Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam dwa kruki, dwie pantery, pięć dzików, sześć koni i siedem wiewiórek. Na ten moment otrzymałbym następujące bonusy: 2x Żelazna gwardia, 3x Podróż z flagą, 1x Praca po nocach i 1x Poszukiwacze, dozorcy. I nie widzę logicznej zależności między posiadanymi godłami a bonusami.

Na rekreacyjnym koncie miałem po 2-3 z każdego rodzaju i postawiłem 5 obrońców hehe rozkradli wszystko ;p a co do twojego pytania nie do końca go rozumiem, jakiej logicznej zależności wymagasz?
 

DeletedUser185533

Guest
No bo napisali, że bonusy są za zestawy różnych godeł. W takim razie powinienem otrzymać nieco inne bonusy.
 

DeletedUser18304

Guest
Tak ale jak masz Np po 2 godla z każdego rodzaju to masz 2 komplety po 6 czyli 40% bonus do kawaleri Np
Aż tak dobrze, to chyba nie będzie. :p Spodziewałbym się, że bonus po prostu będzie dłużej aktywny. Albo dadzą bonusy do aktywowania, 1 na 12h czy coś...
 

DeletedUser

Guest
Aż tak dobrze, to chyba nie będzie. :p Spodziewałbym się, że bonus po prostu będzie dłużej aktywny. Albo dadzą bonusy do aktywowania, 1 na 12h czy coś...

Swoją drogą ciekawym i brutalnym było by przyznanie 100% bonusu do ataku Np lekkiej :D
 

lukas.swan

Pikinier
Wynik reakcji
5
No bo napisali, że bonusy są za zestawy różnych godeł. W takim razie powinienem otrzymać nieco inne bonusy.

Przykład:
masz godła w ilości 3/5/6/5/4/9

0/2/3/2/1/6 <-- dostałeś 3 bonusy Potęga kawalerii czyli odejmujesz po 3 z każdego godła.
0/1/2/1/0/5 <-- dostałeś 1 bonus Żelazna gwardia (odejmujesz 1 z 5 godeł)
0/0/1/0/0/4 <-- dostałeś 1 bonus Ogień i siarka (odejmujesz po 1 z 4 godeł)
0/0/0/0/0/3 <-- dostałeś 1 bonus Praca po nocach
0/0/0/0/0/0 <-- dostałeś 3 bonusy Poszukiwacze, dozorcy
 

DeletedUser185533

Guest
A, dobra, bo ja to inaczej liczyłem :D Wielkie dzięki za wytłumaczenie!
 

DeletedUser

Guest
Ale fakt faktem ze żeby cos ugrać trzeba klikać caly czas bo was rozkradną przez noc :)
 

DeletedUser18304

Guest
Najgorzej, jak już wszystkie te godła z okolicy zostaną zebrane przez kilku graczy i się tak nawzajem klepie, a inni już sobie odpuścili. Powinny być jakieś godła dla wszystkich co 12/24h, żeby było kogo farmić. :p
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
Najgorzej, jak już wszystkie te godła z okolicy zostaną zebrane przez kilku graczy i się tak nawzajem klepie, a inni już sobie odpuścili. Powinny być jakieś godła dla wszystkich co 12/24h, żeby było kogo farmić. :p

Tutaj akurat jest tak, że jak nie masz godła a gracz obok ma ich 5, to za jakiś czas Ty możesz mieć 5 a on 0 :) Więc wszystko tutaj jest sprawiedliwie ustawione. I szczerze? Nie rozumiem hejterów :) Jak się nie podoba to nie muszą w tym uczestniczyć, ale w mojej ocenie to jeden z najfajniejszych eventów :) Dawno nie było takiej rywalizacji a przy tym wiele śmiechu :) Temat na forum plemienia poświęcony eventowi już kilka stron ma :D
 

DeletedUser

Guest
Tutaj akurat jest tak, że jak nie masz godła a gracz obok ma ich 5, to za jakiś czas Ty możesz mieć 5 a on 0 :) Więc wszystko tutaj jest sprawiedliwie ustawione. I szczerze? Nie rozumiem hejterów :) Jak się nie podoba to nie muszą w tym uczestniczyć, ale w mojej ocenie to jeden z najfajniejszych eventów :) Dawno nie było takiej rywalizacji a przy tym wiele śmiechu :) Temat na forum plemienia poświęcony eventowi już kilka stron ma :D

Tylko niesprawiedliwym jest to że nawet pozostawienie 5 obrońców na noc to praktycznie 0 gwarancji na obronę tego co zdobyło się w dzień, rano budzisz się i masz 0 :) myślę że nie powinno być aż tak łatwo "rozebrać" gracza tym bardziej że można kupować czampionów...
 

DeletedUser18304

Guest
Tutaj akurat jest tak, że jak nie masz godła a gracz obok ma ich 5, to za jakiś czas Ty możesz mieć 5 a on 0 :) Więc wszystko tutaj jest sprawiedliwie ustawione. I szczerze? Nie rozumiem hejterów :) Jak się nie podoba to nie muszą w tym uczestniczyć, ale w mojej ocenie to jeden z najfajniejszych eventów :) Dawno nie było takiej rywalizacji a przy tym wiele śmiechu :) Temat na forum plemienia poświęcony eventowi już kilka stron ma :D
No tak, można temu komuś odebrać flagi. Pisałem o tym. Chodzi o to, że to tak w kilka osób się nawzajem klepie i nudne to trochę. :/ Te same nicki...

@NoLife?
Czempion teraz u mnie kosztowałby 720pp. Kolejny pewnie już prawie 1k. Ilu graczy ich kupi? :F
 

DeletedUser

Guest
No tak, można temu komuś odebrać flagi. Pisałem o tym. Chodzi o to, że to tak w kilka osób się nawzajem klepie i nudne to trochę. :/ Te same nicki...

@NoLife?
Czempion teraz u mnie kosztowałby 720pp. Kolejny pewnie już prawie 1k. Ilu graczy ich kupi? :F

Skąd wiesz że tyle by kosztował?
 

DeletedUser

Guest
Ktoś wie o co chodzi w tym odznaczeniu?

Zbieranie godeł: Łowca
Zbierz 1 kolekcję godeł.

Co to jest ta kolekcja? Myślałem że chodzi o to, aby uzbierać każdego rodzaju godła, czyli 6 różnych, ale odznaczenie się nie aktywowało. Chyba, że to na koniec rundy trzeba mieć? Ktoś wie?
 

DeletedUser

Guest
Ktoś wie o co chodzi w tym odznaczeniu?



Co to jest ta kolekcja? Myślałem że chodzi o to, aby uzbierać każdego rodzaju godła, czyli 6 różnych, ale odznaczenie się nie aktywowało. Chyba, że to na koniec rundy trzeba mieć? Ktoś wie?

Tak na koniec rundy, juz to bylo wałkowane :)
 

dno21

Łucznik
Wynik reakcji
33
zanim zasnąłem miałem z każdego godła po 3-4 szt dziś rano wbijam zostało mi jedno godło xD

to się uśmiałem :D
 

DeletedUser

Guest
Tylko lipa, że Ci czempioni przepadają w następnej rundzie i od nowa zaczyna się od 3. Po zdobyciu 6'iu czempionów szansa obrony wynosi niby 81%, ale czy ja wiem, czy te godła znikają wolniej.

W sumie można więcej atakować, ale to takie wyrywanie sobie nawzajem zabawki. Dla mnie największa korzyść, to zdobycie flag - na 7'go czempiona chyba nie mam co polować, bo i tak zaraz przepadnie.
 

Mc.Arti

Chłop
Wynik reakcji
4
Znowu jakiś debilny pomysł
Czemu nie stworzą specjalnego świata dla ludzi którym to się podoba jak zaczynałem grę nie było tych wynalazków i było ok teraz jakieś koła fortuny odznaki zmiana nicka za premke kiedyś było to niemożliwe a teraz wszystko by się wzbogadzic
Ta gra schodzi na psy przez te badziewia


Nic dodać nic ująć.... ta gra schodzi coraz poniżej dobrej zabawy.
Do tego własny współplemieńcy dostają swoje ego i zamiar wrogom odbierać godła to woli iść na łatwiznę i zabrać to osobie która wspierała ich w obronie deffem.
Coraz bardziej nie rozumiem tej gry i tych graczy - gdzie tu jest honor i godność ??
Czy autorzy owych godeł o tym nie pomyśleli ??
 

DeletedUser158592

Guest
Mnie zastanawia czy bonusy wygrane po rundzie beda dostepne przez cala nastepna runde , czy moze beda do aktywowania np na 12h . Raczej to drugie skoro godla sie kumuluja
 
Status
Zamknięty.
Do góry