Zgłoszenia do plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser103751
  • Data rozpoczęcia

czy podoba ci się mój pomysł?


  • W sumie głosujących
    222
Status
Zamknięty.

DeletedUser103751

Guest
a więc tak chodzi o to by ułatwic rekrutacje nowych członków do własnego plemienia plemienia


wpadłem na pomysł by gracze sami zgłaszali sie do plemienia a rekrutant przyjmował by ich lub nie

administracja ustawiała by od ilu pkt i z jakiego kontynentu maja być przyjmowane zgłoszenia plemie mogło by tez wybrać czy chce by inni się do nich zgłaszali (mogło by wyłaczyć lub właczyć ta opcje)


tak by się zgłaszało




a to menu rekrutantów mozna dopracować

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19566

Guest
Wrzuc zdjecie z kmputera na jakas strone (fotosik lub imageshack) nastepnie skopiuj link do samego obrazka i zrob tak [ IMG]link do samego obrazka[/ IMG]
bez przerw w nawiasach. I przestancie juz spamowac :)
 

DeletedUser3200

Guest
Na tak. Sądzę, że można takie coś zrobić. Jeśli jest 4 rekrutantów, to szybciej dostaniemy odpowiedź pisząc do wszystkich, niż tylko 1, a ten pomysł dodatkowo nie będzie zaśmiacał modom skrzynki i będą dochodziły tylko logiczne zgłoszenia.
 

DeletedUser103751

Guest
dobra dodałem grafike prosze komentowac i wypełniac ankiete


dzięki za pomoc z grafiką:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Generalnie na tak a z drugiej strony znowuż na to patrząc to jak ktoś chce się dostać do jakiegoś plemienia to i tak sam się zgłosi więc tak naprawdę mało to zmienia. Rekrutant w plemieniu dalej mógłby rozsyłać zaproszenia czy tylko gracze zgłaszają swoją chęć wstąpienia? Poza tym skrzynka pw i tak by się nie zwolniła bo wiele plemion wymaga napisania podania z prośbą o przyjęcie. Zmiany są małe ale moim zdaniem można by to było wprowadzić, może by się ten sposób sprawdził.

EDIT// Po zobaczeniu grafik jestem zdecydowanie na tak.
 

DeletedUser103751

Guest
to ułatwi i przyspieszy gre kazdy rekrtant narzeka na to ze ma cięzko a tu ludzie sami bedą się zgłaszać plemie moż e wkazdej chwili wyłąchyc rekrutacje i ludzie sie nie zgłaszaja a rekrutant czyta kto sie zgłosił i z jakiego kontynetu oraz ile ma pkt no i ocenia a najeprze jest to ze tylko ci co spełniaj wymogi plemienia moga sie zgłaszać


wątek taż prosze oceniać
 

DeletedUser92643

Guest
Głos na Tak.Ułatwiło by to rozrost* plemienia.

*szybsze przyjmowanie członków
 

DeletedUser

Guest
każde szanujące się plemię nie przyjmuję ludzi pod względem pkt. taki pomysł właśnie to wprowadza nie wiadomo jak ktoś gra patrząc na ilość pkt. Rekruty i tak będą mieli pełną skrzynkę wiadomości to nic nie zmieni.
Jestem zdecydowanie na NIE
 

DeletedUser22394

Guest
Jestem na tak. Ułatwiłoby to rekrutowanie członków.
 

DeletedUser

Guest
w tej grze nie liczą się tylko punkty ;)

a rekrutant mieliby robotę w usuwaniu tych zaproszeń, a one by nadal nachodziły i nachodziły...

no chyba ze można by zablokować aby drugi raz ten sam gracz nie może się zgłosić :D

sama nie wiem...
 

DeletedUser

Guest
Jestem na Nie, kazdy zgłaszał by się do plemion TOP5 i miałyby one za dużo pracy.
 

DeletedUser103751

Guest
to ja wytłumacze jeszcze raz bo nie wszyscy załapali


Jestem na Nie, kazdy zgłaszał by się do plemion TOP5 i miałyby one za dużo pracy.

plemie TOP5 nie miało by dużo prace tak siln eplemiona rczej juz nie rekrutują a na grafice jest pokazana opcja "otworzenia" i "zamknięcia" rekrutacji więc mogą zamknąć ją i już nie można sie zgłaszać ostatecznie moga też wybrać jakie zgłoszenia chca widziec tzn od ilu pkt i z jakiego kontynętu wię jesli plemie ustali ze chce ludzi od 50.000 pkt to ktoś kto ma 39.000 nie może się zgłosic





każde szanujące się plemię nie przyjmuję ludzi pod względem pkt. taki pomysł właśnie to wprowadza nie wiadomo jak ktoś gra patrząc na ilość pkt. Rekruty i tak będą mieli pełną skrzynkę wiadomości to nic nie zmieni.
Jestem zdecydowanie na NIE

no fakt ale można by dodać do tego zgłoszenia małą "ankiete" w której pisało by się od kiedy się gra i jakie ma się doświadczenia taki list polecający lecz nie jest to konieczne
jak rekrutant wysyła zapro do ludzi to nioe pisze do niego by dowiedziec się jakie ma doświadczenie tylko patrzyna pkt a potem jako gosciu się nie sprawdza to on go wywala


lecimy dalej


rekrutant mieliby robotę w usuwaniu tych zaproszeń, a one by nadal nachodziły i nachodziły...

pokazane jest ze rekrutacje można zamknąc i by ułatwić sprawe można dodać kwadraciki po lewo do zaznaczania i wtedy mozna by było zaznaczyć pare osób (tak jak przy raportach czy wiadomościach) i przyjąc na raz kilka ludy lub odrzucić ich zgłoszenia

dobra jak jeszcze czegos nie kumacie to piszcie tu wszystko wyjaśnie:D:D
 

DeletedUser

Guest
1.no fakt ale można by dodać do tego zgłoszenia małą "ankiete" w której pisało by się od kiedy się gra i jakie ma się doświadczenia taki list polecający lecz nie jest to konieczne
2.jak rekrutant wysyła zapro do ludzi to nioe pisze do niego by dowiedziec się jakie ma doświadczenie tylko patrzyna pkt a potem jako gosciu się nie sprawdza to on go wywala
1. Równie dobrze można napisać "ankietę" na PW do rekruta
2. tylko masówki tak robią...
... twój pomysł pomoże tylko szybciej rozwinąć się masówką, tak ja pisałem wyżej, jestem na NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Strasznie głupi pomysł, ogranicza się wszystko do ankiet, rekrutant to fucha tak naprawde nieistniejąca, może na początku gry ale tylko na początku więc mało potrzebna.
Kolego na każdy argument dodajesz opcje od funkcji po ankiety, a za chwile może podanie i zyciorys a dla kobiet zdjęcie ?
 

DeletedUser

Guest
Nie jest to głupi pomysł plemie szybko zaczoło by sie rozrastać .Jestem na tak Ułatwiłoby to rekrutowanie członków.:D
 

Maximus68

Chłop
Wynik reakcji
0
Jestem na tak
Faktycznie ułatwiło by to przy procesie rekrutacji (z jedną uwagą aby można było taką rekrutację otworzyć np na jednym K bądź zamknąć na jednym K)
 

DeletedUser

Guest
Nie za bardzo dobry pomysł,lepiej jakby gracze sami się zgłaszali na pw do rekrut anta,wtedy można wyciągnąć odlep kę jego doświadczenie i jakiś iloraz inteligencji.Uznajmy że kogoś przyjmuje a ten mi potem pisze:

on:Siema
Ja:Siema
On:znudziła ci się gra,dasz mi twoje konto,dasz mi punkty premium,wyczyszcziś mi wioske itd...
a teraz,jakby by było 50 takich agentów?
 

DeletedUser71953

Guest
zdecydowany sprzeciw ..?
kto przyjmuje członków bez jakiegoś podania ..?
chyba że przy ,,zgłaszaniu,, była by opcja zostawienia podania
wtedy ten pomysł mógłby przejść
 

DeletedUser

Guest
Ale co niektórzy są dziecinni :D

- pomysł jest bardzo dobry, może wymaga jedynie dopracowania i dodania opcji, które będą dostępne tylko dla posiadaczy KP

- dla tych co się to nie bedzie podobać można wprowadzić opcję: "Wyłącz zgłaszanie się do plemienia" i niech prowadzą rekrutację po swojemu

- komuś się nie podoba rekrutacja uzależniona od progu punktowego? A jaki dać warunek do przyjęcia? Przecież nikt rozsądny nie poda stanu wojsk a to byłby najlepszy argument za przyjęciem lub nie. Próg punktowy może zawsze stanowić jakiś ogranicznik przed natłokiem początkujących pchających się do silniejszych plemion.

- ktoś pisał o podaniu... a co by w nim miałobyć znaczącego? Cokolwiek by tam nie było to kandydat i tak wpisze co zechce, a nie wolelibyście konkretnych faktów, np gdzie jesazcze gra, jakie wyniki osiągnął, plemiona w których był - jednak to wszystko można wymyślić. No chyba że podanie to ma być tylko kolejna forma bajeru nic nie znaczącego...


PS. Zdecydowanie na TAK
 

DeletedUser103751

Guest
Jestem na tak
Faktycznie ułatwiło by to przy procesie rekrutacji (z jedną uwagą aby można było taką rekrutację otworzyć np na jednym K bądź zamknąć na jednym K)

jest pokazane ze można by wybierać kontynęty
wpisywało by sie na jakich ma być rekrutacja i gotowe (wszystko jest pokazane no obrazku)


chyba że przy ,,zgłaszaniu,, była by opcja zostawienia podania
wtedy ten pomysł mógłby przejść

taka opcja mogła by być po kliknieciu "Zgłos się do plemienia" czy jakoś tam pojawiała by się ankieta w której gracz zgłaszający wpisywał by dlaczego to właś nie on ma dostać zapro itp.

plemie mogło by też ustalic czy ma pojawiać się to podanie czy nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry