Wersja 8.25 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser162365

Guest
Moim zdaniem z tej gry robią laleczkę na pokaz.. A za tym pokazem odchodzi wiele weteranów a przybywa błaznów.. Którzy dla zwyciestwa zrobią wszystko.

Beeeee.. Czas na odejścia się znów aktywni.
 

DeletedUser181733

Guest
Proszę coś szybko zrobić z tym af bo nie będę za takie coś płacił 30 pp :D
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.495
A ktoś z Teamu plemion to czyta w ogóle czy ten temat ma nam służyć wyładowaniu się? Bo wiele osób zakończy farmienie przez to. Będzie to naprawione?
 

DeletedUser185016

Guest
ja konczę ^^

pozdro super plemsy


jutro bd temat czysty :ps
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser181337

Guest
Według mnie Aystent Farmera na - , jest gorzej niz było , klikałem sobie elegancko liste szybko np. Szablon B, a teraz trzeba czekac przed kliknieciem na okienko nizej..
 

DeletedUser184352

Guest
W nocy Team zrobił aktualizacje bo AF działa po staremu
 

DeletedUser178225

Guest
Nic nie działa po staremu, i niebedzie juz tych zmian niemoga cofnać....
 

DeletedUser180001

Guest
Aktualizacja jak najbardziej na plus za mapkę w profilu.
Jeszcze fajnie wyszły odznaczenia ataków af , z stratami , pełne wioski z surowcami itd.


Jedyne to AF i brak korzystania z skryptów trochę psują aktualizację , ja osobiście nie farmie za dużo więc nie robi mi to różnicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178452

Guest
AF jest beznadziejny.
Jedyny plus z tego że większość graczy przestanie farmić lub co gorsze zakończą grę.Inne poprawki też mi się nie podobają ale nie utrudniają gry.Daję im parę dni żeby cofneli zmiany w AF inaczej prawdopodobnie zakończę grę i nie będę w tym osamotniony.Jak utrudnią farmienie to więcej ludzi będzie wymieniać pp za surowce co za tym idzie będzie się o wiele więcej kupowało pp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser185016

Guest
teraz 100 ataków bd słać w 200 s a dawniej 100 ataków w 20 s ...
 

DeletedUser181337

Guest
Racja .. I ten AF.. Reszta nowości spoko , ale AF niszczy gre.
 

DeletedUser160591

Guest
Z AF nie korzystam także na ten temat się nie będę wypowiadać.
Pozostałe zmiany takie sobie, zwłaszcza ta mapa w profilu nie wiadomo po co. Dla mnie jednak największą wadą tej aktualizacji jest brak poprawy tego co zepsuła poprzednia czyli układu przycisków w placu. Co z tego, że graczom się to nie podoba, widać support wie lepiej co jest dla nich dobre...
 

DeletedUser172879

Guest
Chyba pierwsza aktualizacja, w której wszystko mi odpowiada :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry