Wersja 8.35 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser177535

Guest
cześć :D
ale się tu tłoczno zrobiło
Proszę o trzymanie języka na wodzy bo regulamin tutaj obowiązuje bez względu na to jak bardzo wam się nie podoba aktualizacja .
Od siebie powiem, droga administracjo wygląda na to że zabrałaś jedyną przewagę pro graczom nad tymi którzy nie umieli puszczać synchro lub raczej nie umieli wykonać skrótów klawiszowych, teraz wszystkich umiejętności się zrównały :rolleyes: i co teraz ? jak żyć ?

Jejciu, tak na prawdę burzę się o to, że koleś puści sobie offy i grubaski z telefonu w 1 sekundzie, a człowiek, który się broni będzie musiał pół nocy siedzieć, bo automatycznego klinowania nie ma w końcu :D

boshi1 jeżeli za dużo się nie zmieni to i ja może na chama zagram na tym 100, o ile będzie bez farmienia :haha:
 

DeletedUser181932

Guest
Jejciu, tak na prawdę burzę się o to, że koleś puści sobie offy i grubaski z telefonu w 1 sekundzie, a człowiek, który się broni będzie musiał pół nocy siedzieć, bo automatycznego klinowania nie ma w końcu :D

boshi1 jeżeli za dużo się nie zmieni to i ja może na chama zagram na tym 100, o ile będzie bez farmienia :haha:

100 to akurat będzie świat z pp aby administracja mogła jak najwięcej zarobić bo to jednak świat jubileuszowy..
 

DeletedUser137804

Guest
będziesz miał Puszq około 5-6 szans na wbicie klina w taki atak , tyle masz chyba prędkości jednostek , grubego nie policzyłam, dasz rade ;)
 

DeletedUser

Guest
teraz synchro to nie będzie żaden problem w szkole/ pracy i tak dalej a obona będzie bardzo ciężka, kompletnie rozwali system gry, ta aktualizacje jest niepełna automatyzujecie jedno musicie zautomatyzować i drugie, ale jak to zrobicie to ta gra stanie się kompletnie bez sensu. Czyli po wprowadzeniu aktualizacji będzie źle, jeśli wyrównacie klinowaniem będzie jeszcze gorzej.


Wprowadźcie to tylko na nowych światach, a na starych zróbcie referendum, jakich głosów będzie więcej to albo się na danym świecie wprowadzi albo nie. W głosowaniu wezmą udział gracze którzy mają powyżej 5 wiosek, żeby wyeliminowac robienie kont w celu kilkukrotnego zagłosowania.To będzie chyba najlepsze rozwiązanie.
 

DeletedUser177535

Guest
będziesz miał Puszq około 5-6 szans na wbicie klina w taki atak , tyle masz chyba prędkości jednostek , grubego nie policzyłam, dasz rade ;)

Dobra, będąc w domu nie będzie z tym problemu. Jeżeli już pomagamy atakującym w wysyłaniu grubych z telefonu, to pomóżmy broniącym, aby mogli sklinować grubasy z telefonu. Proste.
 

DeletedUser135938

Guest
Powinien być przycisk-> klinuj wszystko i tutaj sobie rozwijasz z dropdown listy które ataki klinuje automat :D
 

DeletedUser185842

Guest
Dokładnie ktoś napisał, jeszcze kliny dajcie...
Ja proponuję, żeby jeszcze można było ustawić godziny ataków skąd dokąd kiedy mają iść albo do kiedy dojść z możliwością wstawienia tego z kalkulatora (ciekawe czy opcja byłaby za 30 czy za 200 pp / miesiąc...)
O! i żeby mobil sam po wioskach chodził :)

Co do opery - ludzie jaka opera? :D Ja i moje szybkie ręce + Mozilla Firefox - odpalam 4 lub 5 kart (zależy ile ataków) i atak co 200 ms wchodzi ;) Taki to problem? ^^
Synchro każdy noob może zrobić byleby mu ktoś powiedział jak to zrobić i żeby refleks miał (chyba, że ma internet explorer).

Podsumowując:
1. Synchra na jedno kliknięcie - wielki minus
2. Odznaczenia - myślę, że dodatkowe odznaczenia czynią grę w pewnym sensie lepszą - plus
3. Ataki w profilu - plus

EDIT
Niedługo to kliknę zaloguj zobaczę, że jest 600 krzyżyków na blacie kliknę broń i pójdę spać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser179686

Guest
To i ja dodam swoje 5 groszy do tematu, zapewne, wiekszość się powtórzy, ale tyle komentarzy było, ze już chyba nic nowego nie dodam


wychodzi na to, ze Administracja gry chce przyciągnąć jak największą rzeszą świezaków :D

na poczatku stwierdziłem, że:
- trochę zbyt duże ułatwie dla noobów, bo teraz byle głupek pusci karete nawet w 300ms, jesli ustawienia świata na to pozwalaja...



ale z drugiej strony
przynajmniej będzie większa zabawa z takimi "pro graczami", a nie jak dotychczas gdy się zastanawiałem czy smiac się czy płakac, jak widziałem karete z jednej wsi w odstepach co 15sek


a nie oszukujmy się, jak ktoś do tej pory bez tej funkcji potrafił wysłac synchro poniżej 1sek. to i powinien potrafic wstawić klina w taką karete


Pewien mądry gracz nap[isał mi kiedyś:
"Ta gra jest prosta , jak bierki, najważnieksza jest aktynośc"

i ja w 100% zgadzam się z tym, a teraz, to aktywnosć bedzie jeszcze bardziej istotna



Co do tych 120 lecacych na nas karet i każda w najlepszym synchro możliwym na danym świecie
Nie oszukujmy się, rzadko kiedy leci na nas, aż tyle karet na raz...
a nawet jesli, to jak jesteśmy frontowcami, to powinniśmy miec obstawione wsie, więc i wiekszość karet nawet nie trzebaby klinowac...


P.S.
no żebym znowu musiał wstawiac to samo, a ludzie mieli Deja Vu, bo szanownej Pani Moderatorce nie spodobał się po części zakropkowane brzydkie słowo :p
 

DeletedUser

Guest
Jako, że aktualizacja nie dotyczy jedynie karet chciałbym zwrócić uwage, na to jaki stosunek do gracza i jak bardzo starają sie aby wszystko było dopracowane do perfekcji osoby je tworzące.
http://scr.hu/3fwp/6nkl0

plemiona.jpg

Pomysł na automatyczne wysyłanie karety, był pewnie tworzony z taką samą pasją. Obyście dalej sie tak starali!
 

DeletedUser185842

Guest
Wielu ludzi kradnie... Pozwólmy więc kraść wszystkim! (Wasza logika sprawiedliwości)
 

DeletedUser133092

Guest
Podczas wysyłania ataku ze szlachcicem będzie dostępna opcja "Dodaj atak ze szlachcicem" jeśli posiadacie więcej niż jednego szlachcica w wiosce.

A dlaczego podczas wysyłania ataku taranem, toporkiem czy jakąkolwiek inną jednostką nie będzie funkcji np. "Dodaj atak z taranem" jeśli posiadacie więcej niż jednego tarana w wiosce?
Skoro dajecie mozliwosc zrobienia jednym klikiem karete z szlachty to poprosimy o możliwość zrobienia karety dowolnych jednostek.
Jako gra strategiczna element zmyłki był tu jednym z ważniejszych narzędzi dezinformacji przeciwnika więc jak już to kareta dowolnych wojsk miałaby sens, choć z drugiej strony znów pro sobie poradzą i karete taranów wyślą a noobki jak zobaczą 4 ataki w minimalnych odstępach pomyślą:" o kareta... minimalny odstęp ....to musi to być źle opisana szlachta."- I znów zamierzenie wyrównania szans jakoś leży.
No to skoro dajecie nam możliwość wysłania 4 ataków w synchro to w gratisie dorzućcie jeszcze możliwość wysłania 4 wsparć w synchro i tu analogicznie:
"Dodaj wsparcie pikiem " jeśli posiadacie więcej niż jednego pika w wiosce.

Skoro rozwój gry ma polegać na wyrównaniu szans (czytaj ułatwianiu gry tym co nie potrafią) to kareta wsparć byłaby cennym narzędziem do klinowania a przecież nie możecie dopuscić żeby część graczy nie umiejąca do tej pory wysłać synchra bez waszych ulepszeń nie miała tej mozliwości przy klinach , uczyńcie tym samym opcje wsparcia w synchro "dostępną dla wszystkich graczy, bez konieczności uciekania się do pomocy zewnętrznych aplikacji."

Jeśli ktoś nie zauważył to jeszcze podsumuje że tekst powyżej jest przepełniony ironią i cała ta aktualizacja wyrównania szans jest dla mnie głupotą bo zawsze będą tacy którym nie chce sie pomysleć i popracować nad techniką a wolą zapłacić za gotowe i zawsze będą ci którzy własną pracą oraz intelektem doprowadzą do tego że będą lepsi... ale wasze dążenia sprowadzają się do tego żeby zrobić z graczy tłumoków co tylko potrafią gotowy guziczek nacisnąć.

Myślę że obsługa gry powinna raczej skupić się na wymysleniu i opracowaniu konkretnych punktów regulaminu dotycząca copikowania bo nikt nie określił czy jak na dwa tygodnie w trakcie urlopu usiądzie na moim koncie znajomy z innego świata to już jest ban za nielegalne przekazanie konta i jak często musiałabym zajrzec na swoje konto żeby tego nie było i ile czasu na nim posiedzieć. Może należałoby pomysleć nad wprowadzeniem czegoś takiego jak urlop w grze jak to jest w innych podobnych tego typu grach. Po za tym fala banów za multi spowodowała że za każdym razem gdy odwiedza mnie znajomy z plemion i jednorazowo loguje sie z mojego ip (lub odwrotnie) drżę czy nie dostanę bana z którego choćbym na głowie stanęła sie nie wybronie, żadne tłumaczenia i tak nie pomogą bo support wie i już a moze od razu sporzadzę listę osób które mnie odwiedzają a też grają w plemiona żeby ustrzec sie przed przypadkowym multi. Punkt regulaminu że ileś tam razy można sie zalogować z czyjegoś ip tak na prawdę jest martwy i nie chroni przed przypadkowym banem za multi.


Pozdrawiam haniszka
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Ale wy macie problemy :p nagle już nikt nie umie klinować karety co leci w 200ms? Na sp jest co 100ms i kareta nie leci 30min tylko 1min czasami nawet mniej, ludzie bez problemu klinują z cofki :p

aktualizacja jak najbardziej na plus
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.480
cześć :D
ale się tu tłoczno zrobiło
Proszę o trzymanie języka na wodzy bo regulamin tutaj obowiązuje bez względu na to jak bardzo wam się nie podoba aktualizacja .
Od siebie powiem, droga administracjo wygląda na to że zabrałaś jedyną przewagę pro graczom nad tymi którzy nie umieli puszczać synchro lub raczej nie umieli wykonać skrótów klawiszowych, teraz wszystkich umiejętności się zrównały :rolleyes: i co teraz ? jak żyć ?

często są to synchra z kilkusetmilisekundowym opóźnieniem bo ktoś może (jak np. ja) ręcznie wysyłać. Czasem w ogóle nie robią synchro bo nie raz to widziałem. Czasem też jest odstęp 1-2sekund a teraz każdy przy akcji będzie wysyłał z tego full synchro jeszcze z idealnie podzielonym offem na 4...

Obrońca czasem ma 2K ataków w tym 30-40karet które czasem łątwiej czasem trudniej sklinować a teraz to będzie męką...
 

DeletedUser

Guest
W zasadzie wszystko zostało już powiedziane. Zobaczymy co teraz zrobi z tym administracja, bo paskudny layout strony głównej jakoś mogli wycofać.

Nie wiem czy czasem nie zmykać na prywatne serwery, bo z oryginału nic chyba już dobrego nie będzie (sytuacja jak z metinem xD).
 

DeletedUser188802

Guest
Wrzucę tu to co napisałem w plemiennym forum co do aktualizacji.

Ech. Nie widzicie pozytywów tej sytuacji.
Chcą ograniczyć granie na botach i innych śmieciach +
Chcą by słabsi mieli szanse z wyżej wymienionymi graczami +
Nooby i tak nie wybronią się od synchra tak jak do tej pory = bez zmian
Doświadczeni gracze i tak wpakują klina bo już to robili setki tysięcy razy = bez zmian.

Do tego dochodzi kolejna taktyka.
Budzisz się rano, ataki, opisujesz względem czasu, wszystko pokazuje taran ale że taran bez synchro to ignorujesz ataki.
Potem tracisz wioskę bo ktoś puścił grube bez synchro, taka niespodzianka.

Chciałem napisać że jestem neutralny co do tej opcji ale po chwilowym przemyśleniu jest ona dobra i ją pochwalam, może nie jakoś strasznie mocno ale ciesz mnie że się pojawia. Czemu? Bo zmieni ona trochę rozgrywkę ale zmieni ją na lepsze. Jeśli wszyscy będą "panami" bo każdy będzie miał możliwość posłania synchro, wtedy wygra faktycznie najlepszy gracz, najlepiej zorganizowane plemię.
Innymi słowy, im bardziej zacięta i zbalansowana będzie rozgrywka tym lepiej będzie smakować zwycięstwo.
Takie moje zdanie. Niech wygra najlepszy.


Do tego chce dodać, że głównie w okresie wakacyjnym ale i w różych innych sytuacjach życiowych jedzie się to tu to tam i nie zawsze korzysta się z własnego kompa, wtedy można wsłać synchro nawet z kafejki jakiejś gdy zajdzie potrzeba.
Wtedy pomyślicie - ech jak dobrze że mogę wysłać synchro tutaj, siedząc na plaży, z kompa dziewczyny, używając słabego neta.
 

DeletedUser187548

Guest
(...)
sancus - nie che mi się Ciebie cytować, bo tyle nabazgrałeś o bzdurach, że aż masakra :D

Kmic zły? No wiadomo, przecież to Ten Zły! :D
Ja tam nie widze w tym cytacie nic obraźliwego, ale ok, Twój tok myślenia, nie będę się z tym sprzeczać.
(...)

postaraj się czytać ze zrozumieniem, bo zdaje się wolisz pisać aniżeli czytać. masz własna optykę i kręcisz się wokół niej, warto czasem otworzyć się na argumenty innych (nie mówię o sobie a ogólnie).

warto tez wypowiadać się merytorycznie a nie urządzać wycieczki osobiste... jeśli inni zaczną pisać wzorując się na tobie to dopiero byłyby sterty bzdur... przy okazji... ludzie którzy nadrabiają braki w edukacji pyskolstwem często używają "jak" zamiast "jeśli/jeżeli" a to może zmienić sens zdania. zgadnij dlaczego o tym wspominam?

Nie wiem... Kmic jest dobry czy zły, nie ma to znaczenia. Pełni określona funkcję w firmie więc mam prawo oczekiwać profesjonalizmu i prezentowania punktu widzenia firmy. Swoje prywatne opinie i wycieczki zawsze może publikować pod innym nickiem nie podpierając się stanowiskiem.
Cytat dot. innego wątku. czytaj, myśl, polecam!

Moja krytyczna ocena tej aktualizacji ma źródło w zasadach i poczuciu sprawiedliwości. W zadnym przypadku nie ma znaczenia dla mojej gry. Przez ponad 7 lat straciłem w walce 3 wioski. Grałem też na 4 zagranicznych serwerach w tym na azjatyckim czyli praktycznie w Tajlandii i wszędzie z sukcesami większymi lub mniejszymi ale jednak.
 

DeletedUser142815

Guest
porazka z automatyzacja karet
kto wymysla takie niby ulatwienia ? chyba osoba ktora nie grala nigdy na plemionach albo zwyczajnie nie czuje tej gry
gram od 7 lat i plemiona charakteryzowaly sie przede wszystkim fajnym klimatem ze wzgledu na swoja prostote, i prosta zasade jesli chcesz bys lepszy poswiecaj czas a teraz jakies dziwne niby ulepszenia zaburzajace sens tej gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry