wioski koczownicze...

Jak ci się podoba ten pomysł???


  • W sumie głosujących
    260
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
tak, pomysł jest świetny! :) Mi się bardzo podoba. Byłoby bardziej realistycznie ;)
 

DeletedUser101454

Guest
Bez sensu! wioski koczownicze są rozwijane bo są jeszcze w nich mieszkańcy! a jeżeli chodzi o mulenie serwera to jakby coś takiego wprowadzić to by mi wogule net stanoł!
 

DeletedUser93445

Guest
Jestem na tak, ale wioski koczownicze zostawiłbym w spokoju a wioski barbarzyńskie z wojem zmieniłbym na wioski wojownicze
 

DeletedUser

Guest
A mi pomysł się tak sobie podoba. Wioski te są po to, żeby zbierać surkę i tylko po to (ale niektórzy tego nie rozumieją i je podbijają...), a w sytuacji kiedy komputer będzie produkował wojska większość surki pójdzie właśnie na nie. A więc będzie mniej do farmienia i trzeba będzie się bawić w niszczenie 20 pik i 5 mieczy co dziennie... Na NIE.
 

DeletedUser

Guest
To jest tylko pozbawienie farm :/ jak komputer narobi tam full zagrodę to już tak łatwo nie po farmisz a i natracisz wojska , barbary rzadko się przejmuję chyba , że na początku gry , albo na terenu

Głos poszedł na nie :)
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, tak radekkk3 wspomniał są dla farmy. Ci którzy będą chcieli tą farmę zniszczyć wpadną na woja. :) Głos na Tak.
 

DeletedUser

Guest
nie nie zgadzam sie poniewaz takie wioski pomagaja tym co sie rozwijaja:eek:
 

DeletedUser84201

Guest
fajny pomysł, tylko oczywiście nie może być tak, żeby komputer robił tam duże ilości wojska, tylko tak do 1k wszystkiego
 

DeletedUser

Guest
Na Nie. Jak masz tylko 120pików i np. 200mieczników to skąd weźmiesz surowce na pozostałe wojska?
 

DeletedUser113880

Guest
SUPER EXSTRA. Nie tylko będzie więcej zabawy:) ale też rycerzyk szybciej zdobędzie przedmiot jak kilku pikinierów się poświęci to nic się nie stanie:D. Ale było by też lepiej gdyby te wioski miały żołnierzy proporcjonalnie do ich punktów. ale dam na pierwsze
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem pomysl ma swoje wady i zalety
patrzac na poziom niektorych graczy którzy ktorzy do tej pory maja 2 razy mniej punktow niz wioski koczownicze (ze o smiesznym woju juz nie wspomne) dochodze do wniosku ze przecietna taka osoba nie bedzie w stanie podbić żadnej wioski bo pewnie serwer narobi tyle wojska ze sobie nie poradza:)
A jakby tak wioskom barbarzynskim dac mozliwosc napadania na siebie i na innych graczy (no bo przeciez barbarzyncy pladruja, gwałca, morduja itp) to wyszlo by na to ze z wiekszoscia graczy serwer sam by sie uporał:) z jednejs strony to plus bo tacy gracze ktorzy graja pare miesiecy i maja te 2k punktow to jest przesada, ale z drugiej z kogoż bedziemy sie smiac wtedy? :)
No i najważniejsza wada zarowno produkcji wojska przez osady koczownicze jak i samego ich rozwoju:
Im większy stopień ingerencji maszyny w relacje gracz - gracz tym wiecej czasu bedziemy tracic na walke jak i na przejmowanie szaraków, niż na walki z innymi graczami, a przeciez o to chodzi w tej grze.

p.s. głos oddaje tylko dlatego na tak bo deneruja mnie osoby z 2 ka punktow co zaczynaja przejmowac moje farmy na ktore kiedys marnowalem ofa
 
Status
Zamknięty.
Do góry