*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Flagi?


  • W sumie głosujących
    1.135
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser191459

Guest
Kilka dni temu pierwszy raz spotkałem się z flagami.. i jakoś nie przekonują mnie. Głosowałem na nie.
 

DeletedUser49796

Guest
50% vs 50%
Drugiej tak wyrównanej ankiety nie będzie. Miał być świat dla wszystkich to powinien być bez flag.
Props dla Virusa

jest taka druga. Przedmioty Rycerza

I podobnie jak flagi wprowadza pewien element losowy. ktoś dostanie Ogień, ktoś lunetę ...
ktoś inny wyladuje obok koczowniczych a ktos inny do najblizszej barby bedzie miał 5h.
ktoś ma wiecej czasu, ktos mniej, ktoś pracuje w nocy a inny w ogóle nie pracuje.

Jak Wy sobie wyobrazacie zrobić warunki "sprawiedliwe" dla wszystkich ?
A per saldo one nie mają wiekszego znaczenia w pewnej perspektywie. miesiąca. roku
To jest istotne tylko dla tych którzy bedą zamulać fo, ze już mają 1 pikę itd w pierwszych dniach gry.

Wiecej luzu, mniej marudzenia ludkowie
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.645
Zasady flag są proste, więc nie wyskakujcie z tym kasowaniem ich dla "sprawiedliwości"

A po drugie to flagi to rzecz mało ważna. Przepchnęli w ankiecie nieograniczone farmienie, to najważniejsze, do reszty idzie się przyzwyczaić. Jeśli nie potraficie, to jesteście po prostu zbyt słabi.

PS: Głosowałem na NIE, bo osobiście uważam, że nie są one potrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Powtarzam, ja zagram w kazdych ustawieniach.
Skończcie już te płacze i udawanie. Każdy głosuje tak, żeby mieć przewagę. Już Was misiek wypunktował, jeśli stare ustawienia to paczki, nieograniczona farma, technologie na poziomy, ale tutaj jednak ma byc po nowemu i wyłania się jasny obraz Waszej intencji. Macie jaja to zagracie w każdych ustawieniach, a jak nie to trudno, spadajcie na s107 czy jaki tam podpasuje
 

DeletedUser

Guest
Flagi to bezsens. Z nimi na tym jubileuszowym świecie będzie więcej barb niż graczy.
 

DeletedUser49796

Guest
nie, 0 promocji dla skoczków, co skaczą po swiatach i nazbierali sobie flag, sam mam kilka ale na nie, wyrównujemy szanse miedzy tymi co skaczą po światach a tymi co nie grali jakiś czas;)

A tym lepszym graczom zabrońmy farmić !

Albo, zeby mogli się logować raz dziennie na nie dłuzej niż 5 minut. W ramach wyrównywania szans oczuwiscie :)
 

DeletedUser181932

Guest
Jakos dziwnym trafem kilkatrotnie wiecej graczy jest na swiatach z flagami niz bez nich. Stad wniosek, ze jesli chcemy duzo graczy to flagi i nowe funkcje premium powinny byc aktywne, prawda?

I tu się mylisz bo na świat 100 chce wrócić masa osób ze światów starej daty. I skąd oni mają mieć flagi i darmowe pp jak grali np. na swiecie 5?
Ty piszesz, że Ci to obojętne a wszędzie starasz się pokazać, że jednak flagi i handel pp przyciągnie najwięcej osób. Ale równocześnie tyle samo odciagnie od tego swiata.

A jest więcej może dlatego, że wszystkie światy z flagami są z farmieniem i to przyciąga graczy a nie jakieś flagi?
 

DeletedUser161255

Guest
Nie róbcie cyrku z jubileuszowego serwera. Macie flagi to spoko grajcie sobie na nich ale na s102,104 itd. Nie obniżajcie rangi takiemu wydarzeniu jak setny serwer.

Pisze to jako obserwator bo na s100 nie startuje wiec nie można mi zarzucić ze chce mieć ustawienia pod siebie.
 

DeletedUser140910

Guest
Flagi za bardzo faworyzują, sam mam ich troche, ale nie na tyle by konkurować z najlepszymi. Bez flag będzie najlepiej.
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Gratki, ankieta powinna się zakończyć wcześniej, ankieta o długość nocy założona godzinę później a już się wczoraj wieczorem jakoś skończyła. Wczoraj w prawidłowym zakończeniu było +6 głosów na nie, teraz jest kilka na + i sie zakończy. Brawo :))
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.645
Gratki, ankieta powinna się zakończyć wcześniej, ankieta o długość nocy założona godzinę później a już się wczoraj wieczorem jakoś skończyła. Wczoraj w prawidłowym zakończeniu było +6 głosów na nie, teraz jest kilka na + i sie zakończy. Brawo :))

Przecież ankiety mają z góry założoną długość.
 

DeletedUser182847

Guest
Sam mam mało flag, ale dałem na tak ponieważ na pierwsze 20 wiosek starczy a potem to już jest masa ważniejszych rzeczy na świecie niż to, że ktoś tam będzie miał jakąś flagę czy nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Flagi zdecydowanie tak. Flagi nejlepiej sie nabija podukujac grube bardzo zaawansowanej fazie gry. Na flagi kazdy sobie zapracowal. co mnie obchodzi ze nie grales dawno, skoro wybierasz sie na 100s to znaczy ze musisz byc dobry wiec albo nadrobisz albo zostaniesz zjechany.
 

DeletedUser18304

Guest
Tak 578:557 Nie
lL40GXC.png
Kmic głosował na nie. :>

Zobaczymy, czy są równi i równiejsi gracze i głosujący, bo nie wyobrażam sobie aby flagi stanowiły jakiekolwiek "wąskie gardło".

inb4 Nie będzie nowych funkcji premium, jak było zaznaczone w ustawieniach, więc flag też nie powinno być (argument o spójności), a ankieta była dla jaj.
 

DeletedUser167244

Guest
widzę że flagi zostały przepchnięte, cóż., mam nadzieje że support zablokuje możliowści korzystania z nich z poprzednich światów oraz oczywiscie zablokuje ich kupno za punkty premium, w przeciwnym razie tworzenie tego świata wgl mija się z celem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry