*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Flagi?


  • W sumie głosujących
    1.135
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser178693

Guest
Eee... specjalnie dla Ciebie policzyłem ile mam flag. Dokładnie 449 wszystkich flag. Z czego zdecydowana większość to flagi drugiego poziomu (nie lubię szarych). I to w sumie tyle w temacie co do mnie :) Nie będę kolejny raz powtarzał się dlaczego jestem za flagami :)

Mój post nie był kierowany tylko i wyłącznie w Ciebie, a we wszystkich którzy te flagi posiadają w ilości kilku tysięcy.
Jak mówię - mi flagi nie przeszkadzają. Niech sobie będą - szczerze, nie mam nic przeciwko.
Ale tak jak mówiłem. Niech każdy ma ich po 0 na start świata, bądź niech każdy dostanie ich po kilka tysięcy. Niech nie będzie równych i równiejszych.
 

DeletedUser164037

Guest
Ilu jest graczy, którzy mają tyle PP, żeby walnąć stajnię pierwszego dnia? 10-20?
Zdecydowanie więcej jest graczy, którzy odsadzają stawkę ze względu na poświęcany czas i skilla.
Jeśli odwołujesz się do giełdy premium to przez pierwsze 2 tygodnie są na niej jedynie drzazgi.
Doświadczenia pokazują, że i tak czas wygrywa z pieniędzmi, więc gdybyśmy chcieli pełnej równości to bonusy z premium powinny być zdecydowanie podniesione, inaczej walka wciąż jest nierówna na korzyść osób z czasem.
Innymi słowy, i tak wygracie siedząc swoje 14h dziennie, ale i tak nie chcecie dać szansy osobom, które utrzymają Waszą grę, pogrania jakiś czas na podobnym do Waszego poziomie. To dziecinne:) A sorry, większość tutaj ma naście lat, no tak:p

Na postawienie stajni za PP stać nie kilkanaście tylko kilkaset albo i więcej osób (nie zapominajmy, że teraz jest ten limit 20pp-1000 surek). Problem stanowi właśnie zasobność rynku.
Nie dostrzegasz niestety podstawowej wady. Administracja nigdy nie była zbyt bystra z wyłapywaniem tego, ale znam takiego jegomościa (przy użyciu plemienia swoich 20 kotów), który na pustej giełdzie w 10 godzin stawia stajnię. Jak? Bardzo prosto, ale niestety nie będę rozpowszechniał bezczelności pewnego pana... bo się więcej takich zrobi. Jednym słowem - pusta giełda na starcie to ukłon w stronę haxów. A TEGO DO JASNEJ ANIELKI CHYBA CHCEMY UNIKNĄĆ ?!
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.113
Są ludzie, którzy przez ponad rok zbierali i pracowali na to by te flagi mieć. Sądzę, że skoro sobie zapracowali na tego "buffa" to nie powinno im się go odmawiać. To, że ktoś nie ma to nie jest żaden argument. Mógł się przygotować i założyć, że s100 będzie światem z flagami. A skoro był na tyle leniwy by o tego nie zrobić... Sorry. Niech teraz cierpi :)
 

DeletedUser164037

Guest
Są ludzie, którzy przez ponad rok zbierali i pracowali na to by te flagi mieć. Sądzę, że skoro sobie zapracowali na tego "buffa" to nie powinno im się go odmawiać. To, że ktoś nie ma to nie jest żaden argument. Mógł się przygotować i założyć, że s100 będzie światem z flagami. A skoro był na tyle leniwy by o tego nie zrobić... Sorry. Niech teraz cierpi :)

Czyli za pp funkcjami tez jestes?
 

DeletedUser186140

Guest
No ludzie proszę Was bez flag grajmy z równymi szansami...

--------------------------------------------------------------

po za tym pyt do Administracji, skoro nie ma nowych funkcji premium to jak mogą być flagi? chyba, że wprowadzicie flagi tak aby nie przeszły z poprzednich światów i aby nie dało się ich za pp kupić wtedy ok.
 

Deleted User - 699765184

Guest
Nie no bez jaj, wielu graczy (np. ja) wraca sobie po długiej przerwie do gry specjalnie na ten swiat. Czemu maja na starcie być osłabieni względem tych młodszych? Rywalizacja powinna być sprawiedliwa, a nie - ten kto gral w ciągu 2-3 ostatnich lat ma lepszy start niż starzy wyjadacze... Za naszych czasów nie można było sobie zarabiać flag na następne swiaty, a nolifismy w tej grze ostro.
 

DeletedUser171876

Guest
Flagi są p2w nie dajcie się zwieść, chcecie żeby kilku typów miało na start chore bonusy
 

DeletedUser40095

Guest
Przede wszystkim chcę aby hałastra, która sobie kilka topek wbiła i szaleje na szybkich dostała po tyłku i może miała odrobinę pokory. Zachowują się jakby wszystko im się należało. Liczę właśnie, że S100 będzie takim światem.

Życzenia mamy za sobą. Ktoś wspomniał, że flaga daje taki bonus co permanentne dodatkowe surowce. Nieprawda. W dowodzie było wiele założeń, które stwarzały idealną sytuację osobie z flagami. Tymczasem równie dobrze można powiedzieć, że osoba w lepszej okolicy może odskoczyć. Guzik prawda.

Nie wiem jaki macie Wy cel. Jednak wiem jaki ja mam. Dla mnie liczy się sukces mojego plemienia, a więc grupy kilkudziesięciu osób. Część z nich flagi będzie miała, część nie. Jednak to jest grupa. Mi na topce świata nie zależy... Mimo, że nie uważam się za jakiegoś dobrego gracza, to twierdzę, że spokojnie bez flag, bez bonusów mogę konkurować z wyskillowanym graczem z flagami i bonusami.
 

DeletedUser

Guest
Są ludzie, którzy przez ponad rok zbierali i pracowali na to by te flagi mieć. Sądzę, że skoro sobie zapracowali na tego "buffa" to nie powinno im się go odmawiać. To, że ktoś nie ma to nie jest żaden argument. Mógł się przygotować i założyć, że s100 będzie światem z flagami. A skoro był na tyle leniwy by o tego nie zrobić... Sorry. Niech teraz cierpi :)

Dokładnie. Dobre plemiona z pewnością są przygotowane na każdą ewentualność. Plemiona słabiej przygotowane liczą teraz na szczęście i wypłakanie czegoś w ankiecie.
 

DeletedUser140914

Guest
Dokładnie. Dobre plemiona z pewnością są przygotowane na każdą ewentualność. Plemiona słabiej przygotowane liczą teraz na szczęście i wypłakanie czegoś w ankiecie.

wiesz na początku podobały mi się Twoje wypowiedzi, teraz widzę że gadasz po prostu bez sensu...
otóż znam plemiona które chcą tam wystartować, i są to bardzo dobre plemiona, i nie chodzi o przygotowanie, po prostu gracze nie lubią pewnych ustawień
 

DeletedUser

Guest
wiesz na początku podobały mi się Twoje wypowiedzi, teraz widzę że gadasz po prostu bez sensu...
otóż znam plemiona które chcą tam wystartować, i są to bardzo dobre plemiona, i nie chodzi o przygotowanie, po prostu gracze nie lubią pewnych ustawień

Ja natomiast widzę, że Wam nie chodzi o żadną sprawiedliwość tylko o ustawienia jak najbardziej pod siebie;)
Ja mam gotowy scenariusz pod każde ustawienia, zbierałem również flagi i PP, bo dopuszczałem do siebie myśl, że możliwe są ustawienia, w których może to być potrzebne. Wy uchodzicie za takich zawodowców i teraz nie wiem, jesteście zaskoczeni? Powiecie, że jak coś Wam nie pasuje w ustawieniach to nie gracie, a skoro nie gracie to jest słaby poziom? Chyba pora na snickersa;)
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.113
wiesz na początku podobały mi się Twoje wypowiedzi, teraz widzę że gadasz po prostu bez sensu...
otóż znam plemiona które chcą tam wystartować, i są to bardzo dobre plemiona, i nie chodzi o przygotowanie, po prostu gracze nie lubią pewnych ustawień

No to jak nie podobają im się pewne ustawienia, które będą na s100 to zawsze można wystartować na s101 lub poczekać na s101...

Jak ktoś dbał o powiększenie swojego asortymentu flag to czemu ma z nich rezygnować? Pomijam już te chore propozycje by wszystkim je wyzerowac i od nowa zbierać na s100. Świat jak świat. Flagi były i są na s88 również. Czemu więc i tam nie były "wyzerowane"?
Ktoś się przygotował, ktoś zbierał, ktoś na nie zapracowal no to ma i będzie ciut do przodu. Należy mu się.

--------------------------------------------------------------

Jeśli jubileuszowy świat będzie z flagami to bardzo dużo osób na nim nie zagra, ja też.

Jeśli będzie bez flag to również część osób zrezygnuje. To działa w dwie strony
 

DeletedUser164037

Guest
Dokładnie. Dobre plemiona z pewnością są przygotowane na każdą ewentualność. Plemiona słabiej przygotowane liczą teraz na szczęście i wypłakanie czegoś w ankiecie.

Jednego nie rozumiecie. Flagi to pp, pp to flagi. Od roku zbierane flagi? - ok, pp tez kazdy co swiat z farmieniem w miesiac na nim spedzony powinien miec zarobione 6k pp. Swiaty co 2-3mies, no to wszyscy w "przygotowanym" plemieniu powinni miec 30k pp uzbierane, ta?

Poza tym, ma nie byc funkcji PP, czyli bez mozliwosci kupienia flag, ta?
Policzcie sobie co daja flagi i jak je wykorzystywac. Skalkulujcie jak wygladaja przewagi z szarych, ktore bedzie mial np. powracajacy veteran do czarnych. Ja np mowie, ze pewna glupia flaga powoduje ze przez pierwsze 3-4 dni sfarmi sie dzieki niej 40% wiecej surek... A potem od stajni - bedzie sie robić po 20% lk wiecej. Nie zamierzam ponownie tlumaczyc jak dzieki flagom sie odjezdza.

Dla mnie to wyglada tak, ze wroca starzy wyjadacze zza czasow 2x-4x i po prostu jaj nie macie, aby stanac z nimi w szaranki bez bonusikow i pierdólek. Tak samo na swiatach bez farmy ten glupi bonusik do drewna, ktory jedni dostana, a drudzy nie. Wg mnie nie fair jak na jubileuszowy swiat bez morali zwiastujacy twarda walke.

PS mam i zadowalajace flagi na powiedzmy pierwsze 100 wioch i PP zeby pocisnac jak noob na bonusach w kilka dni do palacu... , takze moja wypowiedz nie jest placzem biedaka bez pp z szarymi flagami o_O Po prostu podejrzewam, ze wroca starzy wyjadacze i chce zobaczyc jak beda sobie radzic na nowych swiatach, nie muszac sie borykac i wkurzac na jakis brak flag czy nowe funkcje PP.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser140914

Guest
Ja natomiast widzę, że Wam nie chodzi o żadną sprawiedliwość tylko o ustawienia jak najbardziej pod siebie;)
Ja mam gotowy scenariusz pod każde ustawienia, zbierałem również flagi i PP, bo dopuszczałem do siebie myśl, że możliwe są ustawienia, w których może to być potrzebne. Wy uchodzicie za takich zawodowców i teraz nie wiem, jesteście zaskoczeni? Powiecie, że jak coś Wam nie pasuje w ustawieniach to nie gracie, a skoro nie gracie to jest słaby poziom? Chyba pora na snickersa;)

no już mi nie wciskaj kitu, że grałeś od 2 lat na światach z flagami i zbierałeś je akurat na s100... grałeś na takich bo takie ustawienia Ci odpowiadały.. a że teraz masz ich dużo to je chcesz, i kto tu gada pod siebie ???

No to jak nie podobają im się pewne ustawienia, które będą na s100 to zawsze można wystartować na s101 lub poczekać na s101...

Jak ktoś dbał o powiększenie swojego asortymentu flag to czemu ma z nich rezygnować? Pomijam już te chore propozycje by wszystkim je wyzerowac i od nowa zbierać na s100. Świat jak świat. Flagi były i są na s88 również. Czemu więc i tam nie były "wyzerowane"?
Ktoś się przygotował, ktoś zbierał, ktoś na nie zapracowal no to ma i będzie ciut do przodu. Należy mu się.

Jeśli będzie bez flag to również część osób zrezygnuje. To działa w dwie strony

no to może niech będą sobie flagi na s101...
powtarzam grałeś na świecie x a ja na y, dlaczego teraz mam mieć przez to w plecy bo Ty na x sobie nazbierałeś flagi...
one wcale nie wyrównają żadnego poziomu, a jeśli uważacie że dzięki nim rozgrywka jest ciekawsza to zagrajmy z nimi i każdy niech ma zero, nie widzę problemu

właśnie to Wy patrzycie tylko na siebie, mi chodzi o graczy którzy powracają po długiej przerwie i chcą zagrać na jubileuszowym, on ma przyciągnąć ludzi a nie ich odstraszyć

a to czy wystartujemy okaże się gdy będą już znane wszystkie parametry, i nie nie dlatego że sie boimy, po prostu niektóre parametry np. nieograniczone famienie wymagają poświęcenia więcej czasu, a nie każdy go ma...
niektórzy chodzą do pracy po 9 godzin!!

ja chcę po prostu by jak najwięcej straych graczy i ekip wbiło na taki świat, bo to stworzy odpowiedni klimat jak za dawnych czasów
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.113
no to może niech będą sobie flagi na s101...
powtarzam grałeś na świecie x a ja na y, dlaczego teraz mam mieć przez to w plecy bo Ty na x sobie nazbierałeś flagi...
one wcale nie wyrównają żadnego poziomu, a jeśli uważacie że dzięki nim rozgrywka jest ciekawsza to zagrajmy z nimi i każdy niech ma zero, nie widzę problemu

No to inaczej. Skoro ja zbierałem flagi z myślą na s100 to dlaczego moje zbieractwo ma iść na marne? Pytanie tego samego szczebla.
Są ludzie co grali na światach bez flag a na te z flagami wbijać właśnie tylko po flagi. Sam znam takie osoby
 
Status
Zamknięty.
Do góry