Wersja 8.8 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser131953

Guest
Mam nadzieję, że skrypt na farmienie i wszystkie do niego potrzebne działają? Rzadko korzystam, ale jak korzystam to chcę żeby działały :D
 

DeletedUser93933

Guest
Arkadia jeszcze nie wystartowały i najprawdopodobniej będą one "działać" tylko z nowo powstałymi serwerami.
 

DeletedUser163071

Guest
i ta wskazówka tygodnia ma noobom pomóc ???

45yzaz.jpg
 

DeletedUser

Guest
Może mi ktoś wytłumaczyć co nieograniczone farmienie ma wspólnego ze spokojną grą, która z założenia miała cechować światy arkadia? Miałem nadzieję, że będą to światy dla osób, które mają mniej czasu na grę, a wychodzi na to, że żeby coś tam osiągnąć, trzeba siedzieć 24h na dobę i wysyłać ataki. Porażka...
 

DeletedUser159480

Guest
Może mi ktoś wytłumaczyć co nieograniczone farmienie ma wspólnego ze spokojną grą, która z założenia miała cechować światy arkadia? Miałem nadzieję, że będą to światy dla osób, które mają mniej czasu na grę, a wychodzi na to, że żeby coś tam osiągnąć, trzeba siedzieć 24h na dobę i wysyłać ataki. Porażka...

Sam wybrałeś taki świat. Nieograniczone farmienie ma to do siebie, że początki gry zawsze są najtrudniejsze, wtedy 'szybcy' gracze najłatwiej się wybijają, ale jak już przejdziesz ten etap rozgrywki, to powinno być już dobrze. Jeśli jednak nie pasuje Ci ten styl to zapraszam na światy, gdzie farmienie jest ograniczone, lub całkowicie zniesione.
 

DeletedUser165130

Guest
Może mi ktoś wytłumaczyć co nieograniczone farmienie ma wspólnego ze spokojną grą, która z założenia miała cechować światy arkadia? Miałem nadzieję, że będą to światy dla osób, które mają mniej czasu na grę, a wychodzi na to, że żeby coś tam osiągnąć, trzeba siedzieć 24h na dobę i wysyłać ataki. Porażka...

Nikt Ci farmić nie każe. Farm tyle ile dasz rade. Albo klep eko. Na arkadii nie mogą Ci przecież głównej przejąć.
Jak Davideus napisał - sam wybrałeś taki świat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry