Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Do tego własny współplemieńcy dostają swoje ego i zamiar wrogom odbierać godła to woli iść na łatwiznę i zabrać to osobie która wspierała ich w obronie deffem.

W ogóle ze współplemieńcami nie powinno być możliwości szarpania się o godła. Jeśli ktoś jest honorowy i nie wyrywa godeł swoim, to praktycznie nie ma szans aby coś z ugrać - więcej mu zabiorą niż sam uzbiera.
 

DeletedUser133918

Guest
Najlepsze jest to, że mam 76% na obrone i praktycznie za każdym razem tracę flagę, a gość którego atakuję ma 10% na obrone i nie umiem żadnego godła mu zrabować.
 

DeletedUser

Guest
Najlepsze jest to, że mam 76% na obrone i praktycznie za każdym razem tracę flagę, a gość którego atakuję ma 10% na obrone i nie umiem żadnego godła mu zrabować.

Ja też na niektóre ataki zostawiam 6 czempionów (obrona 81%) i tracę godła tak jak przy 10%. Nie wiem jak działa ten niby algorytm, ale chyba nie opłaca się zostawiać czempionów "w stajni" - lepiej wysyłać po nowe godła.
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
172
^ No dokładnie :) najwiecej mają ci którzy spamują wyzwaniami i ci którzy mając 1-5 wiosek koło siebie wyzywają graczy kilkadziesiąt-kilkaset wioch którzy mają do nich kilka h a sami mają do nich kilkanaście minut ;p
 

DeletedUser171677

Guest
Czempion nr 6 to 48*15pp = 720 pp
Czempion nr 7 to 70*15pp= 1050 pp

Wiem, bo wyfarmiłem. :p
Do nowego championa trzeba tyle
4 - 6
5 - 16
6 - 30
7 - 48
8 - 70
9 - 96
10 - 126
11 - 160
12 - 198
13 - 240
14 - 286
15 - 336
Ja już mam 328 i wydałem 4920pp i od wczoraj nie śpię ale daję dalej. A najlepiej wejść na zasty w plemieniu i kosić tych z plemienia obok i dawać od nich ataki na siebie, wtedy nabijanie idzie szybciej.
 

DeletedUser122991

Guest
Dla mnie strasznie niedopracowane. Jak mam odbic godlo, gdy w czasie mojego jednego ataku, koles ktoremu probuje odbic godlo moze mnie zaatakowac 6 razy???? Jaki tu sens i logika? Nie dosc, ze szybciej nabije sobie czempionow, to w dodatku wysprzata mi wszystko, zanim ja go zaatakuje i tak przed koncem wydarzenia, jakias godzine przed obleci 10 razy i zabierze mi wszystko. Ja w tym samym czasie najwyzej 2 razy go zaatakuje. A sa przypadki, ze koles atakuje mnie w ciagu 10 minut, a ja do niego mam prawie 4 godziny. To zaczyna mi przypominac tydzien, gdzie od piatku do niedzieli sa dwa dni, a od niedzieli do piatku 5!!! Ktos mnie kopie w cos tam i nie mam jak oddac. Potrafi ktos to w jakis sensowny sposob wyjasnic? Zabawa, w ktorej od razu jestem skazany na porazke jakos mnie nie bawi.
 

dno21

Łucznik
Wynik reakcji
33
Tylko lipa, że Ci czempioni przepadają w następnej rundzie i od nowa zaczyna się od 3. Po zdobyciu 6'iu czempionów szansa obrony wynosi niby 81%, ale czy ja wiem, czy te godła znikają wolniej.

W sumie można więcej atakować, ale to takie wyrywanie sobie nawzajem zabawki. Dla mnie największa korzyść, to zdobycie flag - na 7'go czempiona chyba nie mam co polować, bo i tak zaraz przepadnie.

Twoi czempioni: 7
Dostępni/broniący: 0
Szansa obrony: 10%
Postęp do kolejnego czempiona
11 / 70

--------------------------------------------------------------

Dla mnie strasznie niedopracowane. Jak mam odbic godlo, gdy w czasie mojego jednego ataku, koles ktoremu probuje odbic godlo moze mnie zaatakowac 6 razy???? Jaki tu sens i logika? Nie dosc, ze szybciej nabije sobie czempionow, to w dodatku wysprzata mi wszystko, zanim ja go zaatakuje i tak przed koncem wydarzenia, jakias godzine przed obleci 10 razy i zabierze mi wszystko. Ja w tym samym czasie najwyzej 2 razy go zaatakuje. A sa przypadki, ze koles atakuje mnie w ciagu 10 minut, a ja do niego mam prawie 4 godziny. To zaczyna mi przypominac tydzien, gdzie od piatku do niedzieli sa dwa dni, a od niedzieli do piatku 5!!! Ktos mnie kopie w cos tam i nie mam jak oddac. Potrafi ktos to w jakis sensowny sposob wyjasnic? Zabawa, w ktorej od razu jestem skazany na porazke jakos mnie nie bawi.

coś chyba kręcisz.. masz taka samą drogę do kolesia co on do Ciebie.. wiec jak on może Cię atakować 6 razy ? a ty tylko go raz ? :)
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
172
To jest możliwe, pisałem wyżej. Ktoś ma załóżmy 100 wiosek porozrzucanych po mapie, a ktoś inny 1 wioskę w pobliżu krańcowej wioski gracza co ma 100. Wtedy odległość dla 1 gracza jest liczona ze środka zbioru jego wiosek do najlbizszej z 2 wiosek gracza nr 2, a dla 2 gracza jest liczona od jego wioski do najbliższej ze 100 wiosek 1 gracza. Chyba widać różnicę :)
Także na starszych światach taki gracz, który zarejestrował się dosyć niedawno i jest aktywny, będzie kosił tych co grają od początku ;p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18304

Guest
Do nowego championa trzeba tyle
4 - 6
5 - 16
6 - 30
7 - 48
8 - 70
9 - 96
10 - 126
11 - 160
12 - 198
13 - 240
14 - 286
15 - 336
Ja już mam 328 i wydałem 4920pp i od wczoraj nie śpię ale daję dalej. A najlepiej wejść na zasty w plemieniu i kosić tych z plemienia obok i dawać od nich ataki na siebie, wtedy nabijanie idzie szybciej.
Wow. A z ciekawości - ile godeł uzbierałeś? Ja mam na chwilę obecną 65 godeł na ś90 (więc w sumie dużo graczy) i nie wydawałem PP. :p
 

DeletedUser122991

Guest
Jesli liczy srodek zbioru wiosek, to bez sensu. Przeciez ci czempioni sa w jakiejs okreslonej wiosce i tam zbieraja godla i ta wioska powinna byc atakowana, a nie jakakolwiek, albo przestrzen miedzy wioskami bedaca geometrycznym srodkiem calego zbioru wiosek. Jakas paranoja i abstrakcja. Wychodzi z tego, ze nie warto miec wiele wiosek, a tym bardziej porozrzucanych, bo w tej zabawie jest po wszystkim.
 

DeletedUser

Guest
Do nowego championa trzeba tyle
4 - 6
5 - 16
6 - 30
7 - 48
8 - 70
9 - 96
10 - 126
11 - 160
12 - 198
13 - 240
14 - 286
15 - 336
Ja już mam 328 i wydałem 4920pp i od wczoraj nie śpię ale daję dalej. A najlepiej wejść na zasty w plemieniu i kosić tych z plemienia obok i dawać od nich ataki na siebie, wtedy nabijanie idzie szybciej.

Poważnie wydajesz pp na te bzdury ?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Mnie zastanawia czy bonusy wygrane po rundzie beda dostepne przez cala nastepna runde , czy moze beda do aktywowania np na 12h . Raczej to drugie skoro godla sie kumuluja

Wszystkie bonusy będą aktywowane automatycznie (a nie manualnie przez gracza) po zakończeniu danej rundy.
Wszystkie bonusy trwają 48 godzin.
 

DeletedUser18304

Guest
Wszystkie bonusy będą aktywowane automatycznie (a nie manualnie przez gracza) po zakończeniu danej rundy.
Wszystkie bonusy trwają 48 godzin.
Czy bonusy będą się kumulowały? Czy efekt bonusów będzie się kumulował?
 

DeletedUser18304

Guest
Nie bardzo rozumiem różnicę między pierwszym a drugim pytaniem, ale odpowiedź brzmi TAK :)
Hm.
1 pytanie: chodziło mi o to, czy różne bonusy będą działały w tym samym czasie.
2 pytanie: tu już pytam, czy zamiast bonusu +25% do katapult będzie +50% itd.
 

DeletedUser

Guest
Hm.
1 pytanie: chodziło mi o to, czy różne bonusy będą działały w tym samym czasie.
2 pytanie: tu już pytam, czy zamiast bonusu +25% do katapult będzie +50% itd.

Widzisz czyli jednak wychodzi na moje i przy dobrych wiatrach i zbiorach mozna skumulować 100% do katasów 100% do lk i topa to się nazywa brutalność ataku, współczuję tym co nie bawią się w konkursik i nie mają bonusu do deffa :)) trafią na NoLif'a który skumulowal bonus do offa :D 100% do kat i pograne
 

DeletedUser18304

Guest
Widzisz czyli jednak wychodzi na moje i przy dobrych wiatrach i zbiorach mozna skumulować 100% do katasów 100% do lk i topa to się nazywa brutalność ataku, współczuję tym co nie bawi się i trafią na NoLif'a który skumulowal bonus do offa :D
No, poczekajże jeszcze, zobaczmy, co kmic odpowie na bardziej czytelne pytania. :p
 

DeletedUser

Guest
No, poczekajże jeszcze, zobaczmy, co kmic odpowie na bardziej czytelne pytania. :p

Stawiam 100pp że ten konkurs to będzie brutalny pogrom za sprawą bonusu 100% do kat infrastruktury ciułanej przez tygodnie :D bonus trwa 48h więc dla wielu graczy będzie to 48h x 9 etapów piekła w obronie :D czekam na raporty już :p swoją drogą ciekawe czy ktoś skumuluje Np 150% 200% ? :O :eek: im więcej o tym pisze tym bardziej uświadamiam sobie ze jeśli to co pisze jest prawdą <- :D to ktoś tu zrobił ekspresowe zakończenie gry wielu graczy jednym "konkursem" kmicic powiedz ze sie mylę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180884

Guest
rozumiem ze twórcy nie chca by gra byla nudna pomysł sam w sobie ciekawy tylko suport idzie w złą strone...
 
Wynik reakcji
551
Dużo niedociągnięć. Nawet nie widać jakie godło mogą Ci aktualnie zabrać i powinno się wybierać u gracza godło. powinna też być możliwość wysłania kilku championów żeby zwiększyć szanse na wygraną.
Nieprzemyślane to było... i jeszcze te pp.. wszędzie pp... chciałbym w końcu na świecie zagrać gdzie tylko KP by było i nie było by farmienia...

--------------------------------------------------------------

Wszystkie bonusy będą aktywowane automatycznie (a nie manualnie przez gracza) po zakończeniu danej rundy.
Wszystkie bonusy trwają 48 godzin.

Czyli nie będę mógł wybrać który chcę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry