[Wprowadzone] Ankieta - opcja wielokrotnego zaznaczenia

  • Rozpoczynający wątek Kaskader z Hollywoodu.
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem takowej opcji?

  • Tak

    Głosy: 186 83,0%
  • Nie

    Głosy: 11 4,9%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 27 12,1%

  • W sumie głosujących
    224
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dziękuję dziękuje :D

raczej się nikt nie wypowie z administracji.
Patrząc na nową wersje 8.4 to widać, że dopiero po 3 latach wprowadzono pomysł. Hehe :D ale ja mam czas ;)
 

DeletedUser160857

Guest
No popatrz a nie nie dawno tę aktualną wprowadzili :p , od 45 świata nie gram tak długo na świecie ,aby 2 aktualizacje weszły xddd

Znów odświeżam ,kmic zamyka tematy to możee ten zamknie , ale spojrzy chociaż ^ :D
 

DeletedUser

Guest
To ja wam odświeżę, ok?

Oceny wysokie, kmic, where are you?
 

DeletedUser

Guest
Też nad tym myślałem.

Dobry pomysł ,sam też nad tym myślałem wiele razy,ale jakoś nie miałem chęci wystawiać tej propozycji :)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie takie ulepszenie bez którego da się grać może by wprowadzić albo wcale to zależy komu się podoba bo mi nie ;]
 

DeletedUser163071

Guest
co z tego że prawie każdy jest na TAK, i tak z tym administracja nic nie zrobi :)
może za 3 lat ktoś się za to weźmie :)
 

DeletedUser

Guest
Mają chyba jakieś forum na którym dyskutują o dobrych pomysłach i wysyłają poznej szczegóły do centrali(IG)
 

DeletedUser

Guest
świetny pomysł.
W moim przyszłym plemieniu przyda się !
Popieram jak najbardziej
 

DeletedUser168199

Guest
Hoho, chyba drugi raz w życiu widzę jak wprowadzają jakąś propozycje z forum :D Niemniej jednak rzecz niby błaha, a jednak przydatna ;)


co z tego że prawie każdy jest na TAK, i tak z tym administracja nic nie zrobi :)
może za 3 lat ktoś się za to weźmie :)

No, a jednak coś zrobili.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160857

Guest
no to temu że ja odświeżałem i znów odkopałem temat
 

DeletedUser

Guest
Za wcześnie jeszcze na ogłoszenie triumfu w tej kwestii, ale poinformuję: propozycja została zgłoszona i przeszła wstępną fazę akceptacji.
Nie da się określić czy ostatecznie zostanie wprowadzona do gry (ani tym bardziej kiedy) ale jakieś tam światełko w tunelu w tej kwestii widać. :)

No kmic nie powiem że się nie ciesze :) Tak jak kolega wyżej wspomniał, będzie to chyba drugi pomysł z forum co wejdzie do gry (nie mowie tu o speckach etc).

Mam nadzieję, że się uda :) Błaha sprawa, ale przydatna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry