Wersja 8.25 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser176969

Guest
No podali, że będzie i będzie, tylko pytanie jak będzie działać. AF też jest, a działa jak działa (czyli słabo). Tak, wiem, co post to czepiam się AF, ale porównując wcześniej i teraz to wolałem wcześniej. Na komórkę wystarczy zainstalować tą apkę do plemion i masz push notifications już teraz :)
 

DeletedUser

Guest
LOL, informatyka to tak szeroka dziedzina, że to może być problem -.- poza tym, programowanie na poziomie stworzenia skryptu do plemion to nie jakiś wielki poziom, każdy grajek mógłby się sam nauczyć w ciągu tygodnia zrobić podstawowy skrypt typu ukrywania kafelek w tydzień.


chyba mówisz o jQuery który jest banalnie prosty :D
 

DeletedUser

Guest
Z AF nie korzystam także na ten temat się nie będę wypowiadać.
Pozostałe zmiany takie sobie, zwłaszcza ta mapa w profilu nie wiadomo po co. Dla mnie jednak największą wadą tej aktualizacji jest brak poprawy tego co zepsuła poprzednia czyli układu przycisków w placu. Co z tego, że graczom się to nie podoba, widać support wie lepiej co jest dla nich dobre...

Ja się już do tego przyzwyczaiłem....
Gdzie jest opcja importu profilu z innych światów? Nie mogę się tego doszukać, chyba że konto z którego chcemy zaimportować profil musi być na aktywnym jeszcze świecie.
 

DeletedUser176969

Guest
Opcja importu jest w Ustawianie -> Opcje gry, link znajduje się zaraz pod nagłówkiem Opcje gry, ale nie wiem czy profil musi być na aktywnym świecie.
 

DeletedUser181226

Guest
co jest z tym AF?dzis rano i w nocy(koło1:00) farmiłem sobie spokojnie a teraz mi coś pokazuje "not enough units available" mimo że mam jeszcze wojsko w wiosce które może farmić.dzieje się tak np jak wyśle atak na farmę o spichlerzu 76k i później mam za mało woja żeby sfarmić wszystko z następnej wioski gdzie spichlerz ma np 50k sury....wkurzyłem sie i to mocno bo juz ponad 200 mln dzis sfarmiłem,a chciałem 300kk przekroczyć;<
 

DeletedUser152427

Guest
ale dlaczego nie można wysyłać na farmy... wyskakuje coś po angielsku chyba... jest wojsko, jest farma i czerwony napis "not enough units available" a co to farmera obchodzi ile ja chcę wysłać... ??? możecie wyrzucić to dziadostwo z farmera ???

nie pamiętam jakiejkolwiek aktualizacji co by wszystko zaczęło działać od razu... zawsze coś delikatnie mówiąc zpieprzą ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176969

Guest
tydzień? Ja napisałem w 15 min skrypt który zapobiega miganiu afa i teraz się farmi tak jak kiedyś + jeszcze farmera co 200 ms i znów widzę przekroczyłeś limit wysyłanych jednostek na sek :D chociaż mogę napisać na zlecenie afa który będzie działa "poza asystentem" (skrypt afa odpalany tylko w adresach z końcówką am_farm) czyli af będzie działa np z przeglądu wioski lub z forum ale najpierw popatrzę na kod gry i wtedy napiszę czy się da ale to pod wieczór :D

To nie do mnie :p natomiast przez tydzień czasu miałem na myśli skrypt typu keypress :)
 

DeletedUser180001

Guest
micbarthy napisał:
Wyszpiegowane surowce i łup za bardzo rozbite.

Jak komu pasuje , mi się wydaje , że wykrywanie budynków to dobry patent , jak barba ma 2000 po graczu to skanując możemy sprawdzić wszystko xd
Eko w farmach tak samo ;)
Tu wielki ukłon w stronę barbo zjadów xd

Helvete2 napisał:
ale dlaczego nie można wysyłać na farmy... wyskakuje coś po angielsku chyba... jest wojsko, jest farma i czerwony napis "not enough units available"

Dziwne bo nie trafiło mi się to , tylko zielony napis "Pomyślnie wysłano wojska".
 

DeletedUser181337

Guest
To już jest whatever , bo już sa skrypty omijajace to miganie w AF'ie :)
 

DeletedUser152427

Guest
tylko nie odznaczaj jednostek... bo dopuki tego nie ruszysz to działa normalnie, ale jak tylko odznaczysz np, że nie posyłasz toporów.. to koniec z farmieniem


10qi4jt.jpg

Jak komu pasuje , mi się wydaje , że wykrywanie budynków to dobry patent , jak barba ma 2000 po graczu to skanując możemy sprawdzić wszystko xd
Eko w farmach tak samo ;)
Tu wielki ukłon w stronę barbo zjadów xd



Dziwne bo nie trafiło mi się to , tylko zielony napis "Pomyślnie wysłano wojska".
 

DeletedUser54804

Guest
Do duszy ta aktualizacja, wywaliło całkiem kalkulator ataków z małpki.
 

DeletedUser165492

Guest
Każda aktualizacja jest ok tylko moglła by się odbywać w nocy w bonusie nocnym a nie przerywać komuś ataki synchro:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry