Wersja 8.8 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tylko teraz nie piszcie że support nie dba o graczy. Ten świat dla podbitych to fajna sprawa :D
 

DeletedUser169408

Guest
arkadia to (jak na razie) bardzo dobry pomysł :). Pytanie tylko jakie będą tam restrykcje...
 

DeletedUser

Guest
Podoba mi się koncepcja światów Arkadia.. :) Być może, to dobry pomysł. Wiadomo, ze jedni grają parę lat, a inni dopiero zaczynają. Taka mało doświadczona osoba nie ma szans z graczem, który ciśnie w plemiona kilka lat. Więc to bardzo fajny pomysł.. :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem ciekaw jak to będzie działać < światy Arkadia > ...

Lecz pewnie tam bym zajrzał tylko ,, rekreacyjnie , żeby zobaczyć co to za zmiany :D >
 

DeletedUser

Guest
Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał ten świat Arkadia. Cieszą również poprawki w mobilnej wersji.
 

DeletedUser163071

Guest
wreszcie pogram sobie dłużej :) heheeh a tak na serio to ciekawy te n pomysł ze światami Arkadia :p
 

DeletedUser131953

Guest
Fajna sprawa z tym światem Arkadia :D A do tego było dużo błędów w wersji mobilnej i ma być lepiej :)
Zmiany jak najbardziej na +
 

DeletedUser

Guest
za wersie mobilną duży plus a świat arkadia nadal nie kumam o co chodzi
 

DeletedUser165130

Guest
Na plus. Bardzo mi się podoba wersja mobilna.


I ciekawy pomysł z tą Arkadią. Przejmą Cię, to odsyłany jesteś do "nieba" :D
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie o tą arkadię.
Cy to już będize uruchomione na obecnych światach, czy tylko od kolejnych?
To fajna sprawa jak dla mnie. Ciekawią mnie też restrykcje w sprawie ataków. Czy to będzie wydłużony czas ochrony, czy raczej stosunek punktowy, czy też możliwość aktywowania jakiejś przerwy, w której gracz nie będzie mógł być atakowany, czy też w pewnych godzinach dodatkowe bonusy obronne. A moze jeszcze jakieś inne zasady. Prosiłbym o rozszerzenie tego tematu, bo pod słowem "restrykcje" może kryć się bardzo dużo.
 

DeletedUser

Guest
widze szał postów, ledwo się dokopać można ^^

Zmiany ogółem naplus - Arkadia ? Hmm, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.. gdy wioski nie będą się pojawiać na obrzeżach świata, a wyskakiwać na nowych..
 

DeletedUser

Guest
i kiedy coś takiego wystartuje? bo ja bym się na cóś takiego pisał:)
 

DeletedUser

Guest
Ale mnie wystraszyliście, od razu pomyślałem że ktoś mi pousuwał konta na wszystkich światach...
 

DeletedUser

Guest
Poprawione błędy i szlag trafił skrypty. Nawet zegarek nie działa wrr...
 

DeletedUser

Guest
no i mamy przerost formy nad treścią
skrypty nie działają, ale ładne widoki się na maluje przed oczami
czemu odpicowujecie jakieś pseudoudogodnienia a grywalność macie w nosie
 

DeletedUser144151

Guest
Poprawione błędy i szlag trafił skrypty. Nawet zegarek nie działa wrr...

dokładnie mój ulubiony skrypt do segregacji według odległości padł,a wytrzymał zmiany od wersji 7.1 :(.Sprawdziłem żaden z instalowanych mi nie działa) co najgorsze nie ma komu teraz ich poprawiać :( Wrzucił bym wszystko w propozycje aby dodali do gry tak jak masową,ale obecnie ulepsza się grafikę zamiast grywalność.

ostatnio nie szukałem nowinek tylko interesowało mnie ile skryptów padnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry