*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser191069

Guest
To gdzie ja przeoczyłem tą prędkość? wiadomo, że jak będzie 1 to i farma ale dadzą ograniczoną bo jednak ankieta przeważa na brak farmienia. Chyba że to tylko wstępne przypuszczenia które mają wprowadzić Nas w błąd :/ Sam już nie wiem co myśleć świat 100 niesie dużo bajek i plotek jednak my możemy sobie tylko pogdybać jaki będziemy chcieli a wyjdzie tak że walną świat z nieograniczonym farmieniem i jakieś nowe funkcje premium dla graczy neo. Jak by nie było":

Farming off

Tyle w temacie...
 

DeletedUser167670

Guest
Doprawdy nie rozumiem po uj dają ankiete jak i tak chcą dać farmienie ;x
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.652
To gdzie ja przeoczyłem tą prędkość? wiadomo, że jak będzie 1 to i farma ale dadzą ograniczoną bo jednak ankieta przeważa na brak farmienia. Chyba że to tylko wstępne przypuszczenia które mają wprowadzić Nas w błąd :/ Sam już nie wiem co myśleć świat 100 niesie dużo bajek i plotek jednak my możemy sobie tylko pogdybać jaki będziemy chcieli a wyjdzie tak że walną świat z nieograniczonym farmieniem i jakieś nowe funkcje premium dla graczy neo. Jak by nie było":

Farming off

Tyle w temacie...

https://forum.plemiona.pl/showthread.php?121104-Świat-100!&p=1869833#post1869833

prędkość:1
giełda premium: nie(prawdopodobnie)
Nowe funkcje Premium: nie (prawdopodobnie)
Flagi: nie (prawdopodobnie)

PS: no i jak chcesz sobie pograć do tych 3 wiosek, to nie musisz psuć innym zabawy
 

DeletedUser174429

Guest
Jeśli mają być prawdziwe Plemiona, to tylko nieograniczone farmienie.
 

DeletedUser179721

Guest
wydaje mi się, że jeśli ktoś nie ma czasu w dzień, a ma czas tylko wieczorem to nie powinien startować... co Wy chcecie tam robić? na bez farmy też musisz eko klikać w dzień i w nocy, by sury się nie przelały, a do tego szybciej przychodzi element podbijania. W plemionach od początku gry jest farmienie i jak wiadomo w każdej grze potrzebny jest czas, nie macie to nie ruszajcie, proste..


ostatnim św z nieograniczonym farmieniem bez funkcji premium był 93, więc i tak wypada według kolejności, że przypada na s100 nieograniczone farmienie bez premki. Ostatnimi światami bez farmienia są 95 i 99, mogliście grać, co to za różnica czy 99 czy 100?? :) trochę to śmieszne, by taki świat robić bez farmienia, ale no zobaczymy niedługo jak zarządzi Team..
 

DeletedUser191069

Guest
z tego co pamiętam to chyba z bis był świat 56...

@Edit:

Ankieta myślę, że zdecydowała już jaki będzie ten świat więc zostawmy to administracji plemion, jednak świat bez farmienia z prędkością 1? to nie przejdzie :D
 

DeletedUser18304

Guest
Ta, widać po wynikach ankiety ilu jest ludzi bez czasu. Ciekawe kto płaci więcej - gracze mający czas na grę czy ci co już startując wiedzą że nie mają na to czasu? Po wielkości światów bez farmienia widać ilu zwolenników mają takie światy. Wyniki ankiet na szczęście nie są wiążące i mam nadzieję że będzie świat z nieograniczonym farmieniem. Myślę że spora ilość graczy głosująca za brakiem farmienia pojawi się na świecie niezależnie od ustawień. Natomiast sporo graczy głosujących za pełnym farmieniem nie pojawi się jeśli farmienia nie będzie lub szybko skończy z nudów. O przerwach już pisałem, Keymil też. Od tego masz plemię i od tego masz opcję "zastępstwo". I myślę że wielu dorosłych będzie miało czas i ochotę farmić.
Jeszcze jednak ciekawa kwestia - czy płacą więcej krótkodystansowcy czy ci, co wygrywają światy.
Po wielkościach forów na światach bez farmienia i z farmieniem (czyli głównie z funkcjami PP) widać, gdzie jest życie.

Ja to liczę na to, że zastępstw nie będzie, ale tak, jak z brakiem farmienia - marzenie ściętej głowy.

Pewnie pojawię się na świecie z nieograniczonym (jest to lepsza opcja niż limit 24h), ale ciągle liczę na wprowadzenie np. limitu dziennego.

W sumie to nie ma chyba już sensu się spinać. Świat ma być x1, więc jakieś farmienie musi być. Lepsze nieograniczone niż 24h limit.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
doktor hałs312 napisał:
Jak potrzebują pieniędzy to robią świat z pay2win i "dorośli ludzie" wydają kupę forsy żeby kupować surowce zamiast jest farmić, a na S100 zróbmy w końcu świat z normalną, zdrową konkurencją. Farmienie wbrew pozorom nie wymaga siedzenia 24/7, 3 minuty raz na 2 godziny daje już całkiem dobre wyniki

Zgadzam się z tobą w 100%.
Wreszcie nie będzie trzeba patrzeć mając 2k pkt nie jestem w top 100 nawet bo nie użyłem tych 10k pp na początek.
Mam nadzieję, że jednak nie zdecydują się na tą giełdę premium, choć powinno paść o nią pytanie, w końcu ma być w statystykach, jak to świat pod nas to każdy element gry można by było przedyskutować.

MasterinniPL może i masz rację, że nie powinni grać ale każdy będzie narzekał, gdyby było mniej światów bez farmienia to by pewnie większość osób tak czy siak startowała i nie obrażała się, a teraz większość jak mówiłem po 24 dzisiaj idzie na łatwiznę bo nie chcę poświęcić tych 2h na klikanie, kiedyś też nie wszyscy farmili ale jakoś grać musieli i nie było ale.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Żeby zbanować kogoś za multikonto, to najpierw musi ono powstać, czyli konta muszą się zalogować na świecie, zabierając na nim miejsce. :)


A tak swoja droga, jak to jest, ze 47 był z prędkością 1.6 zalogowało się 5Ok kont. A na 71 bezfarmy prędkość 2 tez było blisko do 50k. to ile się kont spodziewacie na tym świecie? Czy zaniedbaliście inwestycje w infrastrukturę i przeładowaliście grę dodatkami, ze serwery nie uciągną? (pyt. ret.) Ale co tam dajcie prędkość 0,5 utrzymacie serwer jeszcze dłużej w obiegu. ;P

Zróbcie nie ograniczone z prędkością 1.6, dobrze się farmi a na późniejszym etapie, eko daje sporo surowców, by walka była dynamiczna i off robi się szybciej o parę dni, wiec szybkość gry wzrasta. A przecież chodzi o to by latać offami, a po drugiej stronie je rozbijać.
 

Deleted User - 698773783

Guest
wydaje mi sie ,że i tak zrobią swiat z nieograniczonym ,ale co do ankiety to yyy nie wierze ,że ludzie sami kopią pod sobą dołki :)wybaczcie ale x1 i bez farmienia - pozdrawiam :) zreszta jakie ustawienia by nie były to przy takiej predkosci i zapełnieniu mapy po brzegi to na bide 4-5lat trzeba bd grac :)
 

DeletedUser18304

Guest
wydaje mi sie ,że i tak zrobią swiat z nieograniczonym ,ale co do ankiety to yyy nie wierze ,że ludzie sami kopią pod sobą dołki :)wybaczcie ale x1 i bez farmienia - pozdrawiam :) zreszta jakie ustawienia by nie były to przy takiej predkosci i zapełnieniu mapy po brzegi to na bide 4-5lat trzeba bd grac :)
Ale kiedy kmic powiedział, że to będzie x1, a kiedy ankieta się zaczęła. :p A w bardziej widocznym poście to już w ogóle się pojawiła informacja o x1 strasznie późno... ;)
 

Kopi

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.374
Osobiście myślę, że na światach bez farmienia jest większy poziom niż na tych z farmą. Poza tym na światach z farmą najgorsze jest to, że nie każdemu chce się farmić, to jest po prostu nudne i szkoda czasu, wolę porobić coś bardziej pożytecznego niż wysyłać setki ataków na farmę.
Na światach bez farmy, zwłaszcza na począktu najważniejsza jest współpraca, doklejanie po 2 grubych z kolegą, bo szkoda czasu aby iść w karetę itp. No i jest więcej czasu na np, dopieszczanie ataków czy obrone, bo jak ludzie nie muszą farmić to czas poświęcają na inne ciekawsze rzeczy ^^
 

DeletedUser166218

Guest
co by nie było to i tak dostaniecie po tyłku :p
Już widać że nie będzie farmienia z ograniczeniem - nad czym ubolewam:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser186142

Guest
Jak jesteś dorosłym człowiekiem, który ma mało czasu na grę to się nie bierzesz za plemiona. Dlatego za normalną grę wziąłem się dopiero, gdy wiedziałem, że ten czas mam. Na początku trochę się farmiło, ale nigdy nie siedziałem dzień i noc, by ściągnąć więcej surki. Puszczało się ataki z AF jak była chwila czasu i tyle.

Tutaj zaś widzę sporo osób, które już na starcie się do niczego nie nadają. Nie chcę się wysłać trochę woja na farmy? To jaką mam gwarancję, że w późniejszym etapie gry wyślesz te 100-1000 ataków na akcję lub zajmiesz się atakowanym kontem? Toż to przyszłe warzywa, z których nie będzie pożytku. Po 2 latach świata wciąż mamy sytuacje, gdzie ktoś dostanie więcej ataków i nagle ma odciętego neta/leży w szpitalu/inna wymówka, a obronę organizuje ten sam skład osobowy, co od początków świata. W głowie się nie mieści, ilu jest bolków, którzy za "grę" uznają wejście 2 razy w tygodniu na 10 minut, by podbić poziom kilku budynków i dorzucić wojo do kolejki budowy.
Poza tym świat z farmieniem właśnie nadaje się do wyplenienia wszystkich no-life'ów, bo oni zawsze zaczynają farmiec jak głupi przez miesiąc lub dłużej, a potem się wypalają i idą do kasacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry