Wersja 8.35 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser117636

Guest
płaczecie jak potłuczeni. Zaczniecie grać w końcu deffem a nie nawalać w pierwszego offa ^^ z drugiej strony dla samych pro co wsadzają kliny w 25ms na każdego grubasa i to z cofki to co to za problem klinować wytnie się tym jakieś 60-90% pseudo prosów.

Dla mnie zmiana na duży plus bo mi żaden operowiec nie będzie płakał na forum, że mu przegladarka poprzestawiała ataki ^^ ;)

I w końcu to będzie strategia a nie masa offa i tylko offa ;)

dograjcie raz do 100 wiosek na serwie bedąć w 80% na froncie to pogadamy grając jak teraz 70% off jak najlepsi z Was.

Dziękuję administracji gry za to, że mi ją ułatwiła ;)

a Wy sobie wyciągnie comadore i grajcie dalej historią i wychwalajcie się, że Wam ktoś napisał bota lub napisał jak przeglądarkę skonfigurować .. bo ile jest osób co do tego same dochodziły ? 5-10 na całe plemiona ?

Pozdrawiam i do zobaczenia na polu Walki Wasz JArosław :D
 

DeletedUser117636

Guest
Ta... i zawiązują kokardki językiem

jakbyś grał dłużej to byś wiedział, że takie "prosy" również były na plemionach co mają dalej równie szybkie ręce ^^

jak widziałem kontry na 001 sekundy i się dziwiłem to mnie wyśmiewali, żem noobek w starciu jedna wioska na jedną kontra na grubego tylko LK ... jedna próba całym offem.


dlatego jestem na plus ;)
 

DeletedUser142815

Guest
jarek z kotem chyba nie wiesz o czym piszesz , plemiona mialy grywalnosc ktore zatracily poprzez ulatwienia jak teraz automatyczna kareta. moze jestem dinozaurem ktory ukonczyl po 7 latach 13 swiat ale to mialo sens w swojej prostocie i nie trzeba bylo wykazywac sie wielka wiedza zeby z opery slac grubasy w sekunde ale trzeba bylo poswiecic chwile czasu i poswiecali ten czas ci ktorym zalezalo a ci ktorzy nie poswiecali odpadali , a jak cos jest nielegalnego to od tego jest suport zeby wylapywal i odpowiednio banowal
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.480
jakbyś grał dłużej to byś wiedział, że takie "prosy" również były na plemionach co mają dalej równie szybkie ręce ^^

jak widziałem kontry na 001 sekundy i się dziwiłem to mnie wyśmiewali, żem noobek w starciu jedna wioska na jedną kontra na grubego tylko LK ... jedna próba całym offem.


dlatego jestem na plus ;)
Po prostu przesadziłeś z porównaniem. Jakbym miał kasę to dałbym tysiaka każdemu kto zrobi klina z cofki w ciągu 25milisekund i to razy 3 :)
 

DeletedUser

Guest
Lol ;d
powala mnie hit kermita na yt ;x

"support powinien robić poradniki" które m in miałyby uczyć synchra graczy, ale już wprowadzenie aktualizacji która "nauczy" tego każdego to zło. Leże, bo zastanawiam się jak można grać w strategię, uważać się za dobrego gracza i w swojej wypowiedzi dać kontrargument dla samego siebie ;x
jarek z kotem akurat klin z cofki daje najwięcej możliwości, bo jest naprawdę sporo prób na to ;)


tequila74 nie sądzisz że grywalność mogła spaść właśnie przez te wielkie dysproporcje jakie są w plemionach między starymi a nowymi graczami i ciagnięciu na każdy serwer "swoich graczy" :p Trzeba mieć naprawdę farta by przetrwać pierwsze 2 miesiace, a ile czasu trzeba by poznać tajniki ataków i obrony?:p Nawet nie wiecie jak zmieni się sytuacja po wprowadzeniu zmian a biadolicie jak diabli ;x
Po prostu przesadziłeś z porównaniem. Jakbym miał kasę to dałbym tysiaka każdemu kto zrobi klina z cofki w ciągu 25milisekund i to razy 3
az tak rozrzutny jestes ;x
nigdy nie zarobiłem tysiaka w 25 ms ale podoba mi się Twoja oferta;P
 

DeletedUser147486

Guest
Po prostu przesadziłeś z porównaniem. Jakbym miał kasę to dałbym tysiaka każdemu kto zrobi klina z cofki w ciągu 25milisekund i to razy 3 :)

Przyjmuję ofertę.

Możemy umówić się telefonicznie na termin? Po prostu dasz znać jak już będziesz mieć kasę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser142815

Guest
grywalnosc to nie kwestia dysproporcji miedzy starym a nowym graczem ale zautomatyzowanie gry
kazdy moze miec swoje zdanie w tym temacie ale jak dla mnie zeby byl klimat musza byc checi i trud poznawania zasad a nie poznawanie klikniec w odpowiednia ikone
 

DeletedUser147486

Guest
postaraj się czytać ze zrozumieniem, bo zdaje się wolisz pisać aniżeli czytać. masz własna optykę i kręcisz się wokół niej, warto czasem otworzyć się na argumenty innych (nie mówię o sobie a ogólnie).

No właśnie problem w tym, ze bardzo dokładnie przeczytałem to co pisałeś i to nie miało zupełnie sensu - znaczy według Ciebie miało sens i staram się to szanować jednakże ja piszę o faktach :D

warto tez wypowiadać się merytorycznie a nie urządzać wycieczki osobiste... jeśli inni zaczną pisać wzorując się na tobie to dopiero byłyby sterty bzdur... przy okazji... ludzie którzy nadrabiają braki w edukacji pyskolstwem często używają "jak" zamiast "jeśli/jeżeli" a to może zmienić sens zdania. zgadnij dlaczego o tym wspominam?
Jakie wycieczki osobiste? Napisałem Ci, że piszesz bzdury i poczułeś się urażony? :D Przepraszam, iż poczuł się Pan tak poruszony. Kupić Panu lizaka na zgodę? ;)

Nie wiem... Kmic jest dobry czy zły, nie ma to znaczenia. Pełni określona funkcję w firmie więc mam prawo oczekiwać profesjonalizmu i prezentowania punktu widzenia firmy. Swoje prywatne opinie i wycieczki zawsze może publikować pod innym nickiem nie podpierając się stanowiskiem.
Cytat dot. innego wątku. czytaj, myśl, polecam!
Ok, nie mnie to komentować.

Moja krytyczna ocena tej aktualizacji ma źródło w zasadach i poczuciu sprawiedliwości. W zadnym przypadku nie ma znaczenia dla mojej gry. Przez ponad 7 lat straciłem w walce 3 wioski. Grałem też na 4 zagranicznych serwerach w tym na azjatyckim czyli praktycznie w Tajlandii i wszędzie z sukcesami większymi lub mniejszymi ale jednak.
Właśnie ta aktualizacja jest dla mnie sprawiedliwa, bo znam wielu dobrych graczy, którym problemy techniczne nie pozwalają na wysyłanie synchro w legalny sposób - a zasad nie chcą łamać.
Z kolei są na tyle dobrzy, iż potrafią wyczuć swój sprzęt i klinami strzelaja bezproblemowo, zatem czemu maja cierpieć za to, że mieszkaja na wsi lub są biedniejsi i mają słabszy sprzęt, a nie chcą korzystać z nielegalnych botów?

Napisałbym ile ja straciłem wiosek w walce, ale okazałoby się, że repka jest zła i ma za wysokie ego ;)
 

DeletedUser130738

Guest
Zastanawiam się, co by było, gdyby u większości tutaj narzekających Opera przestała działać (przecież tyle się uczyli ustawień przeglądarki). Tragedia by była, wina supportu ;) I jeszcze skrypty obsługa gry 'psuje', a na domiar złego zamiast nich będzie działać wbudowana w grę autokareta...

A co do strategii - autosynchro karety stwarza fajne możliwości. Można np. specjalnie je popsuć, mieszając z ręcznymi atakami. Ogólnie nowych rozwiązań strategicznych pojawiło się sporo.
 

DeletedUser

Guest
grywalnosc to nie kwestia dysproporcji miedzy starym a nowym graczem ale zautomatyzowanie gry
kazdy moze miec swoje zdanie w tym temacie ale jak dla mnie zeby byl klimat musza byc checi i trud poznawania zasad a nie poznawanie klikniec w odpowiednia ikone

ok zgoda - patrząc na grywalność z własnej perspektywy - można wykłócać się o każdy szczegół znajdujący się w grze, ustawienia świata kolor jednostek, różyczkę w ogrodzie w wiosce. Gdybym miał spojrzeć na to "globalniej" zwróciłbym uwagę na to ilu graczy gra - a liczba graczy spadała.
Zmiany mające na celu wyrównanie szans dla graczy są jak najbardziej na plus. Chociaż ta zmiana to - jak dla mnie - wciąż za mało by "nowy gracz, który chce grać i ma czas na to" przetrwał pierwszy świat :p

co do obrony z telefonu...
a) macie przypomnienia dźwiękowe w aplikacji ( kiedyś korzystali z tego nieliczni teraz każdy:p)
b) "wezwij wojska" w placu.... bardzo łatwo można się obronić...
c) a jeśli trzeba klinować - czat, sprawdzenie kto jest online - wrzucenie zasta

i naprawdę ta aktualizacja zrobi tyle dymu obrońcom ? ;x szok;/
 

DeletedUser

Guest
Zastanawiam się, co by było, gdyby u większości tutaj narzekających Opera przestała działać (przecież tyle się uczyli ustawień przeglądarki). Tragedia by była, wina supportu ;) I jeszcze skrypty obsługa gry 'psuje', a na domiar złego zamiast nich będzie działać wbudowana w grę autokareta...

A co do strategii - autosynchro karety stwarza fajne możliwości. Można np. specjalnie je popsuć, mieszając z ręcznymi atakami. Ogólnie nowych rozwiązań strategicznych pojawiło się sporo.

Genialny pomysł, szkoda że nie grasz ze mną na świecie, zrobic kilka sekund odstepu i na pewno nikt sie nie skapnie że to jest gruby, przecież wcale 95% graczy nie ma aplikacji w telefonie/ tablecie i wcale nie może zobaczyć kiedy przyszło powiadomienie o nadchodzących atakach, a już tym bardziej policzyć czas czy to gruby czy zmyłka. Ambitnie.




Pierwsza aktualizacja, która wywołała taką burze, a dziwnym trafem nikt na górze tego nie widzi i nic z tym nie robi, dla nich nie ma żadnych negatywnych opinii. Nie, nie jest to wina tego że mod zamiast czytać sensowne tematy "liczy do 50" tylko tego że zaczął sie liczyć hajs, więcej hajsu.
 

DeletedUser147486

Guest
co do obrony z telefonu...
a) macie przypomnienia dźwiękowe w aplikacji ( kiedyś korzystali z tego nieliczni teraz każdy:p)
b) "wezwij wojska" w placu.... bardzo łatwo można się obronić...
c) a jeśli trzeba klinować - czat, sprawdzenie kto jest online - wrzucenie zasta

i naprawdę ta aktualizacja zrobi tyle dymu obrońcom ? ;x szok;/

Zapomniałeś dodać o budowie murku za pp na poszczególnych światach, ogniu olimpijskim na poszczególnych światach, etykiecie do opisywania ataków, no i co tam jeszcze? No tak ochrona punktowa w stosunku 1:10.
Prawda jest taka, że nawet w tej aktualizacji obrońca ma korzyści, z komórki klinowanie jest mega ułatwione nawet w najcięższej sytuacji, ale to trzeba się domyśleć - a myślenie czasem chyba niektórych boli :D

--------------------------------------------------------------

Pierwsza aktualizacja, która wywołała taką burze, a dziwnym trafem nikt na górze tego nie widzi i nic z tym nie robi, dla nich nie ma żadnych negatywnych opinii. Nie, nie jest to wina tego że mod zamiast czytać sensowne tematy "liczy do 50" tylko tego że zaczął sie liczyć hajs, więcej hajsu.

? Co ta aktualizacja ma związanego z kasą?
Wszędzie kasę widzicie? :D To jak nie przestane pp kupować to mam sobie iść? :D
 

DeletedUser165865

Guest
Ktoś wysyła na was synchro w 800ms, bo ma problemy z komputerem, sklinujecie i jest super.
Wy wyślecie synchro w 400ms, bo macie lepszy komputer i jesteście zadowoleni, szczęśliwi, bo jesteście tacy PRO!

Prawdziwa umiejętność to klinowanie, synchro to żadna umiejętność ;) Chociażby znam też osoby z SP, które grają na najwyższym poziomie, przychodzą na trening reprezentacji i nagle przez problemy z kompem/netem nie są w stanie wysłać synchro w 300ms. I co teraz nagle noob?
Nie! :)
Dlaczego? A to dlatego, że klinowanie nie jest w cale tak zależne od kompa/neta jak synchro. Umiejętność klinowania to umiejętność wyczucia własnego sprzętu, niezależnie czy zamula tyle, czy tyle, czy też śmiga jak "trza" to każdy musi indywidualnie wyczuć swój sprzęt, a treningi/większe umiejetnosci pozwalają na to, że bezproblemowo można przystosować się do różnych komputerów(itp.) w krótkim czasie.
Zatem jak mam się czepiać, ze ktoś nie wysyłał synchro w 300ms, skoro klinował bezproblemowo wszystko jak leci?

Moim zdaniem zmiana na lepsze, dopóki nie wprowadzą takiego ułatwienia na kliny to jestem ZA.


--------------------------------------------------------------



Bezsensu by to było ;)

To nie lepiej wysłać połowę szlachciców w synchro idealnym, a drugą połowę w synchro ręcznym i do tego jeszcze fejki dosłać?
Obrońca nagle nie wie co robić. :D

Z drugiej strony właśnie udowadniasz, że obrońcy będą mieli za prosto - z kolei wszyscy powyżej marudzą że to agresorzy mają za łatwo :D


ale sie usmialem.
takich ciekawostek to jeszcze nie slyszalem a to w dodatku od kogos kto jest w reprezentacji :p ty to chyba nawet nie wiesz jak sie klinuje :D


a tak wogole to dobrze ze nie mam juz czasu na ta gre bo zchodzi ona na psy. moze i co poniektore ulepszenia sa na plus a inne zacheca slabszych graczy do kontynuowania swoich przygod w "plemionach" ale wiekszosc to cyber terror dla wytrwalych starych graczy.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.006
Pierwsza aktualizacja, która wywołała taką burze, a dziwnym trafem nikt na górze tego nie widzi i nic z tym nie robi, dla nich nie ma żadnych negatywnych opinii.

To Ty chyba nie widziałeś aktualizacji wywołującej burzę. :) W porównania z "burzami" ta wywołała może "lekki pomruk". :)

Ale poważniej: jak już wielokrotnie tłumaczyłem - my czytamy wszystkie opinie (bo nie bez powodu przy każdej aktualizacji otwieramy specjalny wątek do dyskusji o niej) i przekazujemy je odpowiednim osobom. I bardzo nas cieszą zarówno komentarze pozytywne, jak i te zawierające konstruktywną(!) krytykę, czyli wskazującą na potencjalne problemy czy zagrożenia (np. odnośnie zbilansowania gry) jakie mogą nieść za sobą poszczególne zmiany.
I oczywiście znajdują się tu takie posty (szkoda, że wśród lawiny najzwyklejszego "hejtu") za co serdecznie dziękujemy - Wasze zdanie zawsze jest dla nas cenne i stanowi dla nas ważne źródło inspiracji.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser188060

Guest
"Wasze zdanie zawsze jest dla nas cenne i stanowi dla nas ważne źródło inspiracji."

Powiedz mi po co piszesz takie głupoty? Jeśli nasze zdanie byłoby coś warte tutaj to temat z dyskusją na ten temat powstałby przynajmniej tydzień wstecz i zakładałby z nami dyskusję z potrzebą wprowadzenia waszych pomysłów, czyli w skrócie mówiąc dyskusja. Stawiacie ludzi w czasie dokonanym inaczej tego nie da się nazwać kiedy informacja udostępniona jest 24h przed wprowadzeniem zmian i nad czym tu dyskutować nad faktem dokonanym? Tak jak wspominałem wcześniej wprowadzacie na siłę coś bez konsultacji z większym gronem zainteresowanych, więc nie ma się dziwić tej fali krytyki płynącej na was. Robicie swoje czynności tak jakbyście wy byli tutaj byli osobami najważniejszymi ale przypominam, że gra jest tworzona dla społeczności graczy i ma być przez nich kreowana nie przez was bo widzę, że się troszkę galopujecie w stosunku do osób, które są waszymi klientami, odbiorcami i stawiacie siebie na wyższym szczeblu łańcucha marketingu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.480
Dokładnie jak pisze Armixus.


Zresztą ta dyskusja na forum to tylko takie "pozory demokracji". Damy się ludziom wygadać, ale i tak nic z tym nie zrobimy. Tak samo było z poprzednimi aktualizacjami
 

DeletedUser187548

Guest
(...)Jakie wycieczki osobiste? Napisałem Ci, że piszesz bzdury i poczułeś się urażony? :D Przepraszam, iż poczuł się Pan tak poruszony. Kupić Panu lizaka na zgodę? ;)
(...)
,,, wycieczki osobiste to jest własnie to... celem jest interlokutor a nie meritum sprawy.
Nie czuję się urażony, nie podważyłeś tego co napisałem. Zresztą nie mogłeś sensownie tego zrobić. Mam prawo do własnej opinii podobnie jak i Ty. Na dodatek znany był kontekst moich wypowiedzi - cytaty... więc jw.
Ty jednak podjąłeś próbę zdyskredytowania mnie a treść była tylko pretekstem.
Cytat z Kmic`a i wątek dot. poradników i FAQ... nie wiem jaki miałeś interes, aby wtrącać się do wątku, który Ciebie nie dotyczy... to coś w rodzaju "konia kują, żaba nogę podstawia"? A może advocatus diaboli?
Nie piszesz o faktach, kwestionujesz to co napisałem a tego nie można sensownie zakwestionować... mówię o awersji do drukowanego współczesnej młodzieży, o możliwości kupowanie monet za pp na obcych serwerach... to są fakty.

Jeśli nawet przeczytałeś co napisałem to nie oznacza, że zrozumiałeś... pisanie o sensie lub jego braku jest niesmacznym żartem.
Polemizując z Kmic`em mam świadomość i nadzieję, że może uda mi się na coś uczulić "władców plemion" z korzyścią dla gry czy projektu jak chcą.
Zwracając uwagę na formę piszę ogólnie, nie ma przecież sensu cytowania każdego akapitu do którego można mieć uwagi.
Podobnie z Tobą... czytałem chyba wszystkie Twoje posty więc uwaga natury ogólnej też ma rację bytu ;D

Na szczęście widzę, że potrafisz być zgodny od czasu do czasu tylko koniecznie musisz napisać to swoimi słowami :D

--------------------------------------------------------------

"Wasze zdanie zawsze jest dla nas cenne i stanowi dla nas ważne źródło inspiracji."

Powiedz mi po co piszesz takie głupoty? Jeśli nasze zdanie byłoby coś warte tutaj to temat z dyskusją na ten temat powstałby przynajmniej tydzień wstecz i zakładałby z nami dyskusję z potrzebą wprowadzenia waszych pomysłów, czyli w skrócie mówiąc dyskusja. Stawiacie ludzi w czasie dokonanym inaczej tego nie da się nazwać kiedy informacja udostępniona jest 24h przed wprowadzeniem zmian i nad czym tu dyskutować nad faktem dokonanym? Tak jak wspominałem wcześniej wprowadzacie na siłę coś bez konsultacji z większym gronem zainteresowanych, więc nie ma się dziwić tej fali krytyki płynącej na was. Robicie swoje czynności tak jakbyście wy byli tutaj byli osobami najważniejszymi ale przypominam, że gra jest tworzona dla społeczności graczy i ma być przez nich kreowana nie przez was bo widzę, że się troszkę galopujecie w stosunku do osób, które są waszymi klientami, odbiorcami i stawiacie siebie na wyższym szczeblu łańcucha marketingu.

Fakt, od dawna nie widać nawet cienia profesjonalizmu w relacjach z graczami-klientami.
Nie czas i miejsce na detaliczne omawianie tego tematu tym bardziej, że każdy kto dłużej pograł i ma choćby odrobinę pojęcia nt. zarządzania i PR wie o czym mówię.
 

DeletedUser

Guest
Czytacie nasze opinie i co z tego? Jeszcze nigdy nie zrobiliście czegoś o co prosili Was gracze. Masz racje wy je CZYTACIE i na tym moglibyśmy poprzestać z wymienianiem czynności które robią coś w kierunku naszych komentarzy. Ach, jeszcze nazwałeś je hejtami, tak nie przejmumy sie tym że w granicach połowy osób tutaj jest przeciwnikami aktualizacji, to jest tylko hejt możemy mieć to między pośladkami.
Po raz chyba 4 znowu wpierasz nam że jest okej, "tylko pomruk" albo masz problemy ze wzrokiem albo tylko udajesz.

Nie mam zielonego pojęcia kto mógł wpaść na pomysł wprowadzenia tego na wszystkich światach, nie znając opinii graczy. Widziałem wiele aktualizacji w przeróżnych grach, były takie które bardzo mi sie podobały i takie które troche mniej, ale to jest już po prostu rekord świata, najbardziej kretyńska aktualizacja na jaką byłoby stać jakąkolwiek firme na tym świecie. Uwzględniając stosunek modów ,czy kim wy tutaj na tym forum jesteście na czerwono, do wypowiedzi jest po prostu zniewalający. Brak mi już słów na to co się tutaj wyprawia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.605
Nie grajcie, albo przesiądźcie się na prywatne serwery.

Ja to nadal nie mogę się doszukać w waszych wypowiedziach co dokładnie wam nie pasuje. Zmienią się właściwie tylko dwie rzeczy:
-cześki, które z różnych względów nie potrafiły wysłać w miarę ogarniętego synchro, będą teraz je słać, ale pewnie i tak nie będzie im się chciało dogrywać tych 4 szlacht tak by wchodziły w jednej sekundzie
-będzie można posłać synchro z telefonu, a nie zawracać dupę koledze, który jest na teraz przy komputerze

Ci co nie potrafili się bronić to nadal nie będą potrafili. Ci którzy potrafią nie zatracą swej umiejętności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry