Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser23926

Guest
jeszcze tylko usuniecie klasyczny przegląd wioski i wszyscy będą musieli już patrzeć na te "nowe", niezbyt ładne grafiki :( Niby jest pakiet graficzny, ale jak będzie jakaś większa aktualizacja to już nic nie da niestety. To jest wielki minus. Reszta na plus.
 

DeletedUser

Guest
Szczerze mówiąc po tych nowych grafikach już przestałem czytać bo to mi kompletnie obrzydziło gre... I w czym to pomoże ? Ja jak zaczynałem to jakoś nie miałem problemów z kliknięciem rozbudowy lub rekrutacji, dla mnie to nie ma sensu, bo jak tępym trzeba być, żeby obecny wygląd sprawiał komuś problem ? Jeżeli już tak musi być to dajcie jakąś możliwość korzystania z obecnej wersji bez grafik, bo dla mnie to jest totalne dno i najgorszy pomysł jaki kiedykolwiek powstał...
 

DeletedUser18304

Guest
jeszcze tylko usuniecie klasyczny przegląd wioski i wszyscy będą musieli już patrzeć na te "nowe", niezbyt ładne grafiki :( Niby jest pakiet graficzny, ale jak będzie jakaś większa aktualizacja to już nic nie da niestety. To jest wielki minus. Reszta na plus.

Pierwsza rzecz, którą robię, biorąc od Ciebie zasta, to wyłączenie klasycznej oprawy graficznej. Idź z duchem czasu!


Mam nadzieję na szybkie wprowadzenie rozgrywek. ;)

Przyciski i grafiki wyglądają trochę nieciekawie. :p Tylko się wydłuży przegląd budynków w ratuszu. :/
 

DeletedUser

Guest
I w dodatku ten konkurs na nowy wygląd wioski ? O ile sie nie myle to ten wygrał: .Klik. I taki wygląd wioski napewno by bardziej ułatwił gre początkującym niż obecny -.-
 

DeletedUser167001

Guest
Ufam supportowi, że te zmiany nam pomogą i czekam do ujrzenia w praktyce tych zmian. :)

Dziękuje za zmiany!
 

DeletedUser164668

Guest
Dziś nie będę psioczył tak jak przy poprzedniej aktualizacji - zabrali nam Klasyczny wygląd, ale dostaliśmy możliwość dalszej gry na tym wyglądzie dzięki przygotowanemu pakietowi graficznemu, ostatnio gdybyśmy dostali też taką furtkę na dynamiczny panel to by było oki. Chociaż ta tendencja zamiany odnośników na przyciski to idzie w złym kierunku - szkoda miejsca na takie "ulepszenia"
 

DeletedUser173006

Guest
Ja powiem tak:

Z klasycznego wyglądu wioski korzystałem może z 3 razy jak brałem zasta od kolegów z innego plemienia i wole styl ten co jest teraz. Nowe ikonki na serwerze beta nie specjalnie mi się podobają i wolę te stare... fajnie by było jak by gracz mógł sam sobie wybrać co by chciał mieć zaktualizowane a co nie, a nie że Wy aktualizujecie wszystko czy się to komuś podoba czy nie ;)

Pozatym jest ok :)
 

DeletedUser

Guest
jeszcze tylko usuniecie klasyczny przegląd wioski i wszyscy będą musieli już patrzeć na te "nowe", niezbyt ładne grafiki :( Niby jest pakiet graficzny, ale jak będzie jakaś większa aktualizacja to już nic nie da niestety. To jest wielki minus. Reszta na plus.
http://www.beta.tribalwars.net Tutaj można wypróbować nową wersje, i co ? NIE MA KLASYCZNEGO PRZEGLĄDU WIOSKI !
dno ...Wszyscy lepsi gracze z tego korzystają

Usunęli Klasyczny wygląd (Plemiona 6.5), rozumiem, ale Klasyczny przegląd powinien nadal być dostępny ...
 

DeletedUser

Guest
Ja powiem tak:

Z klasycznego wyglądu wioski korzystałem może z 3 razy jak brałem zasta od kolegów z innego plemienia i wole styl ten co jest teraz. Nowe ikonki na serwerze beta nie specjalnie mi się podobają i wolę te stare... fajnie by było jak by gracz mógł sam sobie wybrać co by chciał mieć zaktualizowane a co nie, a nie że Wy aktualizujecie wszystko czy się to komuś podoba czy nie ;)


Pozatym jest ok :)

+1 !!!

Poza tym to głównie gracze opłacają gre, więc chyba mają prawo do głosu, a nie, że jest narzucane to co administracji sie podoba. Na prawde bardzo ułatwi gre nowym grafika rozbudowy ratuszu niż zwykłe "Rozbuduj"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
nie no<beczy>

Inne bardziej znaczące zmiany

- Usunięta zostaje opcja "Klasyczny wygląd (Plemiona 6.5)" z powodu niemal zerowego jej wykorzystania, przy jednoczesnym nakładzie czasu koniecznym na utrzymanie jej funkcjonowania (który mógłby być użyty do rozwoju nowych funkcji). Dołączamy plik .css (jako załącznik do tego tematu) oraz pakiet graficzny (http://www.tribalwars.net/graphic/graphic.zip), który mogą użyć osoby, chcące korzystać dalej z tego wyglądu. Trzeba jednak samodzielnie zadbać o host tych plików i skonfigurowanie sobie ich wyświetlania w menu Ustawienia -> Ustawienia -> Pakiet graficzny.
- Wspomniana wyżej opcja ustawienia własnego pakietu graficznego oraz pliku CSS została udostępniona także dla osób, które nie posiadają Konta Premium (dotychczas KP było niezbędne do korzystania z tej możliwości).


Zawsze z tego korzystalem, od poczatku wstawienia tej nowej dennej szaty odrazu sie na klasyka przerzucalem :/ DLACZEGO UTRUDNIACIE MI GRE!?

Glonojady!
 

DeletedUser165130

Guest
http://www.beta.tribalwars.net Tutaj można wypróbować nową wersje, i co ? NIE MA KLASYCZNEGO PRZEGLĄDU WIOSKI !
dno ...Wszyscy lepsi gracze z tego korzystają

Usunęli Klasyczny wygląd (Plemiona 6.5), rozumiem, ale Klasyczny przegląd powinien nadal być dostępny ...


Ja pierdziele :((
Ja klasycznego przeglądu od dawna używam i nie wyobrażam sobie gry bez :( Do kitu ta aktualizacja :/
 

DeletedUser159480

Guest
Również pierwsze co robię jak wchodzę na zasta (o ile nie jest to odpalone, ale przeważnie jest) to zmienia z graficznego przeglądu na klasyczny. Nie mówcie tylko, że ta opcja zostanie skasowana.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Również pierwsze co robię jak wchodzę na zasta (o ile nie jest to odpalone, ale przeważnie jest) to zmienia z graficznego przeglądu na klasyczny. Nie mówcie tylko, że ta opcja zostanie skasowana.

niestety ;/ duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzy minut ta opcja w aktualizacji :/
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
No szkoda bardzo tych zmian ale trzeba grę dostosowywać do nowych-zielonych graczy a oni chcą dużo kolorów i obrazeczków.
Inno wie że my gracze starej daty i tak będziemy w to grać czy to będzie taki czy inny wygląd, sam z chęcią się przekonam jak będzie wyglądała sytuacja z tym pakietem 6.5 ale czuję że to już bezpowrotnie ucieka bo teraz niby będzie ta opcja jeszcze a przy wersji 9 już pewnie nie.
 

DeletedUser146593

Guest
kogoś nieźle wali w głowe
gra strategiczna i wielkie dywagacje na temat grafiki - a jakież to ma znaczenie

grafika ma być jak najprostsza a jak macie aspiracje graficznego upiekszenia tej gry to wogóle przeróbcie to na zręcznościówke i po sprawie
 

DeletedUser8709

Guest
kogoś nieźle wali w głowe
gra strategiczna i wielkie dywagacje na temat grafiki - a jakież to ma znaczenie

grafika ma być jak najprostsza a jak macie aspiracje graficznego upiekszenia tej gry to wogóle przeróbcie to na zręcznościówke i po sprawie
Ty chyba nie wiesz, czym jest klasyczny przeglad wioski :/
Wlasnie ten najprostszy, tekstowy.


Korzystam z niego rowniez od momentu wprowadzenia nowego wygladu wioski, a tu InnoGames znowu sobie w stopy strzelac zaczyna.
Daje hajs za gre w lepszych (normalnych raczej) warunkach a tu odbierana jest PODSTAWOWA opcja :/
Moze jakies statystyki procentowe ile osob korzysta z klasycznego przegladu?
 

DeletedUser174413

Guest
Nie! Zawsze uzywalem klasycznego! Gram przez wiekszosc czasu przez telefon i wyglad klasyczny zawsze wszystko uproszczal i zabieral mniej mb transferu :)
edit: Przed chwila zarejestrowalem sie na bete, jak bedzie taki wyglad graficzny jak tam to nie wiem co sie z ta gra dzieje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110177

Guest
Nie będzie już odświeżania całej strony gdy jakiś licznik osiągnie wartość 0, a jedynie aktualizowane będą te informacje, które uległy zmianie. Co to oznacza konkretnie dla graczy? Gra będzie bardziej elastyczna i skończą się kłopoty np. z wpisanymi parametrami nowego ataku, które ulegały kasacji gdy w międzyczasie wracały do wioski jakieś wojska.

w końcu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry