Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser178449

Guest
Lepiej tego nie skomentuje bo bana wyłapie..Jak mozna to bylo zrobic PARODIA!
 

DeletedUser10726

Guest
cezar czy mógłbyś poprawić błąd w pakiecie:http://178.32.95.149/oldstyle5.css
W Rynku ikonki surowców nakładają się na ich ilość. Reszta jest juz do zaakceptowania.

66rn.png

Wieczorem zobaczę co da się z tym zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Cezarze, jesteś WIELKI. Bardzo dziękuję :)) Przywracasz wiarę w ludzi i przyjemność gry w plemiona :)


Szanowny Panie Kmicic--> chyba nie taka rola Admina i supportu. Pominąwszy wciskanie jakiś bzdur typu "kosmetyczne zmiany", "1%" i "ma tak być" przydałoby się chociaż odrobinę zaangażowania i chęci rozwiązania problemu. np. "przekażę Wasze opinie do centrali", "zobaczymy, czy można coś z tym zrobić", czy coś w podobie...Takie MINIMUM! Tym bardziej, że negatywne opinie płyną od ludzi, którzy PŁACĄ realnymi pieniędzmi - czyli tzw. klientów. A tu jak na razie stanowisko "mamy was w "głębokim poważaniu", ma tak być, koniec kropka" Przykre :/

P.S. Przyznam, że analogia do Windowsa 8 jest nawet trafiona - Wina 8, podobnie jak tę aktualizację, znajduję jako chybioną, obrazkową wersję dla upośledzonych i analfabetów, obrażającą inteligencję przeciętnego użytkownika :) BTW - słyszałam od kolegów informatyków, że MS wziąwszy sobie do serca negatywne opinie pracuje nad zaktualizowaniem Windowsa w kierunku starszych, sprawdzonych i przyjaznych rozwiązań :))
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
Szanowny Panie Kmicic (...) przydałoby się chociaż odrobinę zaangażowania i chęci rozwiązania problemu. np. "przekażę Wasze opinie do centrali", "zobaczymy, czy można coś z tym zrobić", czy coś w podobie

Wystarczyło przeczytać to co napisałem. Bo fakt przekazywania wszystkich opinii do centrali jest rzeczą, o której nawet parokrotnie tam wspomniałem. Odbywa się to zarówno w postaci regularnych raportów, dyskusji na forum jak i bieżącej wymiany komentarzy na komunikatorach.
Aż zacytuję fragment dyskusji na Skype (lekko wyrwany z kontekstu, ale chyba zrozumiały), akurat odnośnie przycisków i ich wielkości (na podstawie jednego z komentarzy z tego wątku):

kmic: and conclusion is one: this update is not "for children" but "for blind children" who cannot hit the button if it's smaller than a half the screen
reply: I saw a few players who were happy about the possibilty to guide the mouse with their foot now :D

To tak w ramach zasady: "always look on the bright side of life" :)
 

DeletedUser10726

Guest
Wystarczyło przeczytać to co napisałem. Bo fakt przekazywania wszystkich opinii do centrali jest rzeczą, o której nawet parokrotnie tam wspomniałem. Odbywa się to zarówno w postaci regularnych raportów, dyskusji na forum jak i bieżącej wymiany komentarzy na komunikatorach.
Aż zacytuję fragment dyskusji na Skype (lekko wyrwany z kontekstu, ale chyba zrozumiały), akurat odnośnie przycisków i ich wielkości (na podstawie jednego z komentarzy z tego wątku):

kmic: and conclusion is one: this update is not "for children" but "for blind children" who cannot hit the button if it's smaller than a half the screen
reply: I saw a few players who were happy about the possibilty to guide the mouse with their foot now :D

To tak w ramach zasady: "always look on the bright side of life" :)

To mogli dać wybór przynajmniej każdemu, wystarczyło dodać w ustawieniach opcję do włączenia tych przycisków i do ich wyłączenia.I by problemu nie było.Każdy by mógł zadecydować czy chce mieć przyciski na pół ekranu czy jak dawniej.

Póki tych zmienionych .css nie odpaliłem u siebie to włączenie czegoś do budowy zajmowało mi 10 x tyle czasu, przy tych wielkich przyciskach trzeba się zastanawiać czy na pewno się klika w to co się chce kliknąć ... Więc proponuję podrzucić developerom pomysł żeby taką opcję dorzucili do ustawień, nikt nie będzie musiał cię bawić wtedy w edycje .css itp.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie ten nowy styl jest zwalony, przyciski dla niewidomych i tak średnio kolorystycznie to wszystko pasuje
 

DeletedUser18304

Guest
Wystarczyło przeczytać to co napisałem. Bo fakt przekazywania wszystkich opinii do centrali jest rzeczą, o której nawet parokrotnie tam wspomniałem. Odbywa się to zarówno w postaci regularnych raportów, dyskusji na forum jak i bieżącej wymiany komentarzy na komunikatorach.
Aż zacytuję fragment dyskusji na Skype (lekko wyrwany z kontekstu, ale chyba zrozumiały), akurat odnośnie przycisków i ich wielkości (na podstawie jednego z komentarzy z tego wątku):

kmic: and conclusion is one: this update is not "for children" but "for blind children" who cannot hit the button if it's smaller than a half the screen
reply: I saw a few players who were happy about the possibilty to guide the mouse with their foot now :D

To tak w ramach zasady: "always look on the bright side of life" :)

Twój rozmówca (ktoś z 'góry', jak myślę?) zażartował sobie, czy naprawdę update był wprowadzony z myślą o niepełnosprawnych osobach, a tego, jak pełnosprawna większość odczuje zmiany, nie wzięto pod uwagę? :>


(kmic: i wniosek jest jeden: ten update nie jest 'dla dzieci', ale 'dla ślepych dzieci', które nie potrafią nacisnąć przycisku, jeśli jest mniejszy nić pół ekranu
odpowiedź: Widziałem kilku graczy, którzy byli szczęśliwi z możliwości korzystania z myszki za pomocą swojej stopy :D)
 

DeletedUser34646

Guest
kmic takie podejście świadczy o tym jak nas (grających) traktujesz.Szok ,możesz pisać wszystko ,ale bądź sprawiedliwy,skoro jest tyle postów tych którzy wolą zakończyć grę niż znowu się przestawiać to zrób coś. No tak nic nie zrobisz bo po prostu tak ma być i nikt nic nie zrobi skoro my grający jesteśmy dla WAS, przepraszam ,tak trzeba to napisać "was" właśnie z małej litery bo na szacunek nie zasługujecie i tu dopiszcie sobie czym... ja kończę i wszystkich znajomych będę do tego namaiał
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
kmic takie podejście świadczy o tym jak nas (grających) traktujesz.

"Takie podejście" czyli to, że czytam uważnie wszelkie uwagi i zgłaszam je do osób odpowiedzialnych za projekt gry?

No to nie wiem co mogę dla Ciebie (ja mimo wszystko umiem zachować podstawy kultury wobec swojego rozmówcy, nawet jeśli się z nim nie zgadzam) zrobić. Jeśli oczekujesz, że włamię się na serwer i zmienię kod gry, to faktycznie masz prawo czuć się rozczarowany moją biernością...
 

DeletedUser121776

Guest
A ja mam pytanie. Kiedy naprawicie bug ze zbugowanym skryptowaniem dotyczący tego:


Ponieważ teraz za każdym razem jak wraca lub atakuje mi wojo to przeglądarka zacina mi się na jakieś 5s. Dodam, że cały czas mam przynajmniej 400 ataków w drodze i czasami co kilka sekund przez parę minut wracają mi ataki, wtedy to normalnie muszę kliknąć gdzieś gdzie nie widziałbym tych ataków bo inaczej dostałbym takiej ściny, że przez parę minut bym się nie uwolnił.
Po za tym te wszystkie gigantycznych rozmiarów przyciski to jest jakaś masakra. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że te ikonki robił jakiś człowiek z bardzo poważną wadą wzroku, który myślał, że są one normalnych rozmiarów gdyż innego logicznego wytłumaczenia nie udało mi się znaleźć a chwilę się zastanawiałem.
Jak od zawsze fajnie się grało na plemionach to teraz normalnie już nie wytrzymuję. Jak tak dalej pójdzie to normalnie nie będzie sensu tutaj grać bo jedynym celem grania tutaj to byłoby tylko po to, żeby nabawić się nerwicy a jakoś mnie to nie zachęca do grania na plemionach.
Tez napisze odnosnie tego odswiezania, a raczej zamrazania rozkazow bedac w widoku placu:/
Trzeba uwazac i zmienic nawyki, bo...
Osatnio mialem zasta gdzie mialem wbic klina z cofki.
Bedac w placu widzialem idaca karete i niefortunnie wracajacych grubasow wlasciciela 5, 7 i 10 sekund przed atakami. Zamierzalem ich ocalic (swiat z levelami palacy). Koordy ustawione (po aktualizacji, po powrocie czegokolwiek nie znikaja), wiec gapie sie czy juz wszyscy wrocili, zeby wcisnac napad/pomoc i szybko "ok". Niestety, wrocil pierwszy gruby zamrozil wszystko, ciagle bylo widac, ze w wiosce jest tylko pierwszy:/

Tak wiec, trzeba uwazac zeby nie "zamrozilo" przy probie przerwania ataku, itp. , bo idzie sie wkurzyc;p
 

DeletedUser34646

Guest
"Takie podejście" czyli to, że czytam uważnie wszelkie uwagi i zgłaszam je do osób odpowiedzialnych za projekt gry?

No to nie wiem co mogę dla Ciebie (ja mimo wszystko umiem zachować podstawy kultury wobec swojego rozmówcy, nawet jeśli się z nim nie zgadzam) zrobić. Jeśli oczekujesz, że włamię się na serwer i zmienię kod gry, to faktycznie masz prawo czuć się rozczarowany moją biernością...
no cóż, w żadnej wypowiedzi nie zarzuciłem Ci braku kultury ,ale widzę że sam wprowadzasz mnie na właściwe tory ,można dyskutować i przedstawiać swoje argumenty a jakoś dalej nie zarzucam Ci braku kultury, o co chodzi?? masz jakąś manię ?
 

DeletedUser

Guest
Jedno mnie zastanawia:
Skoro na wszystkich wersjach plemion ( praktycznie nie ma kraju w którym by o to nie darto szat ) gracze narzekają na tą poprawkę to czym sugerował się Inno wprowadzając ją????? .....własnym widzimisię?
 

DeletedUser67982

Guest
Jedno mnie zastanawia:
Skoro na wszystkich wersjach plemion ( praktycznie nie ma kraju w którym by o to nie darto szat ) gracze narzekają na tą poprawkę to czym sugerował się Inno wprowadzając ją????? .....własnym widzimisię?

Opinią stylisty.
Pech , że nosi szkła +8 ;)
 

DeletedUser32817

Guest
Cezar, przerób klasę LIT, za jasna jest.

To jest podświetlenie w rankingu Swojego plemienia/ Nicku
 

DeletedUser32817

Guest
Kod:
.lit .lit-item {
font-weight:700;
background-color:#fff3d3!important;
background-image:none;
}

.lit2 .lit-item {
font-weight:700;
background-color:#f8eed8;
background-image:none;
}
zamień na


Kod:
.lit .lit-item {
font-weight:700;
background-color:#FADC9B!important;
background-image:none;
}

.lit2 .lit-item {
font-weight:700;
background-color:#f0e2bd;
background-image:none;
}
}
To przywróci stare podświetlanie swojego nicku/plemienia jak i graczy z plemienia.
U mnie działa i jest gicior.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10726

Guest
W którym .css to zamienić bo chyba ze 6 wersji tutaj dałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry