Zgłoszenia do plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser103751
  • Data rozpoczęcia

czy podoba ci się mój pomysł?


  • W sumie głosujących
    222
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może jestem archeologiem, ale ta propozycja jest jedna z niewielu dobrych i nie chcę, żeby zginęła w tłumie. Jestem oczywiście na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Tak, to by było przydatne. Zamiast pisać wiadomości, klikamy tylko i już odpowiedni ludzie wiedzą, że chcemy być w tym plemieniu.
 

DeletedUser115318

Guest
Można Też dac tekst dla zgłaszających sięnp. do 2000 znaków. Tam mogliby napisac cos o sobie.
Jestem na tak
 

DeletedUser115698

Guest
Graficznie naprawdę nieźle to wygląda :D

A co do pomysłu ... To czemu nie zmiana, która dużo by dała ;)

Sam jestem rekrutantem w plemieniu codziennie dostaje około 10 propozycji przyjęcia dziennie czasem nawet nie chce mi się tego wszystkiego czytać :rolleyes: chociaż to mój obowiązek plemienny takie jest życie plemion w TOP10 świata same spamy i namówienia :(

Tak, tak ten pomysł jest fajny i nie trudny do zrealizowania :rolleyes: ale co na to Niemcy by powiedziały, wątpię czy ten pomysł by strasznie lagował serwer :eek:

Szczególnie podoba mi się opcja rekrutacji :rolleyes: wyłączona/włączona :D

Oczywiście jestem na TAK :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oczywiście że TAK.
Choć ja do progu punktowego dałbym te opcje:

-Własny próg punktowy (wpisujemy dowolną ilość, jest ona niezmienna)
-Próg punktowy powyżej/poniżej średniej pkt. plemienia (można wpisać ilość punktów powyżej lub poniżej średniej plemienia [np. plemię ma 2000 pkt. średniej, wpisujemy 100 pkt. na powyżej i wychodzi nam próg: 2100 pkt., a gdy z 2000 podwyższy się do np. 2300, to próg wyniesie: 2400 pkt]).
 

DeletedUser91681

Guest
mi pomysl sie podoba, dodalbym tylko cos w rodzaju podania, ktore ubiegajacy sie o gre w plemieniu musialby napisac do rekrutanta. Wygladalo by to mniej wiecej tak ze w 1 czesci zrobic cos w rodzaju ankiety, gdzie trzeba by bylo odpowiedziec na kilka pytan od rekrutanta, a w czesci drugiej pozostawic miejsce na tekst wlasny gdzie typek moze cos dodac od siebie ;]
 

DeletedUser103751

Guest
to jak bedzie????

ludzie to naprawde urozmaici gre jest tyle głosów za ze pomysł przejdzie bez mrugnięcia wystaczczy jeszcze troche go odświezyc
 

DeletedUser

Guest
to jak bedzie????

ludzie to naprawde urozmaici gre jest tyle głosów za ze pomysł przejdzie bez mrugnięcia wystaczczy jeszcze troche go odświezyc

Aby ktoś z adminów mógł to wysłać do niemiec (choć właściwie to oni raczej nie wysłali nigdy żadnego pomysłu:p) potrzebna jest większa ilość głosów. Aby zdobyć ich bardzo dużo należy pomysł przedstawić na głównej stronie plemion, bo ten dział przegląda max. 300 osób. Dopiero po osiągnięciu min. 1000 pozytywnych głosów, które stanowiłyby min. 75-80% można myśleć o przedstawieniu takiego pomysłu. Ale że Bryfft, ani nikt inny nie umieści takiego ogłoszenia na stronie głównej nie zdobędziesz więcej głosów. I koło się zamyka.
 

DeletedUser116667

Guest
pomysł fajny ale mozę wszystkieg nie rozumiem bo mi parę rzeczy nie pasuje

1 jeżeli tylko tam można by było rekrutować do plemienia (bez tej funkcji rekrutacji co teraz jest) to duzo graczy przyłączałoby się do tego plemienia które jest 1 w rankingu a na początku pierwszymi plemionami są plemiona które mają więcej graczy niż pozostali więc dam przykład. Mamy 3 ludzi 2 noobków którzy założyli plemię i jeden doświadczony gracz który sam plemię założył no i jak myślicie które plemię będzie miało więcej szans na zdobycie członka ??? te 2 noobki bo są wyżej w rankingu plemion bo jest ich 2
2 jak dla mnie to powinni też zrobić ograniczenie ilości członków plemienia np każde plemię moze mieć tylko 60 ludzi to wtedy nie rekrutant by starał się o członków tylko członkowie pisaliby do rekrutanta bo może przecierz miejsc zabraknąć w plemieniu
 

DeletedUser

Guest
1 jeżeli tylko tam można by było rekrutować do plemienia (bez tej funkcji rekrutacji co teraz jest) to duzo graczy przyłączałoby się do tego plemienia które jest 1 w rankingu a na początku pierwszymi plemionami są plemiona które mają więcej graczy niż pozostali więc dam przykład. Mamy 3 ludzi 2 noobków którzy założyli plemię i jeden doświadczony gracz który sam plemię założył no i jak myślicie które plemię będzie miało więcej szans na zdobycie członka ??? te 2 noobki bo są wyżej w rankingu plemion bo jest ich 2

Nie zrozumiałem sensu tego zdania. Co ma szlachcic do wiatraka?:p
 

DeletedUser

Guest
...

ale żeby była też opcja normalnego zapraszania bo na zdjęciu jej nie ma
 

DeletedUser

Guest
Nareszcie jakaś rozsądna, mądra i ciekawa propozycja. Jestem zdecydowanie na TAK! Sam pomysł mnie zaciekawił , a graficznie to już bomba (sam to robiłeś:p?) ...

Pozdrawiam

WJ
KP Team
 
Status
Zamknięty.
Do góry