[Wprowadzone] Ankieta - opcja wielokrotnego zaznaczenia

  • Rozpoczynający wątek Kaskader z Hollywoodu.
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem takowej opcji?

  • Tak

    Głosy: 186 83,0%
  • Nie

    Głosy: 11 4,9%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 27 12,1%

  • W sumie głosujących
    224
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, mam pewien pomysł, mało zmienia ale dużo pomaga w niektórych kwestiach.

Chodzi dokładniej o ankiety, czasami dajemy kilka opcji, ale tylko jedną można zaznaczyć.
Dajmy np. "jakiej muzyki słuchasz?" i są odpowiedzi typu rap, pop, rock itd. Można zaznaczyć tylko jedno mimo iż ktoś słucha wielu gatunków. Chyba każdy rozumie o co biega ;)

Chodzi mi tutaj o to, żeby wprowadzić opcję 'wielokrotnego zaznaczania' (lub coś w tym stylu). Mogłoby to pomóc, rzadko, ale jak trzeba to takowej opcji nie ma.

Mogło by to wyglądać mniej więcej tak:

pomys.png


Co wy na to? Pomyślcie dobrze, nawet w Radzie, czasami jest ankieta, pasowałoby ze dwie odpowiedzi zaznaczyć, bo pasują ale jednak tak nie można. Ułatwiłoby to trochę życie.


PS. Dodam, że na FO jest taka opcja, stąd ten pomysł również do gry, tutaj zwie się to "Zezwól na kilka wyborów: Daje Użytkownikom możliwość wybrania więcej niż jedned odpowiedzi" (tak, "jedned" taki błąd jest, ale chodzi o "jednej")
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147225

Guest
specjalnie to mi to nie potrzebne szczerze mówiąc :)
zaznaczę 'nie' będę pierwszy;)
 

DeletedUser165979

Guest
Przyda się. Niekiedy różne głosowania się przeprowadza i taka ankieta da większe możliwości.
 

DeletedUser

Guest
Sory zalozyciel tematu nie sprecyzowal czy chodzi mu o gre czy o forum. (Wiem jestesmy w dziale Propozycje dotyczace gry po czesci moj blad :p)

Myslalem wlasnie o forum.
 

DeletedUser160294

Guest
To dość dobry pomysł

To dość dobry pomysł.Ułatwiło by to grę(trochę,ale by ułatwiło.)
 

DeletedUser163589

Guest
Przydatna rzecz jak wybierasz najlepszego gracza a masz takich 2-3
 

DeletedUser

Guest
Wypowie się ktoś może z administracji? Oceny za bardzo wysokie :)
 

DeletedUser163071

Guest
fajna rzecz :)
może w następnej aktualizacji to wprowadzą :)
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie, przydałoby się bardzo. Jak najbardziej za.

PS: Dla tych którzy nie zrozumieli sensu tej propozycji: chodzi o ankietę wielokrotnego głosowanie NA FORUM PLEMIENNYM!
 

DeletedUser

Guest
No jak nie na plemieniennym to gdzie? :D w końcu to dział propozycji do gry, nie FO
 

DeletedUser167039

Guest
.....

Po pierwsze:

Pomysł bardzo dobry!

Po drugie:

Po co wy do ankiet dodajecie ,,Jest mi to obojętne '' lub coś w tym stylu?Przecież to nie jest potrzebne,ktoś to doda na marnę,przecież ktoś może nie mieć zdania,i zaśmieca tylko procenty w ankiecie!

Po trzecie:

Do pomysły dodał bym,że jeśli pojawi się w ankiecie nowa opcja,a gracz wcześnie głosował,mógłby jeszcze na ta opcje głosować.
 

DeletedUser160591

Guest
Apeluję do adminów by pokazali, że im na nas zależy i przesłali tą propozycje dalej. Liczę na to, że wejdzie ona wraz z następną aktualizacją.
 

DeletedUser

Guest
Często mi brakowało możliwości zaznaczenia kilku odpowiedzi ;)
Głos na tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry