Zimowa ofensywa 2012 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser131953

Guest
Haha, a ja wysłałem 13 pik i 1 mi padł :D Nikogo nie było i zgrabowałem pełny łup sury i 12 futra :D
 

DeletedUser122807

Guest
A u Nas na 67 stoi głównie od 750 do 6k, głównie 1500. Na minutę około 6 wikingów przybywa, rekrutują się dopiero gdy wczesniejsi zostaną skasowani.

Mam 670k punktów i:

1355925711-clip-14kb.png


Z Tym, że gracz od nas ma ponad 300k punktów i musi zebrac 255k skór..
 

DeletedUser165130

Guest
Ilość wikingów zależy od czasu trwania świata.

Przecież nie walną 6k wikingów na np 69. ;}


Ile RA z tego leci?

/edit:


Dziwne, na moim koncie 700k trzeba 200k skór, a na zaście z 240k ponad 237k...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79389

Guest
15% żelaza ? oł men. Z 2,4k dostanę 240 żelaza na godzine wiecej w 10 wioskach, czyli zarobię 24000 żelaza. Sorki, ale mam tyle po kilku farmach :p
Lecz przyznam, że to dobrze jak coś się dzieje, widzę nowe rzeczy, ciesze się ... Dobrze, że bonus niewielki, bo pomyślcie, że znowu trzeba by gonić i farmić w święta... A tak to olejesz to i dużo nie stracisz ;]
 

DeletedUser163071

Guest
na 68 i 69 ten bonus jest przydatny ale na wcześniejszych światach nie robi różnicy :)
 

DeletedUser169715

Guest
zawsze coś nowego aczkolwiek nie podoba mi się zupełnie ten pomysł ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie jest to mało opłacalne.

Zwiększę sobie prędkość rekrutacji i akurat sobie odrobię tylko to co straciłem na wikingach...(?)

Jednak fajnie, że coś nowego się pojawiło ;)
 

DeletedUser

Guest
Straszna porażka to jest, żałuję że się na to nabrałem bo rozbiłem sobie tyle offa że te 2 mln skór które zyskałem na tym
to żadna rekompensata a Agresor dnia i pokonanych 800k to żadne osiągnięcie skoro to jest z barb

Na przyszłość mózgi supportu tej gry... wasze innowacje wprowadzajcie tak żeby ludzie mieli na tym jakąś korzyść a nie tylko straty.

260k skór na 10 godzin bonusu to zdecydowanie zaniżona wartość przy takich stratach wojsk jakie poniosłem dzisiaj.

Wasza innowacja byłaby rekompensująca dopiero przy wartości 100k skór za 10 godzin... wtedy wyszedłbym na zero.

Odradzam wszystkim którzy nie chcą się cofnąć w rozwoju na swoim serwerze
 

DeletedUser

Guest
/\ Jak sie nie mysli i nie potrafi korzystac z eventow to tak jest.
W dodatku im nowszy swiat tym boost duzo latwiejszy do zdobycia i duzo wiecej daje ;)
U mnie na przyklad tylko glupie osoby nie beda na nich leciec > s66
 

DeletedUser18304

Guest
Ja straciłem z 7 toporów, mam skóry na 40h bonusu. Świat 69. I przydatne, bo jest limit farmienia.

Obawiam się za to, że po 1 stycznia wrzucą coś takiego za punkty premium...
 

DeletedUser171620

Guest
A ja sobie zamiast prezentu to zrobiłem głupotę przez którą straciłem 45 toporków i 31 lk :(
Ale no i tak myślę że to dobrze gdy plemiona mają pomysły, które zamieniają w życie.Choć jak zawsze te nowości są związane z KP czyli z pieniędzmi, które trzeba zapłacić za pozostanie wioski. :)
Czy już wszystko związane będzie z pieniędzmi !? :]
 

DeletedUser160889

Guest
niezła faza z tymi wikingami, to się wam udało

Gratki
 

DeletedUser

Guest
/\ Jak sie nie mysli i nie potrafi korzystac z eventow to tak jest.
W dodatku im nowszy swiat tym boost duzo latwiejszy do zdobycia i duzo wiecej daje ;)
U mnie na przyklad tylko glupie osoby nie beda na nich leciec > s66

Wybacz noobie że uraziłem twoją inteligencje... :idiot:

W moim mniemaniu straty i zyski mijają się z celem a mam pełny obraz w szerokiej skali zysków i strat...

Zyski
bonus.png

Straty
agresor.jpg

I powiem tak... dla zaawansowanych graczy ta opcja mija się z celem Totalnie a przelicznik tych skór i bonus jaki
z nich się ma i przez ile czasu jest rekompensatą w 30% strat

Nie wiem jak to wygląda dla graczy którzy wysyłają na te farmy po 15 pików, wiem za to że w ponad 200 pełnych offach skurczyłem sobie zagrody o 40%
 
Status
Zamknięty.
Do góry