*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A JA PROPONUJĘ ZAMIAST ZWYKŁEJ MAPKI LASY,ŁĄKI ZROBIĆ TAK JAK KIEDYŚ TO BYŁO NA SPECJALU KILKA LAT TEMU.CZYLI MAPA Z WODY A ZAMIAST WIOSEK SĄ WYSEPKI : TA GRAFIKA PRZYPOMNIAŁA BY LUDZIOM STARE CZASY SPRZED LAT ;P
 

DeletedUser183387

Guest
Patrząc na to, jak wielu ludzi przygotowywało się na farmienie na s100, to będzie cios poniżej pasa. Jakoś nie rajcuje mnie świat na którym co drugi cwaniak stworzy sobie pierdyliard multikont (zakład, że tak będzie? ;]), a wszystko będzie zależeć od tego ile sobie wygadasz darm.

Jak będzie bez farmy, to sobie poczekamy na coś ciekawszego :]

Mam pytanie - Będzie jak zawsze: jeden bez farmienia, jeden z? Czy nieparzysty świat i tak będzie bez farmy?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
no to pozamiatane:D przy takiej wyrownanej ankiecie na pewno bedzie nieograniczony farming i super:) to ma byc swiat dla prosów a nie leni:p
predkosc 1 na swiecie bez farmienia to dwa miesiace prawie do przejmowania by bylo trzeba czekac^^
jak sie mnie ludzie pytali to kazdemu mowilem ze bedzie swiat z farmieniem i bez funkcji premium i mowilem ze napewno wystartuje tylko jeden świat a nie tak jak ostatnio ciągle dwa bo 100 jest wyjatkowy:D zobaczymy czy bede miał racje:D
 

DeletedUser21202

Guest
Nieograniczone i żadnych monet, tylko paczki, plus technologia 3 stopniowa, niczym s1:) świat w którym chciałoby się grać:)
 

DeletedUser191040

Guest
Farmienie jest dla ludzi którzy siedzą non stop a może trochę pomyślmy o tych co nie mają czasu farmic
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Aż się zdziwiłem jak dużo osób dało na "brak farmienia" wszystko wskazuje na to, że ta opcja wygra... Przecież farmienie to fundament tej gry. Wysyłasz wojsko, grabisz itd. a tutaj nagle ludzie chcą porzucić tą opcję.
 

DeletedUser181814

Guest
Farmienie przegrywa głosować bo serwy bez farmy sa nudne i nie ma co tam robic!! Najlepiej zrobić serw na czym wlasnie polega gra w plemiona czyli z farma a bez funkcji premium by liczyły sie doswiadczenia graczy a nie grubosc portfela
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18304

Guest
Wysłanie wojska na farmy trwa kilkadziesiąt sekund. Nie masz tych kilkudziesięciu sekund kilka razy na dzień? To przepraszam, ale ta gra to chyba nie jest dla Ciebie :D
Bycie w top 10 000 to też kilkadziesiąt sekund kilka razy na dzień.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.658
Serio, tylu ludzi głosuje na świat bez farmienia? Może prędkość damy 0,5 do tego? Jeszcze jakoś da się zwolnić ten świat? Nieograniczone farmienie, to jest to, nieograniczone farmienie i brak dodatkowych funkcji premium :) Jeszcze do tego 25ms odstępu między komendami i brak chłopów i będzie można się pobawić, sprawdzić kto jest w te klocki naprawdę dobry.
 

DeletedUser167670

Guest
Swiat dla prosów? Chyba ludzi bez życia którzy chcą słac 20k ataków dziennie bo nic do roboty nie mają.
 

DeletedUser180001

Guest
Diabelnyy napisał:
Zacznijmy od tego, że nigdy nie grałeś do 100/2 mil*, bo to nigdy nie były twoje konta i sobie takich zasług nie przypisuj...

Twoje max konto na którym zaczynałeś grać i kończyłeś to chyba 1 wieś 5k ...

Mój max pkt to coś powyżej 2 mil jak grałem sam na s30, możesz sobie zobaczyć, teraz gram do 1/4/10 wsi bo zwykle się nie udawało, zobaczymy tu bo wreszcie mam czas, bez opcji pp będzie dobrze ;)

Keymil już statystyki są podane w miarę.
"Nowe funkcje Premium: nie (prawdopodobnie)" - mam nadzieję, że tak też się stanie.
Bez flag to też było by na plus.
Co do prędkości 1 to w sumie spokojnie.
Czekamy teraz na inne ankiety.

Więc jeszcze raz wielkie brawa za ustawienia początkowe, czyli nic nie sprowadzi nas na tą złą drogę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser191049

Guest
Czemu wienkszości Ludzi jest niemądra i stawia w brak farmienia ja tego nie rozumiem
 

DeletedUser

Guest
Stawiam na brak farmienia, tylko to mi się ostatnio podoba i gra będzie ciekawsza:)
 

Deleted User - 698773783

Guest
jak kmic pisze ,że swiat będzie z predkością 1 to juz pozamiatane :) dyskusja na ten temat juz nie ma sensu - ale 1 serio? u niemców jakos mogli wypuscic swiat z predkoscią 1.6
 

DeletedUser167670

Guest
jak kmic pisze ,że swiat będzie z predkością 1 to juz pozamiatane :) dyskusja na ten temat juz nie ma sensu - ale 1 serio? u niemców jakos mogli wypuscic swiat z predkoscią 1.6


Tam ogólnie i w grze i w realu szybszy jest rozwój :haha:
 
Status
Zamknięty.
Do góry