Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser28547

Guest
4x 5% do surowców daje 20 % większe wydobycie.
i do tego -20 % czas budowy.
 

DeletedUser

Guest
Gratulacje do osób które po 2/3 rundach rozwaliły wydarzenie. Wysyłając czempionów średnio co pół godziny przez 54h to pod koniec rundy mam może z 8/10 godeł? Żenada..
 

DeletedUser

Guest
Wyświetla mi u gracza kruka a przejmuje dzika. wchodzę znowu a on dalej ma kruka a ja wiewiórkę przejmuję.

Kochany Supporcie mógłbyś mi to wytłumaczyć? :p
 

DeletedUser28547

Guest
wyświetlane jest najrzadsze godło posiadane przez danego gracza. Więc mając kruka jako godło może mieć każde godło i w tym kruka, lub mając np dzika nie może mieć nic po za wiewiórką
zabrać można mu każde godło jakie posiada - losowo.
 

DeletedUser

Guest
wyświetlane jest najrzadsze godło posiadane przez danego gracza. Więc mając kruka jako godło może mieć każde godło i w tym kruka, lub mając np dzika nie może mieć nic po za wiewiórką
zabrać można mu każde godło jakie posiada - losowo.
badziew z tymi losami... powinno się wybierać jakie wystawiam i tele. strasznie to niedopracowane...
 

DeletedUser

Guest
Niech to się już kończy to normalnie będzie można atakować bo w tej sytuacji nawet symulator nic nie pomaga...
 

DeletedUser

Guest
Do kiedy będą ważne bonusy, które otrzyma się za ostatnią, dziewiątą runde?
 

DeletedUser28034

Guest
Ostatnia runda i mam nadzieję, że to więcej już światła dziennego nie zobaczy, a pomysłodawca tego idiotyzmu więcej nie zostanie na poważnie potraktowany i każdy jego głupi projekt będzie odrzucany.
 

DeletedUser158592

Guest
Kończcie waść juz z tymi bonusami i godlami !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

slashjoe

Łucznik
Wynik reakcji
57
Gram na świecie bez farmienia...Czemu?

Bo nie chce mi się lub po prostu nie mam czasu na ciągłe siedzenie i wysyłanie ataków w celu farmienia.

Az tu nagle kochany suport, wprowadza na takim własnie świecie jakieś zbieranie godeł...Okej fajnie jak ktoś ma czas to niech sobie je zbiera. Może ktoś jest fanem, "księgi dżungli" i podniecające dla niego jest posiadanie godla Pantery, ale ja jestem fanem "50 twarzy Greya" i nie jara mnie zbieranie godeł. Więc olałem to z góry na dol. A co sie okazuje?...Ze nagle fani Rudyarda Kiplinga maja jakaś przewagę przez posiadanie owych godeł...No ludzie trochę logiki...Może odrazu wprowadźcie ze za zbieranie godeł wygrywa się świat...
A jeszcze gdyby tego było mało, dziś budząc sie widzę wioski czarodziei...Drogi suporcie czy wy tak poważnie?

Pamiętam z wcześniejszych światów, jak sie początkujących robiło w jajo, piszac im o czarodziejach itp. A teraz wy coś, co było tematem zartow, wprowadzacie do gry...No przeciez padne tu. Czy tym razem to prezent dla wielbicieli "Czarodziejek z Ksieżyca"?

Jeszcze zrozumiałbym gdyby te cale głupoty (bo inaczej tego nazwać nie mogę), były wprowadzane na światach z farmieniem gdzie defakto ludzie grający tam maja więcej czasu, ale wy jak na złość wprowadzacie to wszędzie...Wczoraj oceniałem grę, prace suportu na bardzo dobry. Dzisiaj natomiast wystawiam wam note 1/10...

Jesli sie wam tam w suporcie nudzi, to zacznijcie nie wiem w warcaby grac, a nie utrudniajcie nam gry.
 

DeletedUser18304

Guest
Przecież ten event z czarodziejami jest już chyba trzeci raz i nie daje w grze nic poza flagami za odznaczenia.
 

slashjoe

Łucznik
Wynik reakcji
57
O czarodzieja wspomniałem tylko tak przy okazji...Głównie na godłach się skupić chciałem.
 

DeletedUser

Guest
danielos7;1763535 Jesli sie wam tam w suporcie nudzi napisał:
100% racji. Debilizm do kwadratu. Każdorazowe wprowadzenie jakiegokolwiek debilnego eventu sprawia, że serwery nie wytrzymują obciążenia bo dzieciarnia skupia się na zbieraniu orzełków, kapeluszy i innych badziewi. Czy to jest gra strategiczna czy zaczarowany ogród?
OGARNIJCIE SIĘ!!!
 

DeletedUser

Guest
Nie gramy dla zabawy typu eventy godła i kapelusze!
Gramy, żeby podbijać wioski, robić rozpiski graczy i uczestniczyć w wojnach ponach i sojuszach.
Na tym ta gra polega. Jak bym chciał się pierdolami i bonusami zająć to bym w Mario czy tibię pograł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser181431

Guest
Ktoś wie do kiedy będą trwać bonusy z tych godeł?
 
Status
Zamknięty.
Do góry