Zimowa ofensywa 2012 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser122807

Guest
Teraz pytanie czy bonus działa na wszystkie wioski czy każde aktywowanie działa na jedną?
 

DeletedUser

Guest
albo po prostu bardzo krótko stoi ta osada i nie zdążyło się zrobić wojo, bądź ktoś przywalił przed Tobą :)
 

DeletedUser

Guest
to jest bez sensu - stracisz przykładowo pół offa prawie, a bonus działa tylko przez 10h, zwykłe "naciągnięcie", gracze nic na tym nie zyskają:)
 

DeletedUser

Guest
to jest bez sensu - stracisz przykładowo pół offa prawie, a bonus działa tylko przez 10h, zwykłe "naciągnięcie", gracze nic na tym nie zyskają:)

10h , potem wrzucasz na kolejne 10h i tak w kolko...
Jeden bonus moze byc aktywny na te 10h , ale nigdzie nie pisze , ze po tym czasie juz nic nie masz.
W dodatku pisze , ze futra sa w nieskonczonosc. Mozesz zniszczyc jedna wioske , a potem masywnie ja farmic (1 wiking/minuta przelicznik jak dobrze czytam to nic) I nazbierac futer az zniknie.
W dodatku na nowszych swiatach jest mniej tylko ciekawi mnie jedna rzecz.
W niektorych wioskach mam po 400 wikingi w innych 250 , A W JEDNEJ JEST 20 (zeskanowalem 20 razy nie powieksza sie).
Wiec zastanawia mnie czy sie powieksza dopiero po rozbiciu tego wojska i czy jest limit w danych wioskach. Czy jak juz walne tych 20 to potem bedzie w nieskonczonosc rosnac... Coz pozostaje sprawdzic samemu chyba , ze ktos ma juz info to chetnie poslucham.
 

DeletedUser

Guest
uderzyłem raz, rozwaliłem 6k, uderzyłem w tą samą wieś, po 40min i było ich tam już 700... jaki to ma sens??
 

DeletedUser

Guest
robi się ich 100 na 5 min, więc 20 w minute. powiedzcie, jaki to ma sens:)?
 

DeletedUser

Guest
robi się ich 100 na 5 min, więc 20 w minute. powiedzcie, jaki to ma sens:)?

Uderzasz glowna armia > potem lekka z reszty wiosek na minute po > skory nafarmione > be happy.
Tak czy siak zaleznie od swiata widze jest odnawianie. 20 na minute u Ciebie.
Fajnie jakby powstala rozpiska ile na minute na jakim swiecie.
 

DeletedUser

Guest
Uderzasz glowna armia > potem lekka z reszty wiosek na minute po > skory nafarmione > be happy.
Tak czy siak zaleznie od swiata widze jest odnawianie. 20 na minute u Ciebie.
Fajnie jakby powstala rozpiska ile na minute na jakim swiecie.

teraz to wiem :p
farmie ile wlezie.
 

DeletedUser164468

Guest
to jest bez sensu - stracisz przykładowo pół offa prawie, a bonus działa tylko przez 10h, zwykłe "naciągnięcie", gracze nic na tym nie zyskają:)

dokładnie jak ktoś myśli że ich jest mało to się zdziwi jak połowa offa padnie a po zakończeniu kicha ktoś może wiele wsi zabierze
 

DeletedUser18304

Guest
Ja już jeden bonus włączyłem i nie widzę żeby trzeba było więcej futer zebrać : ) W wiosce stało 50 wikingów i nikt nie ubił bo po 4k surki wpadło też ^^
Chodzi mi o to, że ceny na światach się różnią, więc może ilość dni od powstania świata ma znaczenie i cena będzie rosła. Ale nie z godziny na godzinę, ale np. z dnia na dzień.
I wolę wiedzieć: tak czy nie. :p
 

DeletedUser

Guest
A no to tego Ci dzisiaj nie powiem ale szczerze wątpie żeby tak było jak mówisz : P
 

DeletedUser165130

Guest
Podajcie tu swój świat, cene bonusu i ilość punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry