Zimowa ofensywa 2012 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser18304

Guest
@Bakamthc
Jakbym rozbijał swoje 15 pików co chwila na innej wiosce to też bym z tego nic nie miał. A ja sobie farmię te same wioski i nie tracę żadnego ze swoich 15 pików i będę miał trochę więcej produkcji surowców, co się na świecie z limitem przyda.
 

DeletedUser165130

Guest
Też jestem zdania co Bakam. Na starszych światach to się po prostu nie opłaca...

Szczęście że niedługo święta będą to i offy można będzie spokojnie odbudować.
 

DeletedUser165130

Guest
Jak? Wysyłając najpierw topki z taranami a potem lk? Robiłem tak ale i tak jestem na minusie.
 

DeletedUser172084

Guest
Powiem tak - na nowszych światach idzie ładne profity wyciągać, na starszych nie wiem, ale jeśli jest tak źle - po prostu nie ruszajcie.
 

DeletedUser172087

Guest
No ja jednej rzeczy nie rozumiem, z kumplem zaczeliśmy tak samo gre, on ma mniej pkt dużo a płaci więcej za czita niż ja :D
 

DeletedUser

Guest
Beznadzieja.
Straty olbrzymie w porównaniu z przyszłym zyskiem.
Na nieatakowanej wcześniej wiosce pól zagrody offa pada , a zysk .... 8k futer.
Do aktywacji bonusa potrzeba 240k ....
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Po prostu trzeba wiedziec jak ich uzywac. :D Ja nie narzekam, 14k agro, 15% w zbrojowni, 400k futer.
 

DeletedUser

Guest
Wybacz noobie że uraziłem twoją inteligencje... :idiot:

W moim mniemaniu straty i zyski mijają się z celem a mam pełny obraz w szerokiej skali zysków i strat...

Zyski
View attachment 2836

Straty
View attachment 2837

I powiem tak... dla zaawansowanych graczy ta opcja mija się z celem Totalnie a przelicznik tych skór i bonus jaki
z nich się ma i przez ile czasu jest rekompensatą w 30% strat

Nie wiem jak to wygląda dla graczy którzy wysyłają na te farmy po 15 pików, wiem za to że w ponad 200 pełnych offach skurczyłem sobie zagrody o 40%

Wlasnie tym postem pokazales jaka jest roznica miedzy nasza inteligencja.
Straciles 40% zagrody w 200 pelnych offach = pusciles 200 offow na 200 innych wikingow = brak jakiegokolwiek myslenia tylko puszczanie na glupa bez zastanowienia sie. Ten event jest dla osob , ktore chociaz troche pomysla zanim zaczna dzialac ;).
Nawet na starszych swiatach mozna na tym skorzystac jak sie mysli chociaz wiadomo , ze na nowszych zysk jest duzo wiekszy.
 

DeletedUser93933

Guest
Przy wysyłaniu nie pojawia się info o aktywnym bonusie, więc chyba nie ma.
 

DeletedUser79389

Guest
Teraz krótka notka do TEAM

Święta zapowiadały się znowu pięknie, wyłączone farmienie, ataki, czas oderwać się od tego cholernego uzależnienia. Informacja o przerwach -> pełna radość większości graczy.
Ale zaraz zaraz ... przyszła szansa na wydojenie kasy przed świętami. Dlatego najpierw zabraliśmy im możliwość zarobku, a teraz dajemy szansę na ogromną ilość surki i ... zyski z premium ;]
U mnie np. wygląda to tak:
- sfarmiłem dzisiaj 1kk surki normalne, z lk.
- sfarmiłem 1,05kk surki z toporków
Coś tu nie gra ? Miała być przerwa, a znowu Ci co spędza święta bez plemion stracą.
DZIĘKUJEMY !
 

DeletedUser160591

Guest
Zgadza się, ale chyba głównym celem przerwy w atakach jest to żeby gracze nie musieli bronić swoich wiosek, a nie to żeby nie pozwolić na zyski z farmienia. I tak ci co nie będą wchodzić na plemiona stracą bo nie rozbudowywaliby wiosek. Oczywiste jest natomiast, że akcja ma przede wszystkim dać jakieś dodatkowe przychody.
 

DeletedUser18304

Guest
A Wam też cena bonusu urosła od wczoraj? Mi wzrosła o jakieś 20%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry