Wersja 8.35 - komentarze

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6.791
Jak dla mnie super,powiedzmy sobie szczerze synchra co 100 ms np kazdy wysyla jakas aplikacja badz ma nawet i jakies skrypty, klinowanie co 100 ms np to nie jest zaden problem. Teraz gracze ktorzy nie umieja klinowac maja jakis z tym problem :) Nauczcie sie klinowac nie bedzie problemu,jak dla mnie super,teraz mozna grac ciagle np na google chrome a nie jak mam wysylac grube musze isc na opere :) Takie moje skromne zdanie.

Pozdrawiam.
 
Wynik reakcji
1.062
Wy z 'reprezentacji' macie tak przerośniętego ego, że szok, tego się opisać nie da..


Na początku byłem w szoku jak usłyszałem o aktualizacji, ale potem rozmawiałem z Keymilem (Red Devil, jeden z najlepszych graczy plemion, top1 w rankingu twtotal) i doszliśmy do wniosku, że to w sumie dobrze, wzrośnie poziom i w ogóle.


padłem jak to przeczytałem, po prostu padłem :)
Jeden z najlepszych graczy plemion ahhahahahahahahhahahahaha

może jest najlepszy w sumie jest top 1 na jakims tw total ze szybkich hahahahahah :D
Wam już się od tej repki poprzewracało :)

Niech keymil wbije na jakis swiat bez farmienia i pokaże umeijętnosci pogra do kilku milionów, neich poczuje prawdziwy front wioska obok wioski a nie jakiś zerwoy noł lifowy poziom na światach z pp + farmieniem :)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

BeczkaWisniowa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
106
Top1 toczaden wyznacznik umiejetnosci. Najlepszy przyklad DuchUlicy. Kliny to tez nie umiejetnosc strategiczna. Akurat ja wbijam kliny ponizej 1s na telefonie, wiec mnie to nie powinno ruszac.

Tylko niech dotrze do Ciebie, ze obecnie gracze maja ograniczona mozliwosc wysylania synchro, jak i wysylania klinow, bo 90% graczy nie zrobi ani jednego ani drugiego z urzadzenia mobilnego. Po aktualizacji 100% graczy bedzie napierniczalo synchro o kazdej porze dnia i nocy, kiedy tylko im sie przypomni i zachce. A obroncy nadal pozostana ograniczeni, bo wiekszosc nie wbije klina z urzadzenia mobilnego.
 

DeletedUser147486

Guest
Wy z 'reprezentacji' macie tak przerośniętego ego, że szok, tego się opisać nie da..

Hm? Ja wiele razy wypowiadałem się na ten temat. Na wolnych światach jest masa graczy która może grać na najwyższym poziomie, z kolei na sp to grono spada do minimum.
Nie piszę, że reprezentacja to najlepsi gracze na wolnych, bo na pewno grają na wysokim poziomie, ale czy najlepiej? Nie wnikam w to.

Znam wielu świetnych graczy z wolnych światów i jako rekrutant często zapraszam takowych na sp majac nadzieje, że znajdą się tacy co poradzą sobie w takich warunkach gry.
Osobiście gram na SP od stycznia tego roku, a wszystkie lata gry spędziłem na wolnych. Po przejściu przez jedno jak i drugie wydaje mi się, iż mam dość obiektywną opinie.

Zatem o co chodzi z tym ego? 0_o
 

DeletedUser185460

Guest
Ale przecież dalej bedzie (chyba) mozna slac synchro z opery, wiec mozna bedzie slac szlachcice w innych odstepach czasowych niz te 50ms, co za tym idzie nadal bedzie mozna fejkowac taranami ;D

Ale prawdą jest, że to bardzo duże ułatwienie dla agresora i jeszcze jakby to działało na telefonach to już totalnie ułatwi atakowanie, a obrońca będzie miał przechlapane. W ramach jakiejkolwiek równowagi powinno być wprowadzone coś co ułatwi obronę (akurat kliny to IMO dość łatwa sprawa, zwłaszcza jak się odkryje magiczny sposób klinowania z cofek, wtedy nawet między 50ms da się trafić bo można robić wiele prób z jednej wsi), bo nawet bez tej aktualizacji obrona była znacznie trudniejsza od ataku. Teraz pewnie w końcu naucze się synchronizować dobrze karete z resztą offów, bo przy pomocy opery różne opóźnienie miałem i nieraz kareta wysyłała się np. dwie sekundy za późno, teraz pewnie spokojnie się nauczę opóźnienia i wreszcie będzie idealne dogrywanie ataków ;DDDD

Tą funkcje z wysyłaniem karety można porównać do opisów ataków, masowe opisywaniee ataków również jest ułatwieniem, a od kiedy to wprowadzono byle noob mógł posiąść tak wyrafinowaną umiejętność jak opisywanie ataków.
 

DeletedUser147486

Guest
Tylko niech dotrze do Ciebie, ze obecnie gracze maja ograniczona mozliwosc wysylania synchro, jak i wysylania klinow, bo 90% graczy nie zrobi ani jednego ani drugiego z urzadzenia mobilnego. Po aktualizacji 100% graczy bedzie napierniczalo synchro o kazdej porze dnia i nocy, kiedy tylko im sie przypomni i zachce. A obroncy nadal pozostana ograniczeni, bo wiekszosc nie wbije klina z urzadzenia mobilnego.

Obrońcy mieli tyle "powerupów" we wcześniejszych aktualizacjach, że jednak aktualizacja pozytywna dla agresorów tak was boli?

Zresztą to wcale jednoznacznie nie wspiera agresorów. Trzeba jednak potrafić myśleć strategicznie, aby do tego dojść ;)
Nie zauważyłeś, że osoby "hejtujące" ten pomysł piszą, iż to na "+" dla agresorów, a inni też że to "+" dla obrońców?
Pogadajcie, moze wspólnie dojdziecie do wielu nowych strategii :)

P.S. A więc teraz Ci co wcześniej zrywali się z zajęć nie będą musieli tego robić? To chyba lepiej dla ogółu graczy? Szkoda naszej młodzieży, aby uciekała z lekcji, niech się uczą :) Jedni jak i drudzy mogą synchro wysyłać, każdy może być agresorem jak i obrońcom, a wiec szanse równe.
 

DeletedUser188433

Guest
Chyba za jakiś czas będą zapychać światy botami, bo dążą do tego by gra grała bez naszej pomocy :v
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.452
Jak już wcześniej osoby się wypowiedziały pomysł z synchro na wielki MINUS. Mam nadzieję, że to zmienią.
Do synchra nie trrzeba narzędzi żadnych ja osobiście o zawsze ręcznie robię :p

Ale na plus bardzo mi się podobają komendy gracza w profilu. Zawsze chciałem to mieć jak atakować chciałem wszystkie wsie kogoś:}




Edit:
Sprawdziłem teraz tą opcję z synchrem... to jest istna masakra! Klikam jeden przycisk i wychodzi full synchro :eek:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser150139

Guest
Moje zdanie? Klinowanie jest łatwiejsze od synchro? Dlaczego? Dotąd w celu wysłania zsynchronizowanego ataku musiałem mieć specjalny program który nazywa się Opera12. Po aktualizacji... nawet on mi nie pomagał, a więc dla mnie wysłanie karety w minimalnych odstępach czasu było nieosiągalne.

A bez opery nie potraficie grać? Ja jakoś z Chrome potrafię wysłać synchro bez kombinacji(pewnie nie tylko ja), wyciągania kabla skrótów klawiszowych.
Nie biadolcie tak. Teraz nie musicie już kombinować wszystko samo się zrobi.
Dla mnie śmieszne jest że ktoś nie gra np. SP bo mu Opera nie działa i synchra nie wyśle. I to przeważnie są Ci "pro".
Plemiona już się daaaawno skończyły wraz z powstawaniem kolejnych skryptów i botów, bez których też większość nie gra - bo nie potrafi.
Gdyby nie sentyment i utrzymywanie znajomości ja osobiście bym już dawno nie grał.Gra jest obecnie za łatwa, a zdecydowana większość porządnych i mocnych graczy już w to nie gra ze względu na coraz gorsze "apdejty" dla młodzieży(przez twórców uważanej za głupią - skoro dodają coraz to większe ułatwienia w i tak łatwej do ogarnięcia grze).

Jak już wcześniej osoby się wypowiedziały pomysł z synchro na wielki MINUS. Mam nadzieję, że to zmienią.
Do synchra nie trrzeba narzędzi żadnych ja osobiście o zawsze ręcznie robię :p

Ale na plus bardzo mi się podobają komendy gracza w profilu. Zawsze chciałem to mieć jak atakować chciałem wszystkie wsie kogoś:}

I to nazwać można ułatwieniem gry a nie wykluczeniem pewnych WAŻNYCH składowych.

Swoją drogą przez ułamek sekundy pomyślałem że to prima aprilis - byłby to idealny news żeby ludzi nabrać :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser40095

Guest
Miałem już się tu nie wypowiadać, no ale jak reprezentant mnie cytuje, to jak miałbym zignorować taką wypowiedź?
A bez opery nie potraficie grać? Ja jakoś z Chrome potrafię wysłać synchro bez kombinacji(pewnie nie tylko ja), wyciągania kabla skrótów klawiszowych.
Nie biadolcie tak. Teraz nie musicie już kombinować wszystko samo się zrobi.
Dla mnie śmieszne jest że ktoś nie gra np. SP bo mu Opera nie działa i synchra nie wyśle. I to przeważnie są Ci "pro".
Plemiona już się daaaawno skończyły wraz z powstawaniem kolejnych skryptów i botów, bez których też większość nie gra - bo nie potrafi.
Gdyby nie sentyment i utrzymywanie znajomości ja osobiście bym już dawno nie grał.Gra jest obecnie za łatwa, a zdecydowana większość porządnych i mocnych graczy już w to nie gra ze względu na coraz gorsze "apdejty" dla młodzieży(przez twórców uważanej za głupią - skoro dodają coraz to większe ułatwienia w i tak łatwej do ogarnięcia grze).
Potrafię grać, bez Opery, bez Chrome, bez IE i bez Firefoxa... Bez Opery nie potrafię wysłać zsynchronizowanej karety, a to już pewna różnica :) Nigdy nie twierdziłem, że jestem dobrym graczem. Ledwo ocieram się o przeciętność. Za to, doświadczenie mnie uczy, że reprezentanci to również nadymane baloniki... Jakoś jeszcze nie spotkałem reprezentanta, który pokazałby umiejętności wykraczające powyżej przeciętnej. No, ale przecież nie o tym rozmawiamy :)
Ja nie gram SP, ponieważ nie chcę. Zagrałem raz, przejęli mi wioskę i twierdzę, że na tą zręcznościówkę za cienki jestem :D
 

DeletedUser181932

Guest
O jakie zadania chodzi w tym odznaczeniu?

Mistrz zadań
Wykonaj adań!
 

DeletedUser186725

Guest
Mnie ta aktualizacja się nie podoba. A jestem raczej agresorem, dla których to niby ma być ułatwienie...

Autokareta? Skoro jest tyle poradników, tyle botów to co za problem sobie jakiegoś znaleźć? Co za problem ściągnąć przeglądarkę? Poczytać, poszukać, pokombinować... Włożyć w to troszkę wysiłku. Widziałem "karety" (i to nie z offem podzielonym) wchodzące w 10s... I danie takim graczą możliwości wysyłki synchro jest sprawiedliwe?
I czy to będzie opcja tylko dla graczy z kp, czy dla tych bez też?


Kwestia argumentów, że kareta to żadna umiejętność, a na pewno nie strategiczna. A jaką umiejętnością strategiczną jest wsadzenie klina? Antyklina? Synchronizacji akcji? - bo umiejętnością strategiczną będzie rozpisanie sobie ataków tak, żeby wysłać je o najwygodniejszych dla siebie godzinach, tak żeby 10/100/1000 ataków wchodziło w 1s, ale wysyłanie ich, to już żadna strategia, lecz kwestia umiejętności i możliwego do poświęconia czasu.
Wszystko to zdolności polegające na zręczności i wyczuciu sprzętu.


Odznaczenia.
Dobrze że jest możliwość ukrycia tych odznaczeń. Zawsze grałem z pokazanymi odznaczeniami, ale czas to zmienić. Ilość zrekrutowanych jednostek? Może zlikwidować zwiad i dać dostęp do "podglądu gościnnego"? Ale za to darmowe flagi :D

Komendy w profilu - jedyny element aktualizacji na plus.

_________________________________

Niedzielny, sorry, ale nie rozumiem Twojego stwierdzenia, że łucznicy premiują obronę i argumentacja że niewielu graczy robi ŁnK... No litości, co to za argument... To jak ktoś robi offy same lk to gra robi powerupa dla obrońców, bo są pikinierzy? Albo jak ktoś robi offy bez taranów to gra premiuje obrońcę, bo są mury obronne? To jest właśnie strategia... a nie karety, kliny i antykliny.... masz te 9-12 jednostek i obserwujesz, jak deffuje się przeciwnik i modyfikujesz swoje offy. I odwrotnie - patrzysz, jakie offy robi przeciwnik i dostosowujesz swojego deffa...

No i kmic... Niedzielny argumentuje za tą aktualizacją, a Ty, jak zwykle, na kolejną falę krytyki po kolejnej aktualizacji odpisujesz coś w stylu "Taki z ciebie pros? A boisz się że cię byle noob zjedzie? To z ciebie żaden pros. A poza tym się nie znasz. Kto dał ci prawo krytykować wspaniały suport?" - tak wygląda mniej więcej każda twoja odpowiedź, gdy gracze Was krytykują, gdy krytykują kolejną aktualizację prowadzącą do automatyzacji (za pp) gry.
 

DeletedUser188060

Guest
Pierwszy raz widzę support, który wprowadzą aktualizację bez dyskusji na temat nadchodzących zmian z społecznością graczy. Tutaj widać brak profesjonalizmu z waszej strony i chęć wprowadzenia czegoś na siłę, powiem więcej plujecie w twarz graczom stałym, którzy poświęcili na grę ogromną masę czasu i pieniędzy tym, że bez rozmów zostaje wprowadzona taka ważna aktualizacja i do tego gdy jest po fakcie wy macie jeszcze skrupuły pytać się nas o zdanie jak i tak wiadomo, że sprawa jest zakończona. Widać to znakomicie bo wypowiedziach moderatorów, że nic nie wskóracie bo tam u góry decyzja zapadła. Albo zaczniecie się liczyć wcześniej z zdaniem graczy i wcześniej powiadamiać o swoich planach albo znacząco gra straci na waszej nie udolnej polityce prowadzenia tego projektu.

Proponuję w natychmiastowym tempie cofnąć aktualizację i zacząć rozmawiać z nami poważnie co jest potrzebne a co się nie nadaje do wprowadzenia do gry. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177535

Guest
A to i ja jako wyjadacz coś dodam zachowując neutralne stanowisko.

Patrzę tak coraz bardziej na te ułatwienia. KP? OK. MK? No dobra. AF? Niech będzie. Handel PP? I tak nie gram na takich światach, więc mnie to nie obchodzi.

Jednak to co zobaczyłem dzisiaj mnie już przeraziło. Nie po to katowałem się kiedyś z operą (parę lat temu) i ustawiałem sobie ją, abyście teraz takie coś wprowadzili. Nie po to katowałem ręczne słanie synchro, abyście dodali taką aktualizację.

Fakt faktem jest też to, że będąc na froncie nigdy nie wysyła się karety z 1 wioski, tylko po jednym grubym z każdej wioski, aby dograć ich w 100ms lub mniej.

Szczerze? Jeszcze jedna taka durna aktualizacja i na 100św chyba nikt już nie zagra...
 

DeletedUser135938

Guest
-4 jeździec apokalipsy- płacą ci za to wychwalanie aktualizacji czy jak? bo tak to wygląda... zresztą nie tylko z mojej perspektywy. Wbicie klina to nie jest żadna filozofia, ale dawanie zautomatyzowanego mechanizmu który w legalny sposób sam synchronizuje ataki do minimalnej granicy to ignorancja starszych graczy. Nie wiesz, że za wiedzę się płaci? ktoś nie potrafił korzystać z opery- trudno jego problem- nie chciał, no cóż znowu jego problem. Z wprowadzonych aktualizacji które na prawdę pomogły i nie mieszały to komendy czy asystent farmera, odznaczenia, mentor. To co dzisiaj zostało wprowadzone jest totalną ignorancją dla starszych graczy. Kasa musi się zgadzać prawda?
O reprezentacji nawet się nie wypowiadam bo na wolnych światach większość tych prosów reprezentuje ale dno i 2 metry mułu. Duch ulicy? jest a każdym świecie, średnio po kilka darm i po 2 miesiącach już gościa nie ma. Takich przykładów reprezentantów mógłbym wymieniać i wymieniać.. szkoda nerwów. (sp mnie nie interesuje)

Ta gra zawsze polegała na tym kto lepiej wykorzystuje dostępne narzędzia, potrafi się lepiej zorganizowąc i ustawić. Teraz każdy noob będzie na równi z graczami którzy grają w tą grę od kilku lat. Jak dla mnie to mogliście jeszcze dla nowych graczy dodać nową jednostkę która znika np po 2 latach od założenia konta. Statystyki to tak 1000/1000 było by w sam raz, aby nowi gracze czasem nie rezygnowali za szybko i hajs się zgadzał, bo tylko to się liczy już.

PuchoSzau jak to nikt? zagrają moderatorzy, admini i nooby które do 100 świata dostaną za darmo boty które same będą 24/h bronić i atakować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137804

Guest
cześć :D
ale się tu tłoczno zrobiło
Proszę o trzymanie języka na wodzy bo regulamin tutaj obowiązuje bez względu na to jak bardzo wam się nie podoba aktualizacja .
Od siebie powiem, droga administracjo wygląda na to że zabrałaś jedyną przewagę pro graczom nad tymi którzy nie umieli puszczać synchro lub raczej nie umieli wykonać skrótów klawiszowych, teraz wszystkich umiejętności się zrównały :rolleyes: i co teraz ? jak żyć ?
 

DeletedUser179283

Guest
Wy z 'reprezentacji' macie tak przerośniętego ego, że szok, tego się opisać nie da..





padłem jak to przeczytałem, po prostu padłem :)
Jeden z najlepszych graczy plemion ahhahahahahahahhahahahaha

może jest najlepszy w sumie jest top 1 na jakims tw total ze szybkich hahahahahah :D
Wam już się od tej repki poprzewracało :)

Niech keymil wbije na jakis swiat bez farmienia i pokaże umeijętnosci pogra do kilku milionów, neich poczuje prawdziwy front wioska obok wioski a nie jakiś zerwoy noł lifowy poziom na światach z pp + farmieniem :)

Pozdrawiam.

Prawdopodobnie ten kaymil by Cię przejął nim jakimś cudem przejął byś jakąś wioskę ^_^


Aktualizacja spoko.
Noobek i tak do karety nie dojdzie.
A przeciętny gracz będzie mógł wkurzać lepszego lub słabszy jego. Przy okazji teraz będzie można popisać się skillem w obronie ;d
Nawet noobek będzie mógł Ci troszku zagrozić jeśli dojdzie do kilkunastu+ wiosek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry