Zgłoszenia do plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser103751
  • Data rozpoczęcia

czy podoba ci się mój pomysł?


  • W sumie głosujących
    222
Status
Zamknięty.

DeletedUser108329

Guest
Świetny pomysł. To trochę monotonne pisać "mogę do plemienia" potem czekać na odpowiedź a potem jeszcze na zaproszenie...to całkowicie odnowi plemiona. Na TAK
 

DeletedUser

Guest
Pomysł świetny! Fajnie było by gdyby ktoś z administracji się wypowiedział :)
 

DeletedUser93933

Guest
Jestem na tak.

Nie chce mi się codziennie przeglądać rankingu graczy na kontynencie, wchodzić w ich profile i zapraszać do plemienia.

Większość z nich nie przyjmie zaproszenia, czyli tylko straciłem czas na wysyłanie zaproszeń.

Plus masz też za wersję graficzną, co się rzadko zdarza :).
 

DeletedUser103751

Guest
dzięki a co do grafiki jak cos przedstawiać to tak by każdy zrozumiał i zobaczył jak to mam miejwięcej wyglądać
 

DeletedUser

Guest
RERE;

oooooooo taaaaaaaak!!!!

to by ułatwiło rekrutacje:
1:Jak by pisało rekrutacja zamknieta to by nikt niedołączył al musiało by być:
poprawka że tylko administrator lub załozyciel może włączyć lub wyłączyć rekrutacje



w ogóle na taaak i życze powodzenia!!
 

DeletedUser

Guest
Na tak ale tak by zostały stare opcje i dodane nowe czyli by było mozna zapraszac też samemu graczy
 

DeletedUser103751

Guest
oczywiste ze rozsyłanie zaproszeń by zostało

może ktoś z administracji sie wypowie????
 

DeletedUser

Guest
temat umarł?
A szkoda bo pomysł ciekawy i byłoby to bardzo pomocne...
 

DeletedUser

Guest
Pomysł jest dobry, tyle tylko że na późniejszym etapie gry staje się zbędny. Mimo tego że rekrutacja byłaby zamknięta to ci którzy byli by chętni dołączyć do plemienia i tak napisaliby pw do rady. Moim zdaniem pomysł sprawdziłby się tylko w początkowej fazie gry, później nie spełniał by już swojej roli.
 

DeletedUser103751

Guest
oczywiscie ze było by to głównie potrzebne w początkowej fazie gry bo po co rekrutowac jak plemie ma komplet??

ale zawsze to jakas pomoc a w tym przypadku to wielka pomoc
 

DeletedUser

Guest
Wzięło by to 50% pracy z bark rekrutów( i tak muszą zaakceptować/odrzucić zgłoszenie), pomysł pomagający rozwinąć się plemionom zaczętych 1 raz na danym świecie, w początkowych fazach gry.
Jestem na TAK
 

DeletedUser59473

Guest
Na tak. Czemu? Bo zamiast otwierać ton poczty można też wygodniej, w ten właśnie sposób.
 

DeletedUser

Guest
za duże ułatwienie dla moderatorów, przecież o to w tej grze chodzi, że jeżeli ma powstać silne i dobre plemię to trzeba się trochę wysilić.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo ciekawa rzecz. Duże ułatwienie, w końcu to gracz ma się ubiegać o miejsce w plemieniu a nie na odwrót. Myślę że była by ta zmiana kolejnym krokiem do ulepszenia plemion. Popieram w 100%!
 

DeletedUser

Guest
jak gracz chce dojść do plemienia to pisze do rekrutanta lub założyciela o zaproszenie, on mu wysyła a gracz dochodzi i tyle
 

DeletedUser26050

Guest
Bardzo dobry pomysł moim zdaniem. Taką opcje widziąłem w innej grze przeglądarkowej i tam się to sprawdzało. Jak najbardziej na tak ;)
 

DeletedUser103751

Guest
cztajcie dokładnie widze ze jescze pare ludzi mówi coś o zgłaszaniu siedo top5 ale przecierz rekrutacje można zamknąć lub dac taki próg pkt ze zgłosza się ci co czcemy o wszystkim pomyslałem i opisałem w pierwszym poście
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser111961

Guest
Świetny pomysł, tylko...
Tylko to kolejny pomysł na ułatwienie gry a nie jej uatrakcyjnienie.
Na dodatek ułatwienie dla jednej, dwóch osób w plemieniu a i to w początkowej fazie gry.
Generalnie za, ale bym się nie upierał.
 

DeletedUser103751

Guest
niech ktos obudzi ten temat duzo ludzi daje jakies pomysły a te naprawde dobra znikaja w tym tłoku
 
Status
Zamknięty.
Do góry