[Wprowadzone] Ankieta - opcja wielokrotnego zaznaczenia

  • Rozpoczynający wątek Kaskader z Hollywoodu.
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem takowej opcji?

  • Tak

    Głosy: 186 83,0%
  • Nie

    Głosy: 11 4,9%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 27 12,1%

  • W sumie głosujących
    224
Status
Zamknięty.

DeletedUser147486

Guest
Błaha sprawa, ale w pewnych przypadkach na pewno się przyda.

Świetnie, że administracja zgłosiła pomysł ;)
 

DeletedUser135398

Guest
Hoho, chyba drugi raz w życiu widzę jak wprowadzają jakąś propozycje z forum :D Niemniej jednak rzecz niby błaha, a jednak przydatna ;)




No, a jednak coś zrobili.

w jakiejś z ostatnich aktualizacji wprwadzili mój pomysł i pomysł jeszcze jednego kolesiea, więc to przynajmniej 3 raz
 

DeletedUser163855

Guest
Oczywiście głos na tak :)
Dobre choćby ze strony 'taktycznej' ;p
 

DeletedUser

Guest
Mi to rybka, i tak nie uczestniczę w ankietach, tym bardziej w karczmowych ;]]

mimo wsio dam na TAK. opcja nie zaszkodzi, jest gicior ;]]
 

DeletedUser160591

Guest
Za wcześnie jeszcze na ogłoszenie triumfu w tej kwestii, ale poinformuję: propozycja została zgłoszona i przeszła wstępną fazę akceptacji.
Nie da się określić czy ostatecznie zostanie wprowadzona do gry (ani tym bardziej kiedy) ale jakieś tam światełko w tunelu w tej kwestii widać. :)


Przypominam o pomyśle, o którym mam wrażenie jakby ktoś zapomniał. Przybliżyło się to światełko, czy trzeba jeszcze czekać?
 

DeletedUser171620

Guest
Naprawdę pomysł dobry :)
Więc administracjo prosimy o informacje :rolleyes:
 

DeletedUser160591

Guest
Za wcześnie jeszcze na ogłoszenie triumfu w tej kwestii, ale poinformuję: propozycja została zgłoszona i przeszła wstępną fazę akceptacji.
Nie da się określić czy ostatecznie zostanie wprowadzona do gry (ani tym bardziej kiedy) ale jakieś tam światełko w tunelu w tej kwestii widać. :)

Po dwóch latach od założenia tematu oraz po 1 roku i 10 miesiącach od przesłania propozycji do centrali nareszcie ta nieskomplikowana propozycji wchodzi do gry. Dobrze że w ogóle tak się stało, ale szkoda że trzeba było tak długo czekać podczas gdy do gry wchodziły nikomu niepotrzebne wykresy na rynku itp.
Oby to się kiedyś zmieniło...
 
Status
Zamknięty.
Do góry