalne jest zatem korzystanie z metod innych niż sms.

Wiemy, że nawet tak nieznaczna i podyktowana koniecznością zmiana cen jest rzeczą niemile widzianą. Prosimy jednak, aby pamiętać, że tak naprawdę do tej pory nie robiliśmy ani jednej globalnej podwyżki. W międzyczasie Konto Premium zostało wzbogacone o wiele nowych możliwości (np. wersja mobilna w 6.0). Jesteśmy więc bardzo zadowoleni z faktu, że możemy zaoferować produkt wysokiej jakości za przystępną cenę.
Nowy system wejdzie w życie 7 kwietnia. Do tego czasu można kupować Punkty Premium na dotychczasowych zasadach.

Zapraszamy do dyskusji na temat nowego systemu.

Pozdrawiamy,
Wasz Plemiona Team
 

DeletedUser139842

Guest
Mnie ciekawi, że wiedzieliście o tej zmianie od wielu tygodni jak napisałeś, a wciskacie ludziom bajki, że na tej zmianie nic nie stracą. Powiedz lepiej jakie premie wypłacili wam Niemcy za wciskanie Polaczkom kitów, że to dla nich korzystne.
 

DeletedUser

Guest
Nikt nie straci ? Yhm. Niektórzy zyskają nowy dzień ? Ciekawe kto będzie kupował premium za 215 zł ?

Ktoś kto ma prace, bogatych "starych" lub pracuje w TEAMie gdzie ma Premke za Free.

Ci będą mogli sobie pozwolić na taki zakup ;)
 

DeletedUser

Guest
"Jeżeli porównać nowe ceny ze starymi, można zauważyć, że podniesione zostały opłaty tylko za mniejszą ilość Punktów."

Hahahha nie no to już chyba żart - "podniesione zostały opłaty tylko za mniejszą ilość Punktów" czyli te poniżej 215 zł ? Hah, bo tylko te się opłacają - reszta jest droższa...
 

DeletedUser135719

Guest
Dlaczego Niemcy nie ogłosili na stronie głównej, że u nich KP będzie droższe?
Tak, więc napisze jeszcze raz:
Jeżeli wiedzieliście to mogliście napisać wcześniej, pewnie wam inoogames nie pozwoliła:)
 

DeletedUser

Guest
No cóż coś czuję że wiele osób zakończy grę na wielu światach przez tą zmiane -_-
 

DeletedUser

Guest
No cóż coś czuję że wiele osób zakończy grę na wielu światach przez tą zmiane -_-

Racja, ale administrację to nic nie obchodzi - bo po co ? A IG i tak nie odczuje tego... i racja cena KP strasznie irytuje, a do tego dobija nas administracja swoją arogancją.
 

DeletedUser

Guest
z Capo dyskusja jest z góry przegrana.ale maja ubaw z tych wszystkich słabych ludzi piszących na tym płytkim forum.wzrośnie cena KP i już.ile mniej roboty będą mieli :)
ja jestem tylko ciekaw ilu w rzeczywistości graczy tutaj piszących zakończy faktycznię grę
 

DeletedUser139342

Guest
Dlaczego Niemcy nie ogłosili na stronie głównej, że u nich KP będzie droższe?
Tak, więc napisze jeszcze raz:
Jeżeli wiedzieliście to mogliście napisać wcześniej, pewnie wam inoogames nie pozwoliła:)


U nich nic nie uległo zmianie . W żadnym innym kraju nie ma wzmianki o wzroście cen pp .
W Polsce jakiś czas premium było najtańsze na świecie . Teraz musi być najdroższe xd Bo jakby inaczej . Średnia zarobków najwyższa to i koszty pp muszą być najwyższe ^^ . A panowie z niemiec tylko z nas się śmieją jak dajemy się urabiać .
Ta gra nie ma już sensu !
 

DeletedUser

Guest
Kmic pozwól że nie odniosę się do tej wypowiedzi, ale zacytuje ją żebyś wiedział ze do ciebie kieruje te słowa. Tak czarno na bialym.

Dam ci moze moje konto jak bede mial ponad 300 wiosek (moze 350) i nie bede mial KP.

Idę o 200 zł, że nie dasz rady utrzymać konta na pełnych obrotach tak jak na KP, przez miesiac.
Chodzi mi tu nie tylko o wybijanie monet co jest pracochlonne, ale Wbijać kliny, farmić, przetrzymac kilka set/tysiecy ataków, rekrutować 10 różnych odmian defa i ofa, a to wszystko bez Grup (Mozliwosc KP)

Jesli ci sie to uda, to chyle czolo, i wtedy powiem ze bez KP da sie grac, jesli jednak nie dasz rady, wtedy powiesz na FO w dziale zaebiście wazne ze 80% graczy na FO miala racje ;)

Ty muj miszczu

NO to jak kmic. Zakładmy się bo cos licho z Odpowiedzia na moj apel :cool:
 

DeletedUser

Guest
Ja to miałem nadzieje że to prima-aprilis no ale cóż jak widać to nie... Ciekaw jestem czy na innych grach też koszty podnoszą za KP ?
 

DeletedUser139842

Guest
z Capo dyskusja jest z góry przegrana.ale maja ubaw z tych wszystkich słabych ludzi piszących na tym płytkim forum.wzrośnie cena KP i już.ile mniej roboty będą mieli :)
ja jestem tylko ciekaw ilu w rzeczywistości graczy tutaj piszących zakończy faktycznię grę

ja dziś zakończyłem na jednym, a siódmego kwietnia, jeśli proponowane zmiany wejdą w życie zrobię to na drugim i ostatnim świecie na którym gram. Potem już tylko będę obserwował zmniejszającą się liczbę graczy i śmiał się z Niemców, że zabili dojną krowę strzałem w kolano.
 

DeletedUser

Guest
A konkretnie PIERWSZA. W międzyczasie było tylko "wyrównanie" z powodu drastycznej zmiany kursu złotówki do euro... Oczywiście tego, że wcześniej przez blisko pół roku mieliśmy najtańsze premium na świecie nikt nie raczył zapamiętać... ot taka wybiórcza pamięć :rolleyes:

Wyrownanie,a jesli byla by odwrotna zmiana kursu zlotowki do euro to tez by bylo wyrownanie?
My zarabiamy w zlotych i dla nas to byla PODWYZKA!!!
Ty pewnie w euro? Tez dostales wyrownanie?
 

DeletedUser32965

Guest
U nich nic nie uległo zmianie . W żadnym innym kraju nie ma wzmianki o wzroście cen pp .
W Polsce jakiś czas premium było najtańsze na świecie . Teraz musi być najdroższe xd Bo jakby inaczej . Średnia zarobków najwyższa to i koszty pp muszą być najwyższe ^^ . A panowie z niemiec tylko z nas się śmieją jak dajemy się urabiać .
Ta gra nie ma już sensu !


http://forum.die-staemme.de/showthread.php?p=2339278#post2339278


http://forum.tribalwars.co.uk/showthread.php?p=209803#post209803
 

DeletedUser88253

Guest
No i admini przegrywają kolejną batalię słowną z userami ^^
Czarno na białym jest, że nie mają racji ale oni nie - uparcie bronią swojego zdania. Niedawno przegrali, przeprosili, ale wniosków nie wyciągneli...
A całą sytuację ładnie ktoś ujął "Będę [...] śmiał się z Niemców, że zabili dojną krowę strzałem w kolano."
 

DeletedUser

Guest
Ale w Niemczech ceny sie nie zmieniaja tak bardzo z tego co widze...
 

DeletedUser135719

Guest
No i admini przegrywają kolejną batalię słowną z userami ^^
Czarno na białym jest, że nie mają racji ale oni nie - uparcie bronią swojego zdania. Niedawno przegrali, przeprosili, ale wniosków nie wyciągneli...
A całą sytuację ładnie ktoś ujął "Będę [...] śmiał się z Niemców, że zabili dojną krowę strzałem w kolano."

Przecierz admini nigdy nas nie przeprosili....:(
 

DeletedUser88253

Guest
Przecierz admini nigdy nas nie przeprosili....:(

Mylisz sie:)
Przeprosili za sprawę z banem za wysyłanie ataków <100ms, i wprowadzili poprawkę która ma wejść już niedługo.

@nagato91
walka o wolność słowa to walka od razu przegrana ^^ mają prawo usuwania postów i niewygodne są usuwane, trzeba się z tym pogodzić niestety :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry