Wersja 8.25 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
Sp to kompletna porażka, lagi sa nawet jak piszesz.... napoczatku myślałem ze tylko u mnie ale sie przekonałem ze nie tylko.... powodzenia w dalszym rozwoju gry niedługo bedziemy mogli sobie spokojnie iść gdzies a konta same beda sie atakowac.Powodzenia tak trzymac.
 

DeletedUser176969

Guest
Pol, ja nie wiem co Ty masz z tym komputerem :D Ja wczoraj zagrałem rundkę na szybkich i pisałem wiadomości z typkiem, któremu dawałem wioski i nie miałem takich problemów. Może to kwestia przeglądarki :)
 

DeletedUser178225

Guest
Pol, ja nie wiem co Ty masz z tym komputerem :D Ja wczoraj zagrałem rundkę na szybkich i pisałem wiadomości z typkiem, któremu dawałem wioski i nie miałem takich problemów. Może to kwestia przeglądarki :)

Gdyby tylko u mnie, to może bym i pomyślał ze coś z kompem.Ale skoro wiem że nie tylko ja tak mam.To co może znaczyć ze to nie może być wina komputera... to od dzisiaj sie tak zaczeło wczoraj było ok a dzisiaj juz całkiem.
 

DeletedUser180001

Guest
PolP69 napisał:
Sp to kompletna porażka, lagi sa nawet jak piszesz.... napoczatku myślałem ze tylko u mnie ale sie przekonałem ze nie tylko.... powodzenia w dalszym rozwoju gry niedługo bedziemy mogli sobie spokojnie iść gdzies a konta same beda sie atakowac.Powodzenia tak trzymac.

Jedyne co wchodzi w grę teraz to światy bez farmienia i limit więc może wypuszczali by je częściej ;)
Na farmieniu już raczej nikt nie zagra , chyba , że osoby o stalowych nerwach.

Insomnii napisał:
Chyba pierwsza aktualizacja, w której wszystko mi odpowiada

To powodzenia , może będziesz top 1 ;)

/ Nie dość , że plemiona z roku na rok tracą dużo graczy to teraz stracą jeszcze więcej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176969

Guest
Jedyne co wchodzi w grę teraz to światy bez farmienia i limit więc może wypuszczali by je częściej ;)
Na farmieniu już raczej nikt nie zagra , chyba , że osoby o stalowych nerwach.



To powodzenia , może będziesz top 1 ;)

/ Nie dość , że plemiona z roku na rok tracą dużo graczy to teraz stracą jeszcze więcej.

Pff, za tydzień jeśli nie szybciej kto bardziej ogarnięty znajdzie sobie skrypt do farmienia, który działa dobrze (o ile obecny skrypt nie działa już teraz), za miesiąc nikt ogarnięty nie będzie już nawet pamiętał o "udogodnieniach" w AF. A jak ktoś bardzo ogarnięty to sam przerobi skrypt, który znalazł/napisał :) To nie jest takie trudne, jedyne co się zmieniło to dodatkowe pole do zmiany rozmiaru strony w AF i ładowanie całej listy po wysłaniu ataku. Reszta pozostała taka sama.
 

DeletedUser180001

Guest
No masz rację , mi kolega miał robić jak był u mnie i coś próbował (mógł by nawet zacząć grać i mieć ułatwienia) bo jak jest się studiuje informatykę to nie problem.

Puścili by teraz świat bez opcji za pp by nikt na początku nie odskakiwał to można by spróbować.
Ale teraz do łask wracają światy bez farmienia , będzie jeszcze większe oblężenie takiego servera.
Lecz farmienie na światach jest od początku i cały czas kontynuują je więc myślę , że naprawią ten AF , dadzą skrypty i będzie jak dawniej xd
 

DeletedUser130738

Guest
Usunąłem z raportów folder 'Asystent Farmienia' i nic, na razie nie przywraca (przed 8.25 pojawiał się ponownie). To dobrze, bo kiedy klikam atak C na AF - już nie znikają raporty z tego folderu (przy 8.24 tak mocno reklamowana i działająca do wczoraj opcja). Usuwając go więc, nie zaśmiecam skrzynki.
 

DeletedUser176969

Guest
LOL, informatyka to tak szeroka dziedzina, że to może być problem -.- poza tym, programowanie na poziomie stworzenia skryptu do plemion to nie jakiś wielki poziom, każdy grajek mógłby się sam nauczyć w ciągu tygodnia zrobić podstawowy skrypt typu ukrywania kafelek w tydzień.

Drugiego akapitu prawie w całości nie ogarnąłem, więc nie komentuję :D

--------------------------------------------------------------

Usunąłem z raportów folder 'Asystent Farmienia' i nic, na razie nie przywraca (przed 8.25 pojawiał się ponownie). To dobrze, bo kiedy klikam atak C na AF - już nie znikają raporty z tego folderu (przy 8.24 tak mocno reklamowana i działająca do wczoraj opcja). Usuwając go więc, nie zaśmiecam skrzynki.


Znaczy się, jak usuniesz ten folder to starsze raporty (z przed 2, 3, itd. ataków z AF) zostają?
 

DeletedUser130738

Guest
Wrócił mi po trzech logowaniach.. Ale tak, wcześniej usuwałem i przenosiły się do głównego.

Jednak dalej atak wysłany przez AF zostaje w folderze raportów. Przy 8.24 działało, był usuwany. Teraz z AF znika, a tam zostaje. Mocno to mylące.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176969

Guest
Wrócił mi po trzech logowaniach.. Ale tak, wcześniej usuwałem i przenosiły się do głównego.

Jednak dalej atak wysłany przez AF zostaje w folderze raportów. Przy 8.24 działało, był usuwany. Teraz z AF znika, a tam zostaje. Mocno to mylące.

Szkoda :/ To mi też wróci, a już miałem nadzieję, że w końcu odniosę z tym sukces :/
 

DeletedUser130738

Guest
Eilean 2014-06-29 11:18:13
Dzień dobry.

Czy jeśli usunę z zakładki Raporty folder 'Asystent Farmienia', to informacje o farmieniu przy użyciu AF będą przychodzić w 'Nowych Raportach', czy znikną?

I odwrotnie - jeśli któregoś dnia przywrócę folder 'Asystent Farmienia', czy raporty z AF wrócą do niego z powrotem?

Z pozdrowieniami
Eilean
Michał 2014-06-29 21:44:05
Witaj Eilean,

jest to folder systemowy i nie da się go usunąć.

Pozdrawiam
kmic
Eilean 2014-06-29 21:50:14
Właśnie sęk w tym, że po wykupieniu premium pojawiła się taka opcja - Raporty > zakładka Katalog.

Spróbowałem przed chwilą i usunąłem. Zostały 'Nowe' i 'Archiwum'. Nie wiem, czy dobrze zrobiłem... Napiszę potem, jak to się skończyło - czy raporty z AF lądują w Nowych, czy giną.

Pozdrawiam
Eilean
Michał 2014-06-29 23:54:42
Z tego co widzę, to folder 'Asystent Farmienia' się broni i ma go Pan ponownie. :)

Pozdrawiam
kmic

-----

Tyle że tym razem (jeszcze raz powtórzę dla twórców gry) - z AF raport znika, ale w folderze 'Asystent...' pozostaje. Albo naprawicie, albo zlikwidujcie 'Asystenta' w raportach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176969

Guest
W ogóle nie powinno się go dać usunąć skoro i tak wraca...
 

DeletedUser180001

Guest
Eliean napisał:
Usunąłem z raportów folder 'Asystent Farmienia' i nic, na razie nie przywraca (przed 8.25 pojawiał się ponownie). To dobrze, bo kiedy klikam atak C na AF - już nie znikają raporty z tego folderu (przy 8.24 tak mocno reklamowana i działająca do wczoraj opcja). Usuwając go więc, nie zaśmiecam skrzynki.

No przynajmniej jest jedna dobra strona xd
Nawet jak by znikały to co za problem jak się znowu pojawią po naszych atakach ;)
Jest plus ale nie za duży ;D




KuryBendoDziobali napisał:
LOL, informatyka to tak szeroka dziedzina, że to może być problem -.- poza tym, programowanie na poziomie stworzenia skryptu do plemion to nie jakiś wielki poziom, każdy grajek mógłby się sam nauczyć w ciągu tygodnia zrobić podstawowy skrypt typu ukrywania kafelek w tydzień.

Zależy na jakiej informatyce jesteś , jak nie jesteś na studiach informatycznych to nie nauczysz się tak szybko.
No nie wiem , ja robiłem program wykrywający najkrótszą drogę w sześcianie xd
Obliczającym krawędzie już nie dałem rady ;)

Eilean dzięki za wklejenie tej rozmowy na forum xd
Na pewno dużo pomoże.
 

DeletedUser130738

Guest
Ale też trochę w tym moja wina, nie zauważyłem kolejnej zmiennej - w ustawieniach AF są zaznaczenia uwzględnienia. Wtedy chociaż ilość raportów z AF i w zakładce 'Asystent' jest równa. I być może też - po ptaszku - znikają także raporty z Raportów. Do sprawdzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176969

Guest
No przynajmniej jest jedna dobra strona xd
Nawet jak by znikały to co za problem jak się znowu pojawią po naszych atakach ;)
Jest plus ale nie za duży ;D






Zależy na jakiej informatyce jesteś , jak nie jesteś na studiach informatycznych to nie nauczysz się tak szybko.
No nie wiem , ja robiłem program wykrywający najkrótszą drogę w sześcianie xd
Obliczającym krawędzie już nie dałem rady ;)

Dziwne, bo ja się nauczyłem programować w 3 językach programowania zanim jeszcze skończyłem gimnazjum (o profilu sportowym!), co dziwniejsze, teraz kiedy chodzę już do technikum informatycznego piszę mniej niż wtedy. Poza tym, proszę Cię, w plemionach nie ma żadnej filozofii, nie potrzebujesz znać nawet algorytmiki. Wystarczy odrobina zapału, Google i przeglądarka. "Najbardziej skomplikowany" algorytm, który kiedykolwiek napisałem na potrzeby plemion wyznaczał najbliższe wiosce koordynaty z podanego przedziału, składał się z dwóch ifów i kilku funkcji z biblioteki Math (co ważne, skrypt działałby również bez tego, ale chciałem uniknąć niepotrzebnego przeszukiwania mapy). No bo jakie inne skomplikowane funkcje możesz potrzebować? Pitagorasa, żeby policzyć sobie odległość z punktu A do B? A trochę tych skryptów napisałem :)
 

DeletedUser180001

Guest
KuryBendoDziobali napisał:
Dziwne, bo ja się nauczyłem programować w 3 językach programowania zanim jeszcze skończyłem gimnazjum (o profilu sportowym!), co dziwniejsze, teraz kiedy chodzę już do technikum informatycznego piszę mniej niż wtedy. Poza tym, proszę Cię, w plemionach nie ma żadnej filozofii, nie potrzebujesz znać nawet algorytmiki. Wystarczy odrobina zapału, Google i przeglądarka. "Najbardziej skomplikowany" algorytm, który kiedykolwiek napisałem na potrzeby plemion wyznaczał najbliższe wiosce koordynaty z podanego przedziału, składał się z dwóch ifów i kilku funkcji z biblioteki Math (co ważne, skrypt działałby również bez tego, ale chciałem uniknąć niepotrzebnego przeszukiwania mapy). No bo jakie inne skomplikowane funkcje możesz potrzebować? Pitagorasa, żeby policzyć sobie odległość z punktu A do B? A trochę tych skryptów napisałem

Ja tam raz to robiłem , i się nie zagłębiam w to xd
Kolega mi pokazywał jak był , chciałem spróbować wyszło , ale nie miałem programów , zresztą jak bym nie grał w żadne gry to może bym się nauczył i po sprawie ;)
Gra psuje szyki , gdy chcesz coś robić (czyt. oglądać film)

Co do wersji jeszcze na bardzo wielki plus jest Dystrybucja zapasami (spichlerz się nie zapełni za szybko)
Oczywiście będzie trochę później.

Powiadomienia w przeglądarce stały się bardziej znane , oczywiście nigdy nie korzystałem bo nie lubię mieć włączonego komputera w nocy i non-stop klikać , ale dla graczy którzy chcą się poświęcić grze to dobre udogodnienie.
Z tego co wiem były kiedyś ale niewiele osób z nich korzystało.
 

DeletedUser176969

Guest
No właśnie gdy chcesz coś robić, np. oglądać film i nie przegapić ataku, itd., to z pomocą przychodzą powiadomienia w przeglądarce, (nie-)stety zostały one cofnięte, lepiej zrobić coś później, a dobrze, także pozostało czekać aż zrobią je poprawnie. Dystrybucję zapasami można chyba będzie oceniać tak naprawdę, gdy wyjdzie. Bo gdy widziałem w temacie informacje o nowych filtrach do AF to też się ucieszyłem i byłem zadowolony z aktualizacji tak długo, jak była tylko ogłoszeniem. Gdy weszła w życie to niestety nieszczęsny AF zepsuł wszystko :( Liczę na to, że z dystrybucją zapasów tak nie będzie :)
 

DeletedUser180001

Guest
No jak podali dystrybucję zapasów to raczej będzie jak napisali.
A z resztą co może pójść źle ?
I tak ludzie będą wbijać albo dawać zastępstwa więc konto będzie funkcjonowało , nie zostawi go nikt osamotnione ;D

Obecnie są wakacje więc powiadomienia nie są potrzebne , jak by zrobili je w połowie lub pod koniec września to co innego.
Ale niestety lapka nie wezmę na lekcje xd
Z komy to samo będzie można więc nie przejmuje się.

Mamy 2 fantastyczne i użyteczne poprawy (nie licząc więcej o których się jeszcze ludzie nie wypowiadali), a jeden wielki minus.
Więc wychodzi na duży plus aktualizacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry