*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Dyskusja w 'Świat 100' rozpoczęta przez użytkownika kmic, 22. Gru 2015.

Poleć tę stronę

?

Flagi?

Ankieta zakończona dnia 25. Gru 2015.
  1. TAK

50,9%
  2. NIE

49,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jaakto

Jaakto Pikinier

Docenione treści:
    0
    Kilka dni temu pierwszy raz spotkałem się z flagami.. i jakoś nie przekonują mnie. Głosowałem na nie.

2. takisobie 1

takisobie 1 Pikinier

Docenione treści:
    25
    jest taka druga. Przedmioty Rycerza

I podobnie jak flagi wprowadza pewien element losowy. ktoś dostanie Ogień, ktoś lunetę ...
    ktoś inny wyladuje obok koczowniczych a ktos inny do najblizszej barby bedzie miał 5h.
    ktoś ma wiecej czasu, ktos mniej, ktoś pracuje w nocy a inny w ogóle nie pracuje.

Jak Wy sobie wyobrazacie zrobić warunki "sprawiedliwe" dla wszystkich ?
    A per saldo one nie mają wiekszego znaczenia w pewnej perspektywie. miesiąca. roku
    To jest istotne tylko dla tych którzy bedą zamulać fo, ze już mają 1 pikę itd w pierwszych dniach gry.

Wiecej luzu, mniej marudzenia ludkowie

3. habebis inimicum tuum

habebis inimicum tuum Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    504
    Zasady flag są proste, więc nie wyskakujcie z tym kasowaniem ich dla "sprawiedliwości"

A po drugie to flagi to rzecz mało ważna. Przepchnęli w ankiecie nieograniczone farmienie, to najważniejsze, do reszty idzie się przyzwyczaić. Jeśli nie potraficie, to jesteście po prostu zbyt słabi.

PS: Głosowałem na NIE, bo osobiście uważam, że nie są one potrzebne.

4. Kermitto vel Puszek

Kermitto vel Puszek Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    53
    Powtarzam, ja zagram w kazdych ustawieniach.
    Skończcie już te płacze i udawanie. Każdy głosuje tak, żeby mieć przewagę. Już Was misiek wypunktował, jeśli stare ustawienia to paczki, nieograniczona farma, technologie na poziomy, ale tutaj jednak ma byc po nowemu i wyłania się jasny obraz Waszej intencji. Macie jaja to zagracie w każdych ustawieniach, a jak nie to trudno, spadajcie na s107 czy jaki tam podpasuje

5. Flagi to bezsens. Z nimi na tym jubileuszowym świecie będzie więcej barb niż graczy.

6. Kermitto vel Puszek

Kermitto vel Puszek Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    53
    Jakos dziwnym trafem kilkatrotnie wiecej graczy jest na swiatach z flagami niz bez nich. Stad wniosek, ze jesli chcemy duzo graczy to flagi i nowe funkcje premium powinny byc aktywne, prawda?

7. r0b0cop

r0b0cop Guest

Jestem za tym żeby flag nie było;-)

8. takisobie 1

takisobie 1 Pikinier

Docenione treści:
    25
    A tym lepszym graczom zabrońmy farmić !

Albo, zeby mogli się logować raz dziennie na nie dłuzej niż 5 minut. W ramach wyrównywania szans oczuwiscie :)

9. niezwykłe.

niezwykłe. Zwiadowca

Docenione treści:
    26
    I tu się mylisz bo na świat 100 chce wrócić masa osób ze światów starej daty. I skąd oni mają mieć flagi i darmowe pp jak grali np. na swiecie 5?
    Ty piszesz, że Ci to obojętne a wszędzie starasz się pokazać, że jednak flagi i handel pp przyciągnie najwięcej osób. Ale równocześnie tyle samo odciagnie od tego swiata.

A jest więcej może dlatego, że wszystkie światy z flagami są z farmieniem i to przyciąga graczy a nie jakieś flagi?

10. adamspl4

adamspl4 Chłop

Docenione treści:
    0
    Świat bez flag traci sens...

11. WszstkieDziuryBioreZGóry

WszstkieDziuryBioreZGóry Miecznik

Docenione treści:
    62
    Nie róbcie cyrku z jubileuszowego serwera. Macie flagi to spoko grajcie sobie na nich ale na s102,104 itd. Nie obniżajcie rangi takiemu wydarzeniu jak setny serwer.

Pisze to jako obserwator bo na s100 nie startuje wiec nie można mi zarzucić ze chce mieć ustawienia pod siebie.

12. Barti Mistrzunio

Barti Mistrzunio Chłop

Docenione treści:
    0
    Flagi za bardzo faworyzują, sam mam ich troche, ale nie na tyle by konkurować z najlepszymi. Bez flag będzie najlepiej.

13. lord hienas

lord hienas Lekki Kawalerzysta

Docenione treści:
    66
    Gratki, ankieta powinna się zakończyć wcześniej, ankieta o długość nocy założona godzinę później a już się wczoraj wieczorem jakoś skończyła. Wczoraj w prawidłowym zakończeniu było +6 głosów na nie, teraz jest kilka na + i sie zakończy. Brawo :))

14. habebis inimicum tuum

habebis inimicum tuum Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    504
    Przecież ankiety mają z góry założoną długość.

15. balchutowo

balchutowo Chłop

Docenione treści:
    0
    Sam mam mało flag, ale dałem na tak ponieważ na pierwsze 20 wiosek starczy a potem to już jest masa ważniejszych rzeczy na świecie niż to, że ktoś tam będzie miał jakąś flagę czy nie

Last edited by a moderator: 26. Gru 2015
  16. Kamil B

Kamil B Guest

Flagi zdecydowanie tak. Flagi nejlepiej sie nabija podukujac grube bardzo zaawansowanej fazie gry. Na flagi kazdy sobie zapracowal. co mnie obchodzi ze nie grales dawno, skoro wybierasz sie na 100s to znaczy ze musisz byc dobry wiec albo nadrobisz albo zostaniesz zjechany.

17. xUnc

xUnc Łucznik na koniu

Docenione treści:
    2
    Tak 578:557 Nie
    Kmic głosował na nie. :>

Zobaczymy, czy są równi i równiejsi gracze i głosujący, bo nie wyobrażam sobie aby flagi stanowiły jakiekolwiek "wąskie gardło".

inb4 Nie będzie nowych funkcji premium, jak było zaznaczone w ustawieniach, więc flag też nie powinno być (argument o spójności), a ankieta była dla jaj.

18. xeo.

xeo. Miecznik

Docenione treści:
    0
    Jestem na nieeee.

19. re25

re25 Chłop

Docenione treści:
    0
    widzę że flagi zostały przepchnięte, cóż., mam nadzieje że support zablokuje możliowści korzystania z nich z poprzednich światów oraz oczywiscie zablokuje ich kupno za punkty premium, w przeciwnym razie tworzenie tego świata wgl mija się z celem :)

20. xeo.

xeo. Miecznik

Docenione treści:
    0
    Dla mnie tez swiat bedzie zbyt dziwny ;)

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.