Wersja 8.8 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser26967

Guest
Już widzę tą Arkadię, gdzie i tak wparuje masa "pro gejmerów" - te restrykcje im straszne nie będą ;)
 

DeletedUser

Guest
Przez te wasze aktualizacje odechciewa sie grać ,znowu skrypty nie działają :(
Ale niczego innego nie można było sie spodziewać jak zwykle robicie wszystko aby utrudnić ludziom gre .


Jeśli ktoś posiada działający skrypt "Kalkulator czasu ataków" to prosze aby sie nim podzielił bo wersja 7.0 nie działa .
 

DeletedUser163071

Guest
żeby się dostać do arkadii trzeba zostać przejętym przez kogoś na "normalnym" świecie :)
 

DeletedUser170541

Guest
A co z tymi arkadiami? Da się do nich jakoś zarejestrować?

nie wiem jak u was ale u mnie po nowej aktualizacji przestały działac skrypty a szczególnie kalkulator ataków(:):):):):(:(

miałem cos takiego a teraz nie mam, a offy trzeba jakos wysyłać:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Znowu parę skryptów padło ;)

Drobne kosmetyczne zmiany w interfejsie wioski i rynku bo zmieniono kolor powiadomienia w opcji wezwij na rynku.
Oraz znaczek Koszar spadł trochę w prawo i niżej.
 

DeletedUser170541

Guest
czy ktos ma moze kalkulator ataków do nowej wersji 8.8 ???? prosiłbym o odpowiedź.
 

DeletedUser

Guest
Witam, piszę do supporciaków, po aktualizacji OCHRONA BOTOWA jak mi się włączyła, to obrazek nie wgrywa mi się cały tylko górny róg obrazka i nie mogę wpisac kodu z obrazka i grać dalej, czy ktoś ma tez coś takigo?
 

DeletedUser

Guest
bot.jpg
tak to u mnie wygląda po aktualizacji i nie mogę tego obejść, bo nie widać kodu z obrazka
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005

DeletedUser

Guest
Ta Arkadia to jakiś totalny FAIL. Nie ogarniam tego bez sensu taki świat wbije jakiś gosć z np s 4 10 mln pkt i graj z takim na nowym świecie. Takie światy bez "startu współnego to kompletna pomyłka.
 

DeletedUser144151

Guest
Ta Arkadia to jakiś totalny FAIL. Nie ogarniam tego bez sensu taki świat wbije jakiś gosć z np s 4 10 mln pkt i graj z takim na nowym świecie. Takie światy bez "startu współnego to kompletna pomyłka.


"Takim rozwiązaniem mają być światy, które ochrzciliśmy mianem Arkadia.
Dostęp do takiego świata będą miały osoby, które straciły (na skutek przejęcia) swoją ostatnią wioskę na "normalnym" świecie. Gracz będzie wówczas otrzymywał propozycję odtworzenia stanu tej ostatniej wioski na świecie Arkadia, którego podstawowymi cechami będą dużo większe restrykcje odnośnie możliwości atakowania innych graczy, oraz kilka innych zmian, których zasadniczym celem ma być stworzenie dużo bardziej relaksującej atmosfery rozgrywki."

będzie miał tylko jedną wioskę,różnica będzie tylko w rozbudowie gdyż jednemu przejmą wieś 3k innemu 10k
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159480

Guest
Ta Arkadia to jakiś totalny FAIL. Nie ogarniam tego bez sensu taki świat wbije jakiś gosć z np s 4 10 mln pkt i graj z takim na nowym świecie. Takie światy bez "startu współnego to kompletna pomyłka.

Przeczytaj dokładnie informacje nt. światów Arkadia, bo takimi wpisami wprowadzasz innych forumowiczów w błąd. Co z tego, że gracz X miał Y mln na danym świecie? To kompletnie nie ma znaczenia przy rozpoczynaniu gry na nowym świecie. Widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z dużymi kontami. Ale co tam.. lepiej pisać bzdury na forum.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Przeczytaj dokładnie informacje nt. światów Arkadia, bo takimi wpisami wprowadzasz innych forumowiczów w błąd. (...) lepiej pisać bzdury na forum.

Przecież napisał uczciwie że "Nie ogarniam tego". :) A pisanie na zasadzie "nie wiem o co chodzi, więc się wypowiem" jest bardzo modne. :)
 

DeletedUser

Guest
mobilke poprawcie, bo jak było nieczytelnie tak jest bardziej nieczytelnie ;]

przegląd wiosek - białe napisy.. no bez jaj, na czarno to dajcie.
rynek - rozwinięcie listy na biało - dajcie na czarno
itp, wszelkie białe napisy zmieńcie na bardziej czytelne.

Grafiki drewna, złomu, gliny, wypozycjonujcie itp.

Dużo poprawek kosmetycznych należy zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Czy ktoś posiada działający skrypt "Kalkulator czasu ataków" ?
Po aktualizacji do 8.8 skrypt przestał działać .
 

DeletedUser170788

Guest
Wersja mobilna (przynajmniej na iPhone) wymaga sporej korekty...
Wszystko ładuje się baaardzo długo (czasami w ogólne ładowanie nie dochodzi do końca, kółeczko z napisem ŁADOWANIE wiruje i wiruje bez końca), nie wiem czy to wina sprzętu (choć śmiem wątpić, że nie) czy czego, ale od ostatnich 3 update jest coraz gorzej. Pamiętam, że jeszcze na wakacjach jak sprawdzałem wszystko głównie na telefonie to śmigało bez żadnych zarzutów, nie to co teraz...
 

DeletedUser163071

Guest
na jednym świecie dałem sobie specjalnie przejąć wioskę i jak teraz mogę włączyć tą arkadię ??
 

DeletedUser159480

Guest
na jednym świecie dałem sobie specjalnie przejąć wioskę i jak teraz mogę włączyć tą arkadię ??

Czasem warto dokładnie się zaznajomić z tym co pisze Kmicu :D

Światy Arkadia

Plemiona to jedna z najsurowszych gier, a może wręcz najsurowsza. Możesz dołączyć do niej jako nowy gracz, przez miesiąc rzetelnie rozbudowywać swoje imperium, a potem w jednej chwili utracić efekty swojej pracy na rzecz kogoś, kto okaże się lepszy od Ciebie. Taki jest charakter tej gry i po części to jest efektem przyciągającym wielu graczy.

Chcieliśmy jednak przygotować coś dla tych osób, które byłyby zwolennikami bardziej spokojnej gry. Czy to ze względu na małą ilość czasu, czy też z uwagi na brak doświadczenia w rozgrywce. Jest to też propozycja dla osób, które grają wyłącznie dla przyjemności, zaglądając do swojej wioski sporadycznie, w wolnej chwili.

Takim rozwiązaniem mają być światy, które ochrzciliśmy mianem Arkadia.
Dostęp do takiego świata będą miały osoby, które straciły (na skutek przejęcia) swoją ostatnią wioskę na "normalnym" świecie. Gracz będzie wówczas otrzymywał propozycję odtworzenia stanu tej ostatniej wioski na świecie Arkadia, którego podstawowymi cechami będą dużo większe restrykcje odnośnie możliwości atakowania innych graczy, oraz kilka innych zmian, których zasadniczym celem ma być stworzenie dużo bardziej relaksującej atmosfery rozgrywki.

Pierwszy świat tego typu wystartuje w ciągu najbliższych tygodni. Światy Arkadia będą istniały jakby równolegle, nie będą miały wpływu na powstawanie kolejnych "normalnych" światów.

Z przedostatniego zdania można wywnioskować, że wzmianka ta będzie dotyczyć tylko i wyłącznie nowych światów, a nie tych, gdzie już trwa zabawa. To chyba nie powinno dziwić, bo wszelkie tego typu zmiany omijają stare światy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry