Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A kmicic i inni obserwują to wszystko już od dłuższego czasu. Idrael widzę już o godzinki tutaj.

Pomysł głupi ale niestety tego nic nie zmieni. A jeśli to był żart prima aprilisowy to wkręciło się masę osób.

Pewnie dzisiaj będą pobijane rekordy w kupnie KP bo trzeba zapas zrobić :D
 

DeletedUser125693

Guest
Was to powalilo:D oni was w bambuko robia:p a wy to lykacie jak pelikany^^ Nic sie nie zmieni:) nie przejmujcie sie:)
 

DeletedUser136824

Guest
:(

czuję się teraz jakby ktoś mi napluł w twarz :(

przeczytałem sporą ilość wpisów z tych ok 30 stron i wszyscy mają podobne odczucia a najbardziej ci co kupują KP przez sms :/

chyba ktoś zauważył że tylko w Polsce statystyczne tabelki nie pokazały kryzysu więc po co mają mieć taniej ??? można im przecież podnieść ceny KP o 25-100% :/ co nam szkodzi :/

mam obecnie ponad 1000 wiosek gra bez KP jest bez sensu :/

KP posiadam od 50 wiosek :/

same wybijanie monet przy tylu wioskach zajmie mi: ok 20s/ na wioskę x1000 daje 20.000sekund czyli ok
5.55 godziny co tydzień bo tyle około zajmuje zapełnienie magazynów :/

a gdzie produkcja woja, przejmowanie wiosek, rozbudowa, nie wspominając o akcjach wojennych gdzie potrzeba mnóstwo czasu posiadając nawet KP :/



ogólnie rzecz biorąc może cofnijmy się do wersji 4.0 i zapomnijmy o ulepszeniach do wersji 6.0 a nawet planowanej 6.1 bo niektórzy woleli by za to nie płacić :/
 

DeletedUser27504

Guest
mialem zaczac gre na nowym swiecie i od poczatku jechac na premium juz podziekowalem moja dziewczyna tez.oboje ciaglae gramy na premium przez sms.teraz konczymy gre.
 

DeletedUser

Guest
najlepsze są odpowiedzi ponadludzi z administracji.zlew totalny.to tak jakbym rozmawiał z politykiem:
1.czy będą nowe miejsa pracy?
odp.hmmm...eee...???
2.czy emeryto i rencistom bedzie żyło sie lepiej?
uu...ee.....hmm..??
3.kiedy Nasze dzieci będą czuły sie bezpieczne?
ooo...aa...hmm??
4.w zeszły roku leżał śnieg?
o tak.było rewelacyjnie.lepilismy bałwana.był kulig i takie tam.

tak więc do poważniejszych pytań -martwa cisza(udaje,że mnie nie ma )
do pytań kategori śmieszne-odp.obszerna i rzeczowa.
-----------------------------------------------------------------------
tak więc reasumując-"ludki władzy" są nieodpowiednimi osobami na nieodpowiednim miejscu

A nie uważasz, że administracja też ma prawo do prowadzenia tzw. "normalnego życia" - kurcze, przecież admin też człowiek, a 24 godziny na dobę przed komputerem mało kto jest w stanie wysiedzieć. Nie najeżdżajmy po prostu na ludzi, których zupełnie nie znamy, nie wiemy przecież jak "wewnętrznie" przebiegały rozmowy na temat ceny PP, nie wiemy czy w ogóle się odbyły. A jak wiemy (zapewne Ci, którzy pracują to wiedzą) z pracodawcą się nie dyskutuje - prosta przyczyna można wylecieć z roboty. Skoro zostało to narzucone odgórnie jak twierdzi administracja gry, to chyba oczywiste, że muszą się podporządkować...
 

DeletedUser54721

Guest
A kmicic i inni obserwują to wszystko już od dłuższego czasu. Idrael widzę już o godzinki tutaj.

Pomysł głupi ale niestety tego nic nie zmieni. A jeśli to był żart prima aprilisowy to wkręciło się masę osób.

Pewnie dzisiaj będą pobijane rekordy w kupnie KP bo trzeba zapas zrobić :D

Obserwuję jak do wielu graczy nie dociera nic co się do nich pisze.
Wolę się nie udzielać po przy niektórych waszych wypowiedziach to święty by cierpliwość stracił.
 

DeletedUser

Guest
mialem zaczac gre na nowym swiecie i od poczatku jechac na premium juz podziekowalem moja dziewczyna tez.oboje ciaglae gramy na premium przez sms.teraz konczymy gre.

Buahahha - Ty z dziewczyną w plemiona nawalasz ? :D Jak Ci się udało ją do tego namówić ? xd
 

DeletedUser

Guest
Obserwuję jak do wielu graczy nie dociera nic co się do nich pisze.
Wolę się nie udzielać po przy niektórych waszych wypowiedziach to święty by cierpliwość stracił.

Uznaje to jak rzucenie rękawicy.

Więc Szanowny Mitrandilu (nie nie błąd), powiedz mi czego tutaj nie rozumiem. A jak nie to dawaj GG to od razu pokaże ci takie argumenty, które zmienią twój pogląd na tą "darmową grę"
 

DeletedUser125432

Guest
nowy
1500 Punktów Premium -> 89,99 PLN = 7,5 miesiąca

stary
50 Punktów Premium -> 92,00 PLN = 10 miesięcy

proste pytanie do administracji - nadal uwazacie ze to jest oplacalne?

dostane odpowiedz??
 

DeletedUser

Guest
Błagam niech ktoś powie że to prima aprilis

prima aprilis XD zadowolony? :))

Celem zaoszczędzenia kasy trzeba teraz wykupić większą ilość PP albo bawić się w kupowanie w obcej walucie.
Albo pokasować konta w ramach protestu jak to ABC na s20 zrobiło, po roku pytania o zagadnienie odpowiedź została udzielona jak całe plemię TOP1 skasowało konta

nikt nie mówił, że to musi być opłacalne dla gracza, ważne że dla właściciela produktu lepiej się opłaca
 

DeletedUser59924

Guest
Wyłączenie reklam staje się od teraz częścią Konta Premium. Będzie uruchamiane automatycznie, wraz z aktywacją KP, bez dodatkowych opłat.
He, he, jacy Wy jesteście wspaniałomyślni :D w zamian reklam nie będzie i jeden dzień gratis :D:D śmiech na sali...
Ludzie będziecie płacić prawie 40% więcej niż dotąd płaciliście za KP. W butelkę to Wy umiecie nabijać. Sugerujecie, że dostajemy coś gratis [te niby reklamy i jeden dzień gratis <lol2>] a bezczelnie robicie z nas idiotów
 

DeletedUser113476

Guest
GREPOLIS:

Tam zostal podany taki system wlasnie 100zlotychmonet, a tutaj mam 100 punktow premium. Sytuacja tam wyglada mniej wiecej tak
400 zlotych monet jest przekreslone na rzecz 600 Złotych Monet (czyli pormocja za ta cene mamy 600zlotych monet zamiast 400zlotych monet)

100zlotych monet daje nam 14dni tak jak teraz zostalo zmienione na plemionach jedynie cena jest o wiele nizsza ?
GREOPOLIS 600 zlotych monet kosztuje tam !!!!!! 100 monet to 14dni premium !!!!!23,99 PLN/4,99 EUR

przypominam jak jest na plemionach:
600 Punktów Premium -> 45,99 PLN


Czemu tam premium kosztuje mniej, a w plemionach wiecej ? czymusimy pokryc straty po niewypale jaki jest grepolis ?

nastepny przyklad sms:
GREOPOLIS
120<-zlote monety 180<- promocja Złotych Monet
9,99 PLN/1,99 EUR greopolis

PLEMIONA

60 Punktów Premium -> 10,99 PLN


czyli tam za sms dostajemy ponad 14dni premium ? a tutaj ledwo 3 ? cos tutaj jejst nie halo jednak



Mnie bardziej intenresuje premium 400zlotych monet ktore tam kosztuje 23zl czyli czas premium na 2 meisiace ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser125974

Guest
A nie uważasz, że administracja też ma prawo do prowadzenia tzw. "normalnego życia" - kurcze, przecież admin też człowiek, a 24 godziny na dobę przed komputerem mało kto jest w stanie wysiedzieć. Nie najeżdżajmy po prostu na ludzi, których zupełnie nie znamy, nie wiemy przecież jak "wewnętrznie" przebiegały rozmowy na temat ceny PP, nie wiemy czy w ogóle się odbyły. A jak wiemy (zapewne Ci, którzy pracują to wiedzą) z pracodawcą się nie dyskutuje - prosta przyczyna można wylecieć z roboty. Skoro zostało to narzucone odgórnie jak twierdzi administracja gry, to chyba oczywiste, że muszą się podporządkować...

najmocniej Ciebie przepraszam-ale o co Tobie chodzi?zle zrozumiałeś sens tego posta-no cóż przykro mi.
przecież żyja normalnie tak samo jak politycy, księża i tym podobne (cenzura)."czarna stonka" (czyt.Ksiądz) też fajnie gada jak się rozkręci,a politycy jak gadane maja.fiu-fiu.tylko co z tego jak każdy z Nich ma zwykłych ludzi gdzieś
 

DeletedUser109158

Guest
Ja po prostu pogram jeszcze trochę i kończę tą grę w końcu. Nie będę płacił aż takich kwot!!!!!! Z dniem dzisiejszym straciłem już chęci do gry.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Liczmy nawet że te 40% kupuje Premium co miesiąc.

Księgowy InnoGames się znalazł :)
40%? Pogratulować fantazji... wpisz sobie 80%, lepsze liczby wyjdą... a to że równie oderwane od rzeczywistości to już nieistotne, prawda?

Dla ułatwienia dodam:
a) 40% jest liczbą tak wziętą z kosmosu, że gdybyś znał prawdziwą wartość to byś się otworzył szeroko usta...
b) na dzień dobry możesz sobie stawki podzielić przez 1,22 (VAT nie wędruje)
b) wpływy do IG nie są równe wydatkom graczy, dochodzą jeszcze koszty pośredników, które przy niektórych metodach płatności (p. SMS) znacznie przekraczają nawet 50% tego co płaci gracz

Nie mówiąc już o tym, że nie mając pojęcia o skali wydatków zakładasz że nawet milionowe wpływy pozwalają IG kupować co roku kolejną wyspę na którą wysyłają pracowników swoimi nowymi samolotami... pogratulować...
 

DeletedUser69622

Guest
dostaniesz :) juz kilka kartek znikło

możesz nauczyc sie inwencji i przewalutowywac jak jeden mod :)

swoja droga przyjdzie kupic w kilku te premium na 2 lata lub konczyc ten cholerny nalog :)
panie mod
wpływy do IG nie są równe wydatkom graczy, dochodzą jeszcze koszty pośredników, które przy niektórych metodach płatności (p. SMS) znacznie przekraczają nawet 50% tego co płaci gracz


czy te koszty sa tez takie duze przy przelewach ? i co sie zmienilo przy ich ponoszeniu w czasie ostatniego roku ?

zakup sms i tak byl duzo drozszy od przelewu a teraz ociera sie o obsurd cenowy bo kupujac sms 1 miesiac wychodzi okolo 35 zl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry