zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15243
  • Data rozpoczęcia

jak oceniasz propozycję?

  • dobra!

    Głosy: 141 52,6%
  • zła!

    Głosy: 74 27,6%
  • i tak nie zostanie wprowadzona...

    Głosy: 53 19,8%

  • W sumie głosujących
    268
Status
Zamknięty.

DeletedUser15753

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

Pomysł całkiem, całkiem, można by było przekształcić wioskę offową na defową bez strat
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

Zdecydowanie tak. Wkońcu np. ktoś prosił o pomoc w plemieniu, nie napisał nowego tematu na forum tylko napisał w czyimś temacie i nikt nie zwrócił na Niego uwagi. I teraz odchodzi bo nikt mu nie pomógł. A tak to można by mu zapłacić za straty czyli oddać stracone wojo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

To dla mnie nie jest całkiem jasne chociaż wszystko przeczytałem. Głosu nie daje
 

DeletedUser14347

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

To dla mnie nie jest całkiem jasne chociaż wszystko przeczytałem. Głosu nie daje

Co tu jest do rozumienia? Po prostu, masz wioskę "A" i "B", przesyłasz wojska z A do B i te wojska są już przynależne do B, czyli możesz nimi stamtąd atakować, to tam zabierają miejsce w zagrodzie.

Ja jestem na tak i uważam, że to na tyle oczywista kwestia, że to przeciwnicy tego pomysłu powinni argumentować, dlaczego ma zostać, jak jest - nie na odwrót :p
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

Jestem na nie.
Wzmożyło by się przez to powstawanie multikont.
Pomysł głupi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

jakby pomysł został wprowadzony, to po co budować koszary? wystarczy że masz w jednej wiosce i tam produkujesz i przesyłasz. Jestem na NIE :mad:

wiesz ie czasu zajmie wyprodukowanie wystarczającej ilości wojsk z jednych koszar na 5 wiosek jakieś 3-4 tygodnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

Biorac pod uwage realistyke gry (i nie odnosze sie tu do mojego pomyslu z trzesieniami ziemi bo to był 100% żart ale czekam co w temacie się jeszcze wydarzy ;) ) to mysle, ze pomysł jest dobry. Nie raz zdarza się, że wysylam wojsko z wioski A do Y, ktos mi atakuje wioske Ya i teraz (oczywiscie nie zdazymy) nalezaloby np wyslac wojsko spowrotem z Y do A i z A do Ya ... to nielogiczne rzeczywiscie ;) i to jest moj jedyny argument ZA - to w jaki sposob teraz przemieszcza sie wojska jest idiotyczne biorac pod uwage to jak dzialoby sie to w rzeczywistosci :p no i przy atakach, to tez standard, że przed wojna zbieralo się wojska ofensywne w danych miejscach skad uderzano na cel.

Co do ułatwiania gry to mysle, ze niewiele by sie zmienilo... biorac pod uwage mozliwosc puszczania fake atakow szczegolnie... a na pewno wiekszego znaczenia nabralbym szybki zwiadzik tu i tam przed dzialaniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

Jestem jak najbardziej na tak! Bo wkuzra mnie to że przy przejmowaniu wiosek wojsko zmienia zameldowanie i przepada szlachcic ktory mogl by zmieniac zameldowanie razem z wojskiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

To jest dobry pomysł :):):D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

Absolutnie nie, nie wymagało by to myślenia gdzie sobie jakie wioski ułożyć tylko wojsko produkujesz jak leci a potem sobie przesuwasz, gdzie tu sztuka gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

Absolutnie nie, nie wymagało by to myślenia gdzie sobie jakie wioski ułożyć tylko wojsko produkujesz jak leci a potem sobie przesuwasz, gdzie tu sztuka gry.

a gdzie sztuka w tym że niema możliwości takich jak na realu by były podstawą :mad:
 

DeletedUser25486

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

a po co to miejsc w zagrodzie jest sporo a dodatkowe miejsce miejsce można zrobić kosztem zburzenia kilku budynków (że nie wspomnę o szlachcicu)wy chcecie armii liczonych w milionach czy co
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

a po co to miejsc w zagrodzie jest sporo a dodatkowe miejsce miejsce można zrobić kosztem zburzenia kilku budynków (że nie wspomnę o szlachcicu)wy chcecie armii liczonych w milionach czy co

nie rozumiem co ci chodzi przecież on napisał że jednostki przechodzą i zabierają miejsce w innej wiosce a tak poza tym to przydało by się zwiększyć dwukrotnie miejsce w zagrodzie
 

DeletedUser20940

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

Temat wielokrotnie wałkowany, ale naprawdę nad tym warto się zastanowić, a nie walić zaraz głosy sprzeciwu.

Przejdźmy do sedna sprawy:

Otóż chodzi o to by móc przekazywać na stałe wojska do innej wioski. Obciążało by to zagrodę i takie tam. I teraz - co w tym jest złego? Wielu pewnie powie że atakowanie stało by się łatwiejsze - no do OK. Ale może i z tym warto by coś zrobić? Może jakieś dodatkowe udogodnienie do obrony? Myślę , że jeżeli miano by wprowadzać takie udogodnienie, należało by pomyśleć o tym by w grze została zachowana równowaga na linii atak - obrona.

I przestańcie ******** "po co coś takiego?" :D Dajmy w to trochę życia :D

I teraz prosił bym aby ktoś, kto siedzi w tym głębiej, czyli ktoś kto potrafi wprowadzić takie udogodnienia - niech się wypowie co o tym myśli.
 

DeletedUser25486

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

mam lepszy argument ktoś złośliwy będzie zapychal wiochę sasiada swoim wojskiem by ten nie mógł robić budynków i co nadal to popieracie
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

w obronie to tak samo funkcjonuję
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

mam lepszy argument ktoś złośliwy będzie zapychal wiochę sasiada swoim wojskiem by ten nie mógł robić budynków i co nadal to popieracie

to sąsiada użyje wojska przeciwko złośliwcowi a poza tym nie mam nic przeciwko żeby mi ktoś dawał armie za darmo
 

DeletedUser20940

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

mam lepszy argument ktoś złośliwy będzie zapychal wiochę sasiada swoim wojskiem by ten nie mógł robić budynków i co nadal to popieracie


Dlatego mówię - zastanówmy się wspólnie, ja bym rozwiązał to w taki sposób, że tylko właściciel wioski może decydować czy przyjąć te jednostki, albo żeby takie zmiany odbywały się w zakresie własnych wioch.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

płakałbyś jak by ci ktoś za darmo dał szlachcica a wo gule daj mi kogoś kto mi będzie ci dawał armie ???
 

DeletedUser25486

Guest
Odp: zmiana miejsca "zameldowania" jednostek

powiedzmy ktoś hiper złośliwy kto własnym kosztem będzie komuś utrudniał życie a pewnie są tacy
 
Status
Zamknięty.
Do góry